Juditha Majcher – EY Academy of Business

Juditha Majcher

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem praktycznym

Zdobywa wiedzę i doświadczenie poprzez obsługę prawną podmiotów funkcjonujących na rynku finansowym, tj.: banków, KIP, MIP, domów maklerskich, zakładów ubezpieczeń, jak również współpracując z kancelariami oraz pracę jako inhouse w departamentach prawnych, AML i compliance.

Doświadczenie regulacyjne obejmuje wsparcie przy tworzeniu ustaw na poziomie legislacyjnym i wdrażaniu nowych ustaw w instytucjach finansowych. Dotyczy to w szczególności  regulacji takich jak: AML, FATF, ESG, whistleblowing, MIFID 2, MIFIR, MAR, CSR, IDD, RODO, BMR. Zdobyła rozległe doświadczenie w tworzeniu praktycznych procedur i rozwiązań prawnych, które pozytywnie wpływają na działalność biznesową instytucji finansowych przy jednoczesnym pozostawaniu przez nie w zgodności ze zmieniającą się rzeczywistością prawną. Obszar działalności zawodowej skupia się w szczególności na kwestiach regulacyjnych, wdrażaniu systemów zgodności (tzw. CMS).

Posiada bogate doświadczenie z zakresu tworzenia praktycznych procedur i rozwiązań prawnych mających na celu wpłynąć na biznes, w taki sposób, aby dostosować wewnętrzne rozwiązania regulacyjne do ustanowionego prawa, stanowisk i oczekiwań nadzorców oraz potrzeb biznesu, który bez wątpienia ma celu jak najbardziej dynamiczny rozwój poprzez tworzenie nowych produktów.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: