Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Joanna Rapanicz

Najlepsi trenerzy

Joanna Rapanicz

Joanna Rapanicz

Joanna jest energetyczna i pracuje z pasją! Lubi dyskusje z uczestnikami szkolenia.
Joanna jest energetyczna i pracuje z pasją! Lubi dyskusje z uczestnikami szkolenia.

Joanna jest trenerką w EY Academy of Business od 2019 roku.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego i Zarządzania Finansami Firmy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także kierunku Zastosowania Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Joanna to wieloletni menedżer na różnych szczeblach zarządzania w grupie spółek z sektora energetycznego.

Jest ekspertem w dziedzinie analizy i optymalizacji procesów biznesowych z obszaru finansowo – księgowego, a w szczególności we wdrażaniu zmian i reorganizacji z perspektywy zasobów ludzkich. Posiada doświadczenie w budowaniu Centrów Usług Wspólnych, przygotowywaniu strategii komunikacji, optymalizacji oraz migracji procesów. Umiejętnie buduje zintegrowane zespoły w oparciu na zaufaniu oraz skutecznej komunikacji, które z powodzeniem realizują cele organizacji.

Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu projektami organizacyjnymi oraz praktyczne umiejętności w dziedzinie zarządzania zespołami ludzkimi. Joanna jest również coachem zespołowym i grupowym. Od kilku lat prowadzi szkolenia, warsztaty i sesje zespołowe z uwzględnieniem własnych scenariuszy dopasowanych do potrzeb i potencjału zespołu lub grupy.

Szkolenia z Joanną to warsztaty prowadzone z trenerką, która posiada praktyczne doświadczenie w omawianych zagadnieniach.

Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta, przygotowane na potrzeby konkretnej grupy i realizujące wcześniej zdiagnozowane i określone założenia, a program jest na bieżąco modyfikowany i dostosowywany do konkretnych oczekiwań i możliwości uczestników w danej chwili.

Prywatnie i w wolnym czasie Joanna biega po górach i podróżuje. Tak wykorzystuje swój wolny czas na regenerację i poukładanie w głowie piętrzących się tematówSzkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.