Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia podyplomowe   Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej - studia w formule blended learning

Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej

Studia podyplomowe w unikalnej formule BLENDED LEARNING!

Studia zorganizowane zostały wspólnie przez EY Academy of Business oraz Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Stwarzają uczestnikom wyjątkową szansę zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie finansów.

Program powstał dzięki połączeniu doświadczeń dwóch partnerów. Wykładowcami są profesorowie ALK, posiadający doświadczenie naukowe. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez trenerów EY Academy of Business.
Główne obszary objęte programem nauczania to:
  • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) - 16 dni (128 godzin, w tym 72 godzin elearning)
  • Rachunkowość zarządcza- 2 dni (16 godzin)
  • Finanse przedsiębiorstw - 2 dni (16 godzin)
  • Elementy prawa i podatków- 2 dni (16 godzin)
Studia podyplomowe w formule blended learning to połączenie nauki w formie zajęć stacjonarnych z nowoczesnym e-learningiem. Materiały dostępne na platformie e-learningowej, to dedykowane filmy w formie audio-video oraz interaktywne testy pomagające studentom monitorować postępy w nauce.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie prosimy o wypełnienie formularza (przejdź do formularza online) oraz wniesienie opłaty wpisowej.

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Wniesienie opłaty wpisowej oraz przekazanie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem.

Więcej informacji o studiach znajduje się na stronie uczelni.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.