Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

Letnia Akademia CIA

>>> Szybciej, taniej i w wakacje! <<<


Termin: 8-12 lipca 2019 r.
UWAGA! Do 31 maja obowiązuje cena promocyjna!

  • 3690 zł netto zamiast 4190 zł netto
    Pakiet obejmuje: szkolenie, roczną administrację w procesie rejestracji w IIA oraz testy online przygotowujące do egzaminu
  • 3300 zł netto zamiast 3800 zł netto
    Pakiet obejmuje: szkolenie oraz testy online przygotowujące do egzaminu
  • 3000 zł netto zamiast 3500 zł netto
    Cena za udział w szkoleniu.

CIA (Certified Internal Auditor) to najbardziej znane na świecie kwalifikacje dla audytorów wewnętrznych. Dyplom CIA jest świadectwem zarówno odpowiedniego przygotowania teoretycznego, jak i doświadczenia zawodowego w audycie wewnętrznym lub pokrewnych dziedzinach.

Letnia Akademia to znakomita okazja do przygotowania się w krótkim czasie do egzaminów CIA 1 i CIA 2.

Oferujemy intensywne kursy, ukierunkowane zarówno na opanowanie wiedzy z obszarów objętych egzaminem, jak i przećwiczenie technik egzaminacyjnych. Każde zagadnienie jest najpierw omawiane przez prowadzącego, a następnie ilustrowane przykładowymi pytaniami typu egzaminacyjnego. Ostatnie godziny szkolenia przeznaczone są na rozwiązywanie dłuższych testów. Wykładowcy zwracają szczególną uwagę na technikę egzaminacyjną i pułapki czyhające na zdających.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.