Academy of Business

Letnia Akademia CIA

27 czerwca - 1 lipca. Oszczędź 840 zł.
Zapisz się!

Czytaj więcej

Letnia Akademia MSSF

Rozpoczynamy 11 lipca!
Tylko w wakacje

Czytaj więcej

Wzmocnij pozycję negocjacyjną

Warsztaty z negocjacji biznesowych

Czytaj więcej

Nasza oferta

Oferujemy szkolenia i kursy zróżnicowane pod względem tematyki i metodyki ich przeprowadzania. Naszymi klientami są firmy prywatne, instytucje państwowe, a także klienci indywidualni. Wspieramy również firmy i organizacje w rozwoju menedżerów i pracowników oferując kompleksowe, nastawione na zmianę i dostosowane do potrzeb rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń.

Co nas wyróżnia?

Zadowoleni klienci
Zadowoleni klienci

Jesteśmy dumni z prowadzenie kursów dla reprezentantów największych firm w Polsce. Ich pozytywne opinie oraz ponowny wybór naszej firmy najlepiej świadczą o wysokiej jakości oferowanych szkoleń.

Sprawdź kogo szkoliliśmy
Jesteśmy numerem 1!
Jesteśmy numerem 1!

Wg rankingu Klubu Menedżerów HR, EY Academy of Business jest najlepszą firmą szkoleniową w dziedzinie finansów i prawa. Badanie przeprowadzone zostało we wrześniu 2014 r.

Najlepsi trenerzy
Najlepsi trenerzy

Każdy kandydat na trenera musi najpierw przejść bardzo intensywny trening. Nacisk kładziemy zarówno na przygotowanie merytoryczne jak i na sposób prowadzenia zajęć, biegłą znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pracy z uczestnikami.

Poznaj naszych trenerów

Zapisz się do newslettera EY Academy of Business
i odbierz rabat w wysokości 300 zł na wybrane szkolenie.

Zapisując się do newslettera będziesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach.