Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Martinos Martoudes

Najlepsi trenerzy

Martinos Martoudes

Martinos Martoudes

FCCA, CIA

Martinos wspolpracuje z EY Academy of Business od 1996 roku.

Martinos ukończył Uniwersytet Wschodniej Anglii. Jest członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz IIA (Institute of Internal Auditors).

Posiada doświadczenie z pracy w audycie i szkolił już w ponad 15 krajach Europy i na Bliskim Wschodzie. Prowadzi szkolenia z podstaw rachunkowości finansowej (MSSF) i menedżerskiej oraz z przedmiotów z zarządzania strategicznego. Także z wybranych tematów programu ACCA Qualification oraz studiów podyplomowych na SGH. Przygotowuje studentów do egzaminów CIA (Certified Internal Auditors), ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz wspiera osoby na studiach podyplomowych Executive Studies in Finance - organizowanych wraz ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Martinos jest autorem materiałów szkoleniowych do przedmiotów z rachunkowości finansowej i menedżerskiej oraz planowania strategicznego.

Zwraca uwagę, że choć same szkolenia są bardzo wymagające, efekty otrzymamy dopiero, gdy poświęcimy im nasza pełna uwagę i zaangażowanie.

Prywatnie Martinos jest podróżnikiem, uwielbia poznawać nowe kraje i tradycje.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:Klienci o Martinosie:
  • „Bardzo podobał mi się kurs. Trener, materiały i organizacja były bardzo dobre!”
  • „Najbardziej podobała mi się energia trenera - sprawił, że temat stał się interesujący”
  • „Bardzo dużo pomocnych informacji przekazanych w fantastycznej atmosferze. Martinos jest wspaniałym trenerem”
  • „Niezwykły trener z umiejętnością wyjaśniania skomplikowanych rzeczy w jasny sposób”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.