Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Publikacje   Akademia Negocjacji

Akademia Negocjacji

Jednym z celów zajęć warsztatowych jest rozwój umiejętności negocjacyjnych. Które z oczekiwań uczestników najtrudniej spełnić?

Niestety, to nie będzie prosta odpowiedź. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat  spotykam się z kilkoma, dość charakterystycznymi oczekiwaniami, które niełatwo spełnić. Zdecydowanie, do najbardziej złożonych należy prośba o wyjaśnienie sztuczek, trików i „tajnych” technik negocjacyjnych. Trudność polega właśnie na tym, że pod popularnymi pojęciami kryją się zupełnie różne treści. A tym samym różne są  oczekiwania. Szczegółową odpowiedź na temat technik i sztuczek negocjacyjnych zaczynam zwykle od wyjaśnienia różnic w postrzeganiu treści kryjących się ...

Chcesz mieć dostęp do publikacji? Zapisz się do naszego newslettera.

Jesteś już zapisany? Wpisz swój e-mail, aby potwierdzić.

Możesz być pewny, że szanujemy Twoją prywatność. Podany adres e-mail nie zostanie nikomu przekazany. Gwarantujemy, że nie będziesz otrzymywał więcej niż 2 wiadomości miesięcznie.

* Pola obowiązkowe

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.