Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Łukasz Oleksiuk

Najlepsi trenerzy

Łukasz Oleksiuk

Łukasz Oleksiuk

Radca prawny
Radca prawny to nie tylko pełnomocnik w sporze reprezentujący interesy Klienta. To przede wszystkim partner, który zabezpiecza je na bieżąco.
Radca prawny to nie tylko pełnomocnik w sporze reprezentujący interesy Klienta. To przede wszystkim partner, który zabezpiecza je na bieżąco.

Łukasz współpracuje z EY Academy of Business od 2001 roku.

Jest absolwentem kierunku Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Łukasz to prawnik zajmujący się od 1999 roku głównie obsługą przedsiębiorców. Niegdyś pracujący jako in-house w prywatnej grupie spółek o różnym profilu działalności. Dziś prowadzi własną kancelarię, sprawując opiekę nad prawnym bezpieczeństwem małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego - z odniesieniem do praktycznych przykładów, w tym rzeczywistych wyroków wydawanych przez sądy powszechne i Sąd Najwyższy.

Łukasz lubi swoją pracę, uważając, że prawo jest pasjonującą dziedziną życia. W ramach każdego szkolenia stara się zarazić tą pasją innych, przekonując, że o prawie można mówić ciekawie i zrozumiale.
Przykładowe przeprowadzone projekty:

Aktywność zawodowa objęta jest tajemnicą radcy prawnego. Realizowane projekty są związane (w znakomitej większości) z bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorstw o bardzo zróżnicowanym profilu działalności, z branży nieruchomości komercyjnych, w tym generalnego wykonawstwa, wzornictwa przemysłowego, automotive.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:Klienci o Łukaszu:
  • „Jak podobało Ci się szkolenie w skali 1-6? – 7:) ”
  • „Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób; oczywista głęboka wiedza merytoryczna prowadzącego”
  • „Szkolenie bardzo efektywne, prowadzone w dobrej atmosferze”
  • „Pan Łukasz dba o dostsowanie treści i tempa szkolenia do umiejętności i oczekiwań uczestników”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.