Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Aktualności   Jesień pełna nowości

Najbliższe miesiące obfitują w nowe szkolenia


  • Już 30-31 sierpnia zapraszamy na Audyt projektów IT – szkolenie, które kładzie nacisk na wartość IT dla organizacji, analizę dojrzałości zarządzania funkcją IT oraz audyt zarządzania projektami.
  • 22 września coś dla księgowych i finansistów: Podatek odroczony wg MSSF – zagadnienia praktyczne”.
  • 19-20 października znów coś dla audytorów i kontrolerów wewnętrznych, ale też dla wszystkich, którzy interesują się ryzykiem w biznesie: Audyt procesu zarządzania ryzykiem – spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak sprawdzić, czy ten proces rzeczywiście działa. 
  • 30 listopada – 1 grudnia trudny (w praktyce) temat: Zarządzanie zmianą kultury organizacji – spojrzenie na „miękką” stronę biznesu; pokażemy, że cele i strategie to nie wszystko. O sukcesie najczęściej decydują ludzie i to oni tworzą kulturę organizacji.
  • 15 grudnia zapraszamy audytorów na warsztat „Dokumentowanie zadania audytowego” (15 grudnia): w oparciu o konkretny scenariusz uczestnicy wcielą się w role audytorów, będą realizować program zadania i dokumentować wykonane prace.
  • Naszą ostatnią nowością jest Praktyka wyceny przedsiębiorstwa z wykorzystaniem Excela (18-19 grudnia), gdzie korzystamy z doświadczeń polskich i… kanadyjskich – uważanych za jedne z najlepszych na świecie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.