Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Finanse - Prawo - Podatki   Finanse dla doradców podatkowych

Szkolenia finansowe dla doradców podatkowych

Rachunkowość finansowa wg MSSF oraz wg Ustawy o Rachunkowości dla doradców podatkowych oraz kierowników działów podatkowych.


Cele

Szkolenie finansowe skupia się na zagadnieniach budzących najczęstsze wątpliwości pracowników działów podatkowych oraz ich doradców, czyli tych obszarach rachunkowości finansowej, gdzie zasady ujęcia bądź pomiaru w sposób istotny odbiegają od reguł stosowanych dla celów rachunkowości podatkowej. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnikow z najważniejszymi zasadami rachunkowości finansowej w obu wariantach stosowanych przez przedsiębiorstwa w Polsce – według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz według Ustawy o Rachunkowości.

W trakcie szkolenia finansowego nie stosujemy notacji księgowej. Omawiane zasady i rozwiązania księgowe prezentowane są przez pryzmat ich wpływu na poszczególne elementy sprawozdań finansowych i wybrane wskaźniki.

Dla kogo

Dwudniowe szkolenie finansowe przeznaczone jest dla osób odpowiadających za zagadnienia związane z podatkami w działach finansowych oraz doradców podatkowych.
Szkolenie spełnia wymogi „Zasad etyki doradców podatkowych” dotyczące podnoszenia kwalifikacji. Na zakończenie programu uczestnicy uzyskają certyfikat uczestnictwa.

Cena 1590,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.