Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Wystąpienia publiczne | Kontakty z mediami   Trening medialny, kontakty z mediami

Trening medialny, kontakty z mediami

Termin szkolenia: 25 lutego 

Cena szkolenia: 2550 zł netto

Szkolenie odbędzie się w formie treningów medialnych z udziałem kamery

i poprowadzone będzie przez dwóch trenerów: eksperta, specjalistę ds. komunikacji z mediami i dziennikarza radiowo-telewizyjnego.

Trening skierowany jest do:

  • do osób publicznych, menedżerów, rzeczników prasowych, urzędników państwowych, których praca wiąże się z reprezentowaniem organizacji w mediach
  • menedżerów, osób „narażonych” na kontakt z mediami w sytuacjach kryzysowych  oraz osób potencjalnie wchodzących w skład sztabu kryzysowego
  • wszystkich, którzy w dobie konwergencji mediów oraz przenikania tych ostatnich do coraz szerszych obszarów życia, chcieliby się nauczyć jak skutecznie działać w nowej rzeczywistości medialnej

Korzyści z udziału

  • Nowa, warsztatowa metoda oswajania się ze światem współczesnych mediów oraz praktyczne przygotowanie do skutecznego przekazywania swojego komunikatu i budowania zawodowego wizerunku w mediach.
  • Uczestnicy uczą się spojrzenia na elementy swojego wizerunku, komunikacji niewerbalnej i przesłania z perspektywy widza, słuchacza, odbiorcy mediów elektronicznych. Dzięki temu mogą świadomie dopasowywać używane środki wyrazu do konkretnego zadania i tym samym zwiększać skuteczność perswazyjną przekazu.
  • Uczestnicy ćwiczą używanie krótkiej formy wypowiedzi eksperckiej - „setki TV”, która jest podstawą skutecznej wypowiedzi medialnej. Sprawność w używaniu tej formy przekazu przekłada się na podniesienie skuteczności we wszystkich formach wystąpień publicznych.
  • Uczestnicy uczą się rozpoznawać manipulacje i bronić się przed nimi. Nabywają umiejętność rozmowy z mediami w sytuacjach kryzysowych oraz dobrego odpowiadania (lub nie) na trudne pytania.
  • Umiejętności zdobyte podczas szkolenia mogą być NATYCHMIAST wykorzystane w codziennej praktyce zawodowej.

Struktura szkolenia:

Zajęcia prowadzone są w formie czterech całodziennych treningów komunikacyjnych z użyciem kamery.
Uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w ćwiczeniach przed kamerą. Ćwiczenia będą elastycznie dopasowywane do potrzeb konkretnych uczestników. Wystąpienia będą rejestrowane a następnie odtwarzane i analizowane przez prowadzących. Rejestracja wystąpień uczestników pozwala na szybkie diagnozowanie elementów, które zakłócają komunikację i są niespójne z założonym wizerunkiem biznesowym.

Więcej informacji w broszurze na dole. 

Cena 2550,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.