Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Piotr Wojciechowski

Najlepsi trenerzy

Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Założyciel i CEO FUZERS Service Design (www.fuzers.com). Przedsiębiorca z ponad 10 letnim doświadczeniem w rozwoju biznesu. Konsultant, facylitator i popularyzator idei Service Design Thinking w Polsce. Absolwent Psychologii w Zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Pierwszy polski trener Service Design akredytowany przez międzynarodową organizacje Service Design Network (SDN). Współzałożyciel polskiego oddziału SDN (www.servicedesign.pl).

Realizował projekty z obszaru (Service) Design Thinking m.in. dla IKEA, Pfleiderer, ING Bank Śląski, Skanska, Ciech, Eurobank, Digital Care, Grupa Pracuj i wielu innych.

Inicjator i od 2012 organizator jednej z największych konferencji typu TEDx w Polsce - TEDxLublin, a także jeden z europejskich ambasadorów TED oraz programu TEDx. Pierwszy Polak, który otrzymał stypendium TED oraz Fundacji Billa i Melindy Gates za zaangażowanie w rozwój idei TEDx.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Przeprowadzenie procesu, który szczegółowo zmapował doświadczenia na ścieżce zakupowej online klientów serwisu, a także opracowanie ścieżki wraz z określeniem obszarów problematycznych oraz wypracowanie zestawu rekomendacji zmian w zakresie user experience (UX) oraz zmian w procesie zakupowym.

2. Projektowanie oraz realizacja procesu oceny i weryfikacji pomysłów na elementy komunikacji otwarcia centrum IKEA w Lublinie, które mają poprawić doświadczenie mieszkańców z marką.

3. Wypracowanie koncepcji poprawy doświadczeń oraz zaprojektowanie 3 ścieżek uczestników wydarzenia otwarcia punktu IKEA dla Firm w Warszawie.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Design Thinking


Klienci o Piotrze:
  • „Dużo przykładów z życia”
  • „Duże doświadczenie”
  • „Trener kontaktowy i otwarty”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.