Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

ACCA - kursy i szkolenia (Association of Chartered Certified Accountants)

Kwalifikacje ACCA należą do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku biznesowym. Wyraźnie zwiększają wartość kandydatów na rynku pracy  - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kurs ACCA Qualification ma kompleksowy charakter, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania finansami. Szkolenia i kursy ACCA pozwalają zdobyć nie tylko specjalistyczną wiedzę z finansów i rachunkowości, ale także umiejętności w zakresie organizacji i strategii nowoczesnego zarządzania.

Absolwenci ACCA nadal zarabiają najwięcej!
Sprawdź w raporcie płac Goldman Recruitment Salary Survey 2018


Sprawdź doświadczenia innych w przygotowaniu do egzaminu

Nauka krok po kroku - przeczytaj na blogu lub obejrzyj videoWkrótce więcej odcinków!


Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem programu ACCA:
Katarzyna Dygacz, tel. +48 797 305 739

Sprawdzone metody szkoleniowe = zdany egzamin

Aby jak najlepiej przygotować naszych kursantów do egzaminów ACCA, w ramach naszych szkoleń ACCA zapewniamy:
  • intensywny program, umożliwiający opanowanie technik egzaminacyjnych, którego skuteczność potwierdzona jest przez wyższą od średniej światowej, zdawalność,
  • egzamin próbny, który ma za zadanie sprawdzenie dotychczasowej wiedzy i znajomości technik egzaminacyjnych,
  • wykładowców posiadających duże doświadczenie biznesowe i dobrze znających wymogi ACCA,
  • możliwość stałego kontaktu e-mailowego ze wszystkimi osobami prowadzącymi kurs,
  • podręczniki, specjalnie opracowane materiały szkoleniowe przeznaczone zarówno do pracy w trakcie zajęć jak i w domu.

Nasi najlepsi
przeczytaj wywiad z Piotrem, studentem ACCA w EY AcademyACCA jest kompleksowym programem, w którym nacisk położono zarówno na umiejętności zarządzania finansami i podejmowania decyzji, jak i na strategie zarządcze. Dzięki temu, uczestnictwo w programie ACCA poszerza możliwości zawodowe.
Uczestnicy kursów zdobywają wiedzę na poziomie zaawansowanym, obejmującą m.in.:
  • międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej (MSSF) - F3, F7, P2
  • podejmowanie decyzji zarządczych - F2, F5, F9, P5
  • strategie finansowe i biznesowe (marketing, HR) - F1, P3, P4
  • polskie prawo podatkowe - F6
  • prawo handlowe - F4
Liczba dni szkoleniowych jest różna dla poszczególnych przedmiotów. Uczestnicy kursów powinni dodatkowo przeznaczać minimum osiem godzin tygodniowo na samodzielną naukę. Czas trwania programu, od jego rozpoczęcia do zdania ostatnich egzaminów, wynosi średnio od 2,5 roku do 4 lat. Student ma maksymalnie 10 lat na zdanie wszystkich egzaminów od momentu rozpoczęcia poziomu Professional. Absolwenci kierunków ekonomicznych mogą ubiegać się w ACCA o zwolnienia z niektórych egzaminów. Zwolnienia możliwe są tylko w części Fundamentals. Nie są przyznawane żadne zwolnienia w części Professional. Szczegółowe informacje kandydat otrzymuje po przesłaniu zgłoszenia na kurs. Zarówno kursy, jak i egzaminy prowadzone są w języku angielskim.

"Znakomici prowadzący, wysokiej jakości materiały, niezawodne wsparcie organizacyjne. Wszystko to wpływa na unikalność programu ACCA (oferowanego przez EY Acadamy of Business). Sposób nauczania wpasowany jest w charakter kwalifikacji, łączącej ze sobą dogłębną wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne. Zajęcia uwypuklają sposoby radzenia sobie z zadaniami, przez co uczestnik nie jest zaskakiwany podczas sesji egzaminacyjnej. Ważnym aspektem jest możliwość poznania innych uczestników programu, dzielących nasze zainteresowania i aspiracje.  "
Michał Sajko Finanse i zarządzanie w biznesie,
Program SGH we współpracy z EY

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.