Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Rafał Wojciech Bernatek

Najlepsi trenerzy

Rafał Wojciech Bernatek

Rafał Wojciech Bernatek

Rafał od 2013 roku współpracuje z EY Academy of Business.

W 2004 roku ukończył Politechnikę Krakowską Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Od 14 lat wzbogaca swoją wiedzę dzięki studiom podyplomowym i licznym kursom podnoszącym kompetencje. Jest certyfikowanym Lean Six Sigma Black Beltem, Lean Implementerem, Kepner Tregoe Practisionerem oraz Coachem ICC I stopnia.

Wspiera klientów z pozycji trenera i konsultanta Lean Six Sigma Master Black Belta.

Rafał rozpoczął karierę zawodową 14 lat temu. Pracował w międzynarodowych koncernach z branży FCMG, Automotive Experience oraz Business Advisory, wspierając wszystkie szczeble organizacji jako specjalista, konsultant prowadzący, a następnie jako business partner w obszarach ciągłego doskonalenia procesów biznesowych. Przeprowadził ze swoimi zespołami ponad 180 projektów wpływających pozytywnie na wyniki finansowe firm.

Dzieli się wiedzą i doświadczeniem w formie praktycznych warsztatów, przekazał wiedzę ponad 2000 osób. Specjalizuje się w obszarach związanych z metodologiami Lean, Six Sigma, Keppner-Tregoe oraz Coachingu. Wspiera pozytywne strony ludzi i całych zespołów, wzmacnia ich potencjał poprzez zaangażowanie, co przekłada się na ich osobiste sukcesy.

Wyznaje zasadę, że najlepszym sposobem nauki jest działanie, a nabyta wiedza straci sens, jeśli nie zostanie zastosowana w praktyce.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Program budowy kultury ciągłego doskonalenia poprzez współtworzenie C. I. A. „Akademii Ciągłego Doskonalenia” – nagroda Merid Award, branża motoryzacyjna.

2. Projekt wzrostu wykorzystania dostępnych mocy produkcyjnych o 29% poprzez skrócenie czasów przezbrojeń dla klienta z branży budowlanej.

3. Projekt budowy i wdrożenie Pionu Doskonalenia Procesów wraz z prowadzeniem zespołu klienta – branża motoryzacyjna.

4. Projekt wzrostu produktywności obszaru produkcyjnego o 59% - klient z branży FCMG.

5. Projekt restrukturyzacji i rewitalizacji działu konstrukcyjno-technologicznego – branża motoryzacyjna.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Lean Management & Toc - GREEN BELT - BLACK BELTKlienci o Rafale:
  • „Uzyskałem szereg wartości również tych tzw. niemierzalnych, które pozwoliły na trwałą zmianę mojej postawy i były inspiracją do dalszej pracy z moim zespołem”
  • „Rafał ma zdecydowanie nastawienie pro klienckie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i trafnie przekształca oczekiwania biznesowe na działania operacyjne”
  • „Kolejny świetny praktyk”
  • „High EY level!”
  • „Pełna satysfakcja z odpowiedzi na pytania uczestników"

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.