Courses and trainings for companies - Ernst & Young Academy of Business
menu
About us   The best trainers   Mikołaj Przybył

The best trainers

Mikołaj Przybył

Mikołaj Przybył

Trener związany z EY Academy of Business od 2015 roku.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw) oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Prawa). Od 2012 roku jest licencjonowanym doradcą podatkowym, obecnie odbywa aplikacje radcowską.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz w biznesie, które zdobył pracując w renomowanych kancelariach doradztwa podatkowego o międzynarodowym zasięgu. Pełnił w nich funkcję kierownika zespołu prawników oraz doradców podatkowych. Obecnie zajmuje stanowisko specjalisty ds. podatków w międzynarodowej firmie z branży energetycznej. Zakres jego obowiązków obejmuje udział w projektach due diligence, sporządzanie dokumentacji podatkowych cen transferowych oraz doradztwo w zakresie bieżących rozliczeń podatku VAT oraz CIT.

Mikołaj jest twórcą programów szkoleń otwartych oraz zamkniętych realizowanych we współpracy z EY Academy of Business.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Nowelizacja przepisów podatkowych w 2018 roku
  • Podatkowe aspekty sprzedaży udziałów oraz wnoszenia aportów
  • Jak zoptymalizować obciążenia podatkowe firmy
  • Optymalizacje podatkowe – omówienie wybranych przykładów

This website uses cookies which are stored on your computer. By continuing to browse this website you are agreeing to our use of cookies. Find out more by reading our privacy policy