Szkolenia z negocjacji - Kursy negocjacyjne EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Negocjacje to termin, który przywołuje na myśl obraz ważnych rozmów prowadzonych przez osoby na najwyższych szczeblach organizacji. Ale tak naprawdę negocjacje to czynność, która dotyczy nas wszystkich i nie ogranicza się jedynie do biznesu. Negocjujemy w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym. Umiejętne prowadzenie negocjacji często pozwala osiągać zamierzone cele, co bezpośrednio przekłada się na standard i jakość naszego życia.

Niezależnie od wykonywanego zawodu czy sytuacji życiowej, umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji jest wyjątkowo cenna. Dlatego w ramach szkoleń oferowanych w EY Academy of Business przygotowaliśmy specjalne kursy negocjacji mające na celu wesprzeć uczestników w rozwoju umiejętności prowadzenia efektywnych negocjacji, które pomogą im w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia z negocjacji?

Szkolenia negocjacyjne adresujemy zarówno do osób, które już zajmują się negocjowaniem, jak i tych, które rozpoczynają zgłębianie tajników udanych negocjacji.

Co zyskam biorąc udział w szkoleniach negocjacyjnych?

Nasze kursy negocjacji to praktyczne warsztaty zaprojektowane są tak, by wspierać rozwój umiejętności negocjacyjnych. Uczestnicy mają okazję do uporządkowania wiedzy i wniosków wypływających z własnych doświadczeń negocjacyjnych w bezpiecznym środowisku gier i symulacji. Uczestnicy mają również możliwość wzięcia udziału w treningach negocjacyjnych, które inspirują do kreatywnego modyfikowania nawyków i schematów negocjacyjnych.

Co obejmuje program szkoleń — negocjacje i nie tylko

Rozbudowany program szkoleń z negocjacji uwzględnia wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące prowadzenia skutecznych negocjacji. Program szczegółowo omawia negocjacje, w tym negocjacje handlowe, a także renegocjacje. W trakcie zajęć dowiesz się również, jakimi cechami powinien się odznaczać skuteczny negocjator oraz jak można je rozwijać. Ponadto dowiesz się, jak budować pożądane relacje z innymi uczestnikami negocjacji, a także jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami występującymi podczas negocjacji.

Jakie szkolenia są dostępne w ofercie?

„Akademia Negocjacji” to 5-dniowy, wielomodułowy program szkoleniowy prowadzony przez trzech ekspertów: zawodowego negocjatora, eksperta ds. komunikacji i perswazji w biznesie oraz praktyka biznesu. Jeśli zatem szukasz wszechstronnego kompendium wiedzy na temat negocjacji, kurs „Akademia Negocjacji” będzie dobrym wyborem. Biorąc w nim udział między innymi poznasz skuteczne strategie, taktyki i techniki negocjacyjne oraz dowiesz się, jak budować silną pozycję negocjacyjną. Ponadto poznasz najczęściej popełniane błędy w negocjacjach.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w specjalnych treningach negocjacyjnych, podczas których uczestnicy mają możliwość dalszego rozwoju swoich umiejętności oraz weryfikacji nabytej wiedzy. Treningi zbudowane są z czterogodzinnych sesji, podczas których uczestnicy intensywnie ćwiczą wybrane umiejętności na realnych przykładach. Każdy trening dedykowany jest dla jednej grupy umiejętności.

Czy szkolenia mogą być przeprowadzone jako szkolenia zamknięte?

Tak. Na indywidualne zamówienie Klienta możemy zorganizować również zamknięte szkolenie negocjacyjne.

Czy szkolenia negocjacyjne są dostępne w języku angielskim?

W języku angielskim dostępne jest szkolenie „Akademia Negocjacji” („Negotiation Skills”).

Jeśli chciałbyś wziąć udział w szkoleniach z negocjacji w języku angielskim, napisz do nas na adres academyofbusiness@pl.ey.com lub skontaktuj się z koordynatorem szkoleń –

zuzanna.stępień@pl.ey.com.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Szkolenia prowadzone są online live.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.