Negocjacje – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Negocjacje to termin, który przywołuje na myśl obraz ważnych rozmów prowadzonych przez osoby na najwyższych szczeblach organizacji. Ale tak naprawdę negocjacje to czynność, która dotyczy nas wszystkich i nie ogranicza się jedynie do biznesu. Negocjujemy w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym. Umiejętne prowadzenie negocjacji często pozwala osiągać zamierzone cele, co bezpośrednio przekłada się na standard i jakość naszego życia.

Niezależnie od wykonywanego zawodu czy sytuacji życiowej, umiejętności negocjacyjne są wyjątkowo cenne. Dlatego w ramach szkoleń oferowanych w EY Academy of Business przygotowaliśmy specjalne kursy negocjacji mające na celu wesprzeć uczestników w rozwoju umiejętności prowadzenia efektywnych negocjacji, które pomogą im w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia z negocjacji?

Szkolenia negocjacyjne adresujemy zarówno do osób, które już zajmują się negocjowaniem, jak i tych, które rozpoczynają zgłębianie tajników udanych negocjacji. Skorzystają z nich na przykład osoby, które w swojej codziennej pracy muszą stosować różnego rodzaju taktyki negocjacyjne. Szkolenie z negocjacji okaże się więc pomocne m.in. konsultantom pracującym w działach obsługi klienta, pracownikom pionów sprzedaży i windykacji, kontrolerom i audytorom finansowym czy pracownikom działów prawnych i dochodzenia należności. Umiejętności negocjacyjne są też przydatne w pracy menedżerów, którzy chcą zasięgnąć właściwego przygotowania do rozmów z pracownikami na temat wynagrodzeń czy urlopów, rozwiązywania konfliktów oraz innych sfer dotyczących życia zawodowego.

Szkolenia biznesowe z technik negocjacyjnych dla każdego

W EY Academy of Business zadbaliśmy o to, aby każde nasze szkolenie z negocjacji niosło ze sobą praktyczną wartość zarówno w sferze biznesowej, jak i w życiu prywatnym. Dzięki naszym szkoleniom każdy poczuje się pewniej, zasiadając do stołu negocjacyjnego, ponieważ pozna swoje mocne strony, a zdobyta wiedza wykorzystana w praktyce i solidne przygotowanie mogą okazać się kluczowe w procesie negocjacji. Zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, a nasi trenerzy są absolutnymi ekspertami od negocjacji, wywierania wpływu i stosowania różnorodnych technik negocjacyjnych. Dzięki temu każdy znajdzie w naszej ofercie kurs idealny dla siebie.

Sprzedawca czy przedstawiciel działu marketingu może wykorzystać negocjacje, by osiągnąć wzrost satysfakcji klientów, a osoby na stanowiskach zarządczych — porozmawiać o warunkach współpracy z partnerami strategicznymi i partnerami biznesowymi. Efekty dobrze przeprowadzonych spotkań negocjacyjnych i elastycznych negocjacji potrafią być naprawdę pozytywne, dlatego warto zdecydować się na szkolenia prowadzone przez profesjonalistów.

Co zyskam biorąc udział w szkoleniach negocjacyjnych?

Nasze kursy negocjacji to praktyczne warsztaty zaprojektowane są tak, by wspierać rozwój umiejętności negocjacyjnych. Uczestnicy mają okazję do uporządkowania wiedzy i wniosków wypływających z własnych doświadczeń negocjacyjnych poprzez gry symulacyjne w bezpiecznym środowisku. Mają również możliwość wzięcia udziału w treningach negocjacyjnych, które inspirują do kreatywnego modyfikowania nawyków i schematów w negocjacjach. W trakcie naszych kursów poznasz skuteczne techniki negocjacji, obejmujące zarówno sam proces negocjacji i techniki budowania odpowiedniej atmosfery, jak również zamykanie negocjacji w sposób satysfakcjonujący dla obydwu stron negocjacji. Co jednak najważniejsze, zdobędziesz praktyczną umiejętność prowadzenia negocjacji w biznesie oraz życiu prywatnym.

