Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Anna Selwakowska-Domańska

Najlepsi trenerzy

Anna  Selwakowska-Domańska

Anna Selwakowska-Domańska

Trener EY Academy of Business prowadzi szkolenia z zakresu współpracy międzypokoleniowej oraz certyfikowanych szkoleń metodą Insights Discovery.

Magister Socjologii ze specjalnością Badanie Rynku i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim, a także absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz Szkoły Trenerów Biznesu Matrik w Krakowie.

Certyfikowany: Coach, Trener Biznesu i Zarządzania, akredytowany konsultant Insights Discovery, konsultant Cubiks (narzędzia psychometryczne PAPI – Personality and Preferences Inventory oraz RfB – Reasoning for Business). Ukończyła 8 tyg. kurs MBSR (Mindfull Based Stress Reduction) oraz kilkutygodniowy trening emisji głosu w Laboratorium Śpiewu i Mowy. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Od 2004 roku pełni rolę Trenera Wewnętrznego w dużych, międzynarodowych organizacjach.

Od 2005 roku praktyk w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników począwszy od stanowiska Specjalisty ds. Rekrutacji, a skończywszy na stanowisku Senior Managera Działu Rekrutacji.

Od stycznia 2019 roku rozpoczęła współpracę ze Starbucks na stanowisku Globalny Manager ds. Szkoleń i Rozwoju, gdzie odpowiada za optymalizację procesu szkoleń, onboardingu oraz rozwoju pracowników.

Dodatkowo aktywnie wspiera programy rozwojowe pełniąc funkcję asesora (doświadczenie od 2006 roku) podczas sesji Assessment & Development Center oraz realizując się na stanowisku coacha i mentora.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 letniego Antosia, pasjonatka odkrywania nowych miejsc i smaków w trakcie kulinarnych podróży do szkół gotowania na świecie. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, Mindfulness, ćwiczeń siłowych. Od 3 lat uczy się wraz z mężem tańców łacińskich, a od niedawna tanga argentyńskiego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.