Courses and trainings for companies - Ernst & Young Academy of Business
menu
News   News   Warsztaty EY Academy na 7. Forum rozwoju Mazowsza

W dniach 16-17 listopada w Warszawie odbedzie się Forum Rozwoju Mazowsza. 
Smart People, Smart City i Smart Business to strefy tematyczne, w ramach których prowadzone będą dyskusje o przyszłości Mazowsza i aktywnym udziale w rozwijaniu regionu.

Podczas tego wydarzenia trenerzy EY Academy of Business poprowadzą dwa spotkania:

Scena Smart People, 17 listopada, godzina 14:30-15:30

"Filary projektów szkoleniowych i doradczych. Jak przełożyć potrzeby na kryteria oceny ofert?"

Jak pogłębić analizę potrzeb na etapie poprzedzającym realizację projektu, jak i w jego trakcie? Jak diagnoza kompetencji pomaga realizować efektywny projekt szkoleniowy i doradczy? Jak unikać powtarzanych zapisów w Opisach Przedmiotów Zamówienia, które utrudniają wybór optymalnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Pracownia Warsztatowa, 16 listopada, godzina 11:45-13:00

Po pierwsze obywatel. Od informatyzacji do e-usług przyjaznych użytkownikowi

W czasie warsztatu przyjrzymy się e-usługom z perspektywy koncepcji projektowania zorientowanego na użytkownika  (UCD – user-centered design). Dodatkowo zidentyfikujemy obszary, w których mogą się pojawić trudności w realizacji projektów informatycznych.

Udział w 7. Forum rozwoju Mazowsza jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły na stronie wydarzenia: forumrozwojumazowsza.pl 

This website uses cookies which are stored on your computer. By continuing to browse this website you are agreeing to our use of cookies. Find out more by reading our privacy policy