Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Jarosław Okoń

Najlepsi trenerzy

Jarosław  Okoń

Jarosław Okoń

Jarek jest trenerem w EY Academy of Business od 2013 roku.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Katowicach oraz The Polish Open University/Oxford Brooks University w Warszawie.

Przez wiele lat pracował w firmach produkcyjnych na różnych stanowiskach w obszarze produkcyjnym i działach wspomagających. Był także odpowiedzialny za restrukturyzację firm i projekty „Green field”. Przez 3 lata pracował w firmie Ernst & Young jako Menedżer Projektu w zespole Doradztwa Biznesowego, specjalizując się w projektach skoncentrowanych na poprawę efektywności procesów biznesowych. Posiada doświadczenie we wdrażaniu i budowaniu kultury Toyota Production System, Lean Six Sigma i Teorii Ograniczeń. Poza działalnością w EY Academy of Business prowadzi także własną firmę doradztwa biznesowego, realizując projekty poprawy efektywności operacyjnej w firmach.

Jako trener specjalizuje się w tematach z zakresu Lean Six Sigma i Toyota Production System oraz zarządzanie zespołem.

Jarek uważa, że kluczowym elementem jest budowanie organizacji opartej o zdrowe i solidne zasady funkcjonowania biznesowego. Standaryzacja działania i działanie procesy to kluczowe elementy. Złe procesy będą negatywnie wpływać na ludzi i ich działanie w organizacji. Codzienne funkcjonowanie organizacji to podróż z ciągły usprawnianiem.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Zarządzanie projektem uruchomienia zakładu Printpack sp. z o.o. w Kutnie – Green Field.
2. Projekt reorganizacji spółki Masonite Polska sp. z o.o.
3. Uruchomienie procesu produkcji w Johnson Control – zakład metalowy
4. Projekt poprawy produktywności realizowany dla LG Innotek sp. z o.o.
5. Wdrożenie systemu IWS w zakładzie British American Tobbaco w AugustowieSzkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Lean Management&Toc Green Belt-Black Belt
  • Lean Management Executive Summary
  • Toyota Kata


Klienci o Jarku:
  • „Super zajęcia, praktyczne”
  • „Bardzo rozległa wiedza prowadzącego”
  • „Imponujące doświadczenie”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.