Audytorzy wewnętrzni – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Audyt wewnętrzny to niełatwa, ale także bardzo istotna dziedzina funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, szczególnie tego większego. W końcu zadaniem audytora jest badanie i analizowanie działań organizacji w celu ułatwienia efektywnego wypełniania jej zadań. Aby zostać audytorem, trzeba wykazać się ponadprzeciętną wiedzą oraz umiejętnościami. Dlatego wszystkich zainteresowanych tym tematem serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia dla audytorów. Oferujemy zarówno kursy od podstaw, jak i warsztaty doszkalające, pozwalające wyszlifować najistotniejsze umiejętności w praktyce.

Do kogo skierowany jest kurs na audytora?

Wbrew pozorom nasze szkolenia dla audytorów nie są dedykowane tylko audytorom, choć to właśnie do osób pracujących w tym zawodzie szczególnie kierujemy zaproszenie do podniesienia swoich kwalifikacji. Wiele naszych kursów dedykowanych jest także osobom, które interesują się zakresem zadań i obowiązków audytora wewnętrznego lub chcą się przygotować do objęcia takiego stanowiska. Z różnych zagadnień poruszanych na szkoleniach z audytu wewnętrznego korzyść odniosą również członkowie Komitetu Audytu czy inni pracownicy działów audytu wewnętrznego, którzy chcieliby poznać zasady funkcjonowania procesowego, kultury organizacji czy kontrolingu.

Audyt wewnętrzny — szkolenia prowadzone przez profesjonalistów

Dobrze rozumiemy, że audyt wewnętrzny to dziedzina wymagająca szerokiej wiedzy i kompleksowych umiejętności. Dlatego w EY Academy of Business kładziemy nacisk na to, aby nasza kadra szkoleniowa składała się przede wszystkim z praktyków — ekspertów, którzy przez wiele lat pracują w zawodzie związanym z audytem wewnętrznym lub posiadają ponadprzeciętną wiedzę oraz kompetencje z tego zakresu. Nasi trenerzy, którzy często mają także ogromne doświadczenie z zakresu sprzedaży, marketingu i negocjacji czy zarządzania projektami i procesami, skupiają się na przekazywaniu wiedzy w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób, jednak największą wagę przykładają do umiejętności praktycznych. Co więcej, w trakcie naszych warsztatów i kursów na audytora wewnętrznego każdy uczestnik może wchodzić w interakcję z prowadzącymi oraz z innymi uczestnikami — zadawać pytania, wymieniać się doświadczeniami, nawiązywać kontakty zawodowe. Taka możliwość jest często cenniejsza od wiedzy teoretycznej.

Kompleksowy program szkolenia — audytor wewnętrzny

W EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń z audytu wewnętrznego. Możesz wybrać pojedyncze interesujące Cię tematy lub gotowy program omawiający najważniejsze kwestie audytu od podstaw. Opcję tę szczególnie polecamy wszystkim tym, którzy dopiero przygotowują się do objęcia zawodu audytora, nie mają jeszcze obszernej wiedzy z tej dziedziny lub chcą ją usystematyzować oraz zaktualizować. Podczas naszego kompleksowego kursu audytora dowiesz się między innymi tego, jaka jest rola audytu wewnętrznego w organizacji, jak napisać sprawozdanie z audytu oraz jak dobrze planować i wykonywać zadania audytowe. Teorię ograniczyliśmy jednak do minimum, ponieważ wierzymy, że to właśnie umiejętności praktyczne są najistotniejsze w zawodzie audytora. Dlatego uczymy na przykładach i stawiamy przede wszystkim na praktykę.

Kurs audytora wewnętrznego — praktyczne umiejętności kluczem do sukcesu

Na praktykę stawiamy także w przypadku innych naszych szkoleń z audytu wewnętrznego. Oferujemy między innymi praktyczne warsztaty przygotowujące do oceny zewnętrznej audytu wewnętrznego, podczas których uczestnicy mogą wchodzić w swobodną interakcję zarówno z trenerem, jak i innymi uczestnikami. Z kolei podczas naszych warsztatów z analizy procesów organizacyjnych nauczysz się myślenia procesowego, które pozwoli ulepszyć istniejące już w organizacji procesy, ale także wdrożyć i zastosować w praktyce cykl PDCA wg Deminga. Jeśli chodzi o inne praktyczne narzędzia, z jakich powinien umieć korzystać audytor wewnętrzny, kurs z obsługi Excela w formie warsztatów komputerowych pozwoli wypracować rozwiązania gotowe do zastosowania w praktyce w czasie pracy.

Postaw na rozwój osobisty — szkolenia audytora wewnętrznego

W EY Academy of Business wiemy, że w branży audytu wewnętrznego tylko nieustanne rozwijanie swoich umiejętności i podnoszenie kompetencji może stanowić sposób na osiągnięcie sukcesu zawodowego. Audytor wewnętrzny musi się bowiem odznaczać ponadprzeciętną wiedzą, ale także rozwijać kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania. Dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń i kursów, dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach, narzędziami ułatwiającymi pracę czy metodami zarządzania procesami w organizacji. Postaw na rozwój osobisty — zainwestuj w siebie już dziś razem z nami!

Szkolenia Audytorzy wewnętrzni - FAQ

Wynagrodzenie audytora wewnętrznego jest zależne od wielu czynników, takich jak stopień wykształcenia, doświadczenie czy wielkość firmy. Większość audytorów nie zarabia jednak mniej niż 5 tysięcy złotych brutto. Przeciętna pensja na tym stanowisku wynosi około 7 tysięcy złotych, a najlepsi w zawodzie zarabiają nawet powyżej 9 tysięcy.

Aby zostać audytorem wewnętrznym, nie wystarczy doskonale znać oraz interpretować regulacje prawne czy normy ISO. Konieczne jest także zdanie egzaminu na audytora wewnętrznego/posiadanie jednego z wymaganych certyfikatów/ukończenie studiów podyplomowych z zakresu audytu wewnętrznego.

Audytorzy wewnętrzni mają za zadanie przeprowadzać audyt, czyli kontrolę nad prawidłowością działania procesów, organizację pracy czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Można wręcz powiedzieć, że praca audytora polega na ciągłym poszukiwaniu lepszych metod działania, mających na celu osiąganie lepszych zysków.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.