Co obejmuje program szkoleń — negocjacje i nie tylko

Rozbudowany program szkoleń z negocjacji uwzględnia wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące prowadzenia skutecznych negocjacji. Program szczegółowo omawia różne etapy procesu negocjacji, a także różne ich rodzaje, w tym negocjacje handlowe, negocjacje biznesowe, negocjacje zakupowe, a także renegocjacje. Nasze kursy omawiają m.in. to, czym różnią się negocjacje twarde od miękkich, na czym powinny się skupiać negocjacje w biznesie i jak zadbać o prawidłowy przebieg negocjacji. W trakcie zajęć dowiesz się również, jakimi cechami powinien się odznaczać skuteczny negocjator oraz jak można je rozwijać. Ponadto dowiesz się, jak budować pożądane relacje z innymi uczestnikami negocjacji, a także jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami występującymi podczas negocjacji.

Jakie szkolenia są dostępne w ofercie?

„Akademia Negocjacji” to 5-dniowy, wielomodułowy program szkoleniowy prowadzony przez trzech ekspertów: zawodowego negocjatora, eksperta ds. komunikacji i perswazji w biznesie oraz praktyka biznesu. Jeśli zatem szukasz wszechstronnego kompendium wiedzy na temat negocjacji, kurs Akademia Negocjacji” będzie dobrym wyborem. Biorąc w nim udział między innymi poznasz skuteczne strategie, taktyki i techniki negocjacyjne oraz dowiesz się, jak budować silną pozycję negocjacyjną. Ponadto poznasz najczęściej popełniane błędy w negocjacjach.

Nasze szkolenia otwarte to zaledwie część oferty, jaką kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych przedmiotem negocjacji. Oferujemy także kursy w formule zamkniętej dopasowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa czy organizacji. Jeśli są Państwo zainteresowani takim szkoleniem, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy cel oraz warunki współpracy. Zapraszamy również do wzięcia udziału w specjalnych treningach negocjacyjnych, podczas których uczestnicy mają możliwość dalszego rozwoju swoich umiejętności oraz weryfikacji nabytej wiedzy i przekucia jej w praktyczny wymiar. Treningi zbudowane są z czterogodzinnych sesji, podczas których uczestnicy intensywnie ćwiczą wybrane umiejętności na realnych przykładach. Każdy trening dedykowany jest dla jednej grupy umiejętności.

Szkolenia Negocjacje - FAQ

Prowadzenie negocjacji nie powinno opierać się na emocjach, ale na wiedzy i znajomości różnorodnych technik oraz strategii negocjacyjnych. Dobranie techniki do aktualnej sytuacji to klucz do sukcesu w negocjacji, ale ważne jest także umiejętne jej zamknięcie z zamierzonym efektem. Wszystkiego tego nauczysz się w Akademii Negocjacji.

Choć istnieje wiele książek i poradników na temat wygrywania negocjacji, to jednak jedynie rzetelna wiedza poparta ćwiczeniami w praktyce pozwoli zdobyć umiejętności negocjacyjne na najwyższym poziomie. Kluczem do sukcesu w negocjacji jest przede wszystkim znajomość technik oraz strategii negocjacyjnych.

Negocjacje to proces, w którym dwie strony (lub więcej) dyskutują pomiędzy sobą, starając się ustalić wspólne rozwiązanie danego problemu i tym samym osiągnąć porozumienie z innymi. Negocjacje mogą przybierać różne formy, a znajomość technik i strategii negocjacyjnych pozwala prowadzić je sprawnie i skutecznie.

Negocjacje twarde to sytuacja, w której negocjujące ze sobą strony są dla siebie przeciwnikami, którzy nie ufają sobie nawzajem. Często starają się wywierać na przeciwniku presję, żądać jednostronnych korzyści i dążyć jedynie do zwycięstwa, a nie do porozumienia. Tego typu negocjacje wymagają stanowczości i znajomości skutecznych strategii.

Najlepszy moment na negocjowanie wynagrodzenia to czas świeżo po osiągnięciu sukcesu zawodowego. Warto wówczas przedstawić rozsądne argumenty dotyczące osiągnięć czy kompetencji pracownika, które są istotne z punktu widzenia firmy. Negocjacje dotyczące podwyżki powinny być prowadzone w atmosferze szacunku i serdeczności.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.