Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Monika Viwegier

Najlepsi trenerzy

Monika Viwegier

Monika Viwegier

Doświadczenie zawodowe, w tym w prowadzeniu projektów, zespołów oraz w projektach wdrożeniowych, Monika wykorzystuje na szkoleniach prowadzonych dla EY Academy of Business.
Doświadczenie zawodowe, w tym w prowadzeniu projektów, zespołów oraz w projektach wdrożeniowych, Monika wykorzystuje na szkoleniach prowadzonych dla EY Academy of Business.

Współpracuje z EY Academy of Business od 2014 roku.

Absolwentka Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na tym samym kierunku w Paryżu. W następnych latach zdobywała kolejne międzynarodowe certyfikacje: ACCA, CIA, CIMA. Od 2001 r. posiada dyplom biegłego rewidenta.

Kilkanaście lat spędziła w korporacji z Wielkiej Czwórki, gdzie miała możliwość sprawdzić się na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich w interdyscyplinarnych projektach dotyczących audytu wewnętrznego, audytu finansowego, oceny ryzyka, wdrażania ERM, wdrażania systemów finansowo-księgowych, usprawniania procesów oraz doradztwa biznesowego. Od 2013 r. prowadzi własną firmę doradczą, świadcząc usługi jako niezależny ekspert, zajmuje się identyfikacją usprawnień i optymalizacją procesów biznesowych, identyfikacją i oceną ryzyka, wsparciem przy realizacji prac audytu wewnętrznego, oceną działania audytu wewnętrznego, oceną efektywności funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej. Doświadczenie zawodowe, w tym w prowadzeniu projektów, zespołów oraz w projektach wdrożeniowych, wykorzystuje również na szkoleniach prowadzonych dla EY Academy of Business.

Prywatnie fotografka krajobrazu z zamiłowaniem do podróży.Przykładowe projekty:

1. Audyt wewnętrzny obejmujący: przegląd i analizę procesów biznesowych oraz weryfikację i ocenę skuteczności mechanizmów kontrolnych, identyfikację i ocenę ryzyka, poprawę procesów biznesowych, sprawozdawczości finansowej i zarządczej, zgodność z procedurami wewnętrznymi i grupowymi oraz analizę systemów wspomagających zarządzanie.
2. Audyt organizacyjny oraz przygotowania instytucjonalnego spółki jako instytucji realizującej projekty inwestycyjne współfinansowane przez UE.
3. Ocena prawidłowości i efektywności działania procesu inwestycyjnego zgodna z nowym modelem w kontekście obowiązującego ładu organizacyjnego.
4. Wdrożenie systemu kontroli wewnętrznej w obszarze raportowania finansowego oraz procesów operacyjnych dla jednej z czołowych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:
Klienci o Monice:
  • „Super szkolenie – ciekawe przykłady!”
  • „Bardzo wartościowe szkolenie. Pani Monika rewelacyjnie je prowadziła. Będę polecać i na pewno jeszcze skorzystam”
  • „Bardzo ciekawe i praktyczne szkolenie z wieloma wyjaśnionymi przykładami”
  • „Kompetentnie, miło i sympatycznie”
  • „Wyczerpujące odpowiedzi, pani Monika korzysta z różnych narzędzi szkoleniowych”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.