Podatki – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Podatki stanowią nieodłączną część prowadzenia każdego biznesu. Co więcej, znać się na nich muszą nie tylko biura rachunkowe, ale także przedsiębiorcy oraz menedżerowie. W Polsce kwestia prawa podatkowego ulega jednak bardzo częstym i nie zawsze odpowiednio wyjaśnionym zmianom. Z tego względu nasze szkolenia podatkowe dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami z zakresu podatków.

Szkolenie z podatków — dla kogo będzie szczególnie przydatne?

Podstawową wiedzę o najważniejszych podatkach powinien posiadać każdy obywatel, ponieważ każdy z tych podatków korzysta, ale także je odprowadza. Kwestia prawa podatkowego jest jednak szczególnie istotna dla przedsiębiorców. Prowadzenie firmy wiąże się z wyborem sposobu rozliczenia podatkowego, optymalizacji podatkowej, wystawianiem faktur, zakupami z zagranicy czy zatrudnianiem pracowników, a wszystko to bezpośrednio lub pośrednio związane jest także z odprowadzaniem odpowiednich podatków. Nie tylko właściciele firm, ale także menedżerowie, księgowi i dyrektorzy finansowi powinni znać różnego rodzaju przepisy w swoich dziedzinach, dotyczące prawa finansowego, prawa pracy czy ochrony danych osobowych. Nasze kursy podatkowe oraz te dotyczące prawa w biznesie pozwalają rozwiać w tych kwestiach wszelkie wątpliwości.

Zalety szkolenia — podatki i prawo bez tajemnic

Kwestia podatków potrafi być na tyle skomplikowana, że w przypadku prowadzenia firmy lub zarządzania nią oprócz współpracy z biurem rachunkowym czy specjalistą ds księgowości konieczne może się okazać skorzystanie z pomocy doradcy podatkowego. Jeśli jednak poszczególne kwestie i liczne zmiany prawa są dla Ciebie niejasne, a chcesz mieć pewność ich odpowiedniej interpretacji, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego szkolenia z podatków. Szeroka oferta kursów prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego pozwoli Ci jeszcze lepiej zrozumieć kwestie takie jak na przykład podatek dochodowy, podatki zagraniczne czy VAT i CIT w transakcjach międzynarodowych. Nasze szkolenia pozwolą Twojej firmie także lepiej przygotować się do kontroli podatkowej oraz zrozumieć ciągle zachodzące w prawie podatkowym zmiany.

Szkolenie z podatków po wprowadzeniu POLSKIEGO ŁADU

Choć prawo podatkowe w Polsce zmieniało się niejednokrotnie, ostatni czas stoi pod znakiem jeszcze bardziej dynamicznych i znaczących zmian w tej dziedzinie, a wszystko to za sprawą wprowadzonego przez rząd programu POLSKI ŁAD. Jest to największa reforma podatkowa w ciągu ostatnich 30 lat, zatem nic dziwnego, że zrozumienie i dostosowanie się do ponad 100 najnowszych rozwiązań podatkowych wymaga pomocy specjalistów i dokształcenia się w tej dziedzinie. Jeśli chcesz lepiej pojąć, na czym polegają wprowadzone przez POLSKI ŁAD podatki, szkolenie z tego zakresu znajdziesz w EY Academy of Business. Nowości z zakresu split payment, CIT, VAT, PIT czy ubezpieczeń zdrowotnych nie będą już stanowić dla ciebie tajemnicy.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniach z zakresu podatków?

Nasze szkolenia podatkowe online oraz stacjonarnie skupiają się przede wszystkim na przedstawianiu wiedzy oraz interpretacji ciągle zachodzących w dziedzinie podatków zmian w sposób przystępny i zrozumiały. Uczestnicy zyskają nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności związane z branżą podatkową. Dlatego z naszej oferty szkoleń podatkowych korzyść odniosą także pracownicy działów: finanse i rachunkowość, controlling, audyt wewnętrzny czy HR. Wiedza przekazywana na szkoleniach ułatwi też zarządzanie organizacją w sposób przemyślany i korzystny finansowo. Już teraz zarejestruj się na interesujące Cię szkolenia online lub stacjonarnie w swoim mieście. Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty e-learningowej.

Szkolenia podatkowe — jakie obejmują tematy?

Zadbaliśmy o to, aby nasze szkolenia podatkowe odpowiadały na potrzeby zarówno osób, które dopiero zdobywają wiedzę w dziedzinie prawa podatkowego, jak i tych, które chcą jedynie zaktualizować lub poszerzyć swoje kwalifikacje. Oferujemy między innymi kursy dotyczące kwestii podatków od podstaw, najczęściej popełnianych błędów w rozliczeniach podatkowych VAT oraz CIT, kontroli podatkowej oraz transakcji międzynarodowych. Wiele programów szkoleń skupia się przede wszystkim na ciągle zachodzących w prawie podatkowym zmianach. Jeżeli Ciebie także interesują najważniejsze i najświeższe informacje podatkowe i prawne oraz lubisz być z tymi zmianami na bieżąco, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera.

Kursy podatkowe prowadzone przez specjalistów

EY Academy of Business to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową ofertę kursów nie tylko z zakresu prawa podatkowego, ale także inne szkolenia z marketingu czy rachunkowości i sprawozdawczości finansowej. Tak szeroki wybór dostępnych szkoleń pozwala Twojej firmie i pracownikom działać jeszcze bardziej celowo i efektywnie, a biznes może bez przeszkód się rozwijać. Nasze szkolenia zawsze przeprowadzane są przez specjalistów z danej dziedziny, którzy posiadają nie tylko ogrom wiedzy i potrafią ją skutecznie przekazać, ale także nauczą Cię, jak zastosować ją w praktyczny sposób. Każdy wykładowca chętnie odpowiada także na pytania uczestników i pomaga rozwiać wątpliwości na temat omawianych podczas szkolenia zagadnień. Dla osób, które pragną jeszcze lepiej poznać różnego rodzaju zagadnienia z dziedziny biznesu, polecamy szczególnie naszą bazę wiedzy, gdzie znajdują się praktyczne webinary i artykuły na tematy powiązane ze szkoleniami.

Szkolenia Podatki - FAQ

Każda zmiana stawek podatkowych czy innych zapisów prawa podatkowego niesie ze sobą znaczące konsekwencje dla konkretnych biznesów, dlatego trzeba być ze wszystkimi na bieżąco. Jest to szczególnie istotne w okresie pandemii, tarcz antykryzysowych oraz programu POLSKI ŁAD.

Oprócz podstaw z zakresu podatków każdy przedsiębiorca czy menedżer powinien znać tajniki marketingu i negocjacji, a także inwestować w kompetencje menedżerskie i osobiste. Kursy dotyczące tych dziedzin biznesu także znajdziesz w kompleksowej ofercie EY Academy of Business.

Nasi specjaliści są ekspertami w swoich dziedzinach, ale posiadaną wiedzę i umiejętności przekazują w sposób przystępny i kładą nacisk na praktyczne zastosowanie tych aspektów. Aby udoskonalić jeszcze bardziej swoje kompetencje, skorzystaj z naszej platformy e-learningowej.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.