Narzędzia MS Office – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Obecnie do prowadzenia działalności w prawie każdej branży wykorzystuje się narzędzia z pakietu Microsoft Office. Wielu specjalistów, analityków i menedżerów na co dzień posługuje się między innymi arkuszami kalkulacyjnymi w programie Microsoft Excel. Niektórym wystarcza podstawowa znajomość programów z pakietu MS Office, inni korzystają z bardziej zaawansowanych funkcji. Możliwości, jakie dają programy tego pakietu, są ogromne, a nabycie umiejętności swobodnego korzystania z nich to bardzo dobra inwestycja w rozwój osobisty. Dodatkowo pozwala przyspieszyć pracę i znacząco ją ułatwić.

Z myślą o osobach, które w swojej codziennej pracy posługują się programami z pakietu MS Office, w EY Academy of Business przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń – od kursów omawiających pakiet MS Office na poziomie podstawowej obsługi, po specjalistyczne warsztaty omawiające zaawansowane funkcje programów z tego pakietu. Kurs MS Office z naszej oferty pozwoli Ci nie tylko zdobyć wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczyć się stosować ją w praktyce.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Program naszych kursów Microsoft Office opracowany został z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę z pakietem MS Office, jak i o specjalistach, analitykach oraz menedżerach, którzy na co dzień posługują się programami z pakietu w celu analizowania dużej ilości danych oraz przygotowywania prezentacji i raportów. Z naszych szkoleń Office 365 odniosą korzyść osoby o różnym stopniu zaawansowania – od początkujących, którzy użytkują komputer w swojej pracy nieco rzadziej i chcą lepiej poznać podstawowe funkcje, po specjalistów chcących bardziej wydajnie pracować oraz nauczyć się lepiej wykorzystywać zaawansowane możliwości programów. Prowadzimy kursy MS Office zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim, jeśli tego potrzebują nasi klienci. Co więcej, oprócz szkoleń stacjonarnych oferujemy także kursy online, w których możesz brać udział z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Możemy także zorganizować szkolenie zamknięte, z którego korzyść odniosą wszyscy pracownicy w Twojej firmie.

Co zyskam dzięki udziałowi w szkoleniach?

Nasz kurs Microsoft Office przybiera formę praktycznych warsztatów komputerowych, w trakcie których uczestnicy mogą pracować na własnych komputerach. Dzięki temu osoby biorące udział w szkoleniach pracują z rozbudowanym arkuszem kalkulacyjnym, a gotowe rozwiązania wypracowane podczas zajęć mogą od razu zastosować w swojej codziennej pracy. W trakcie kursów pakietu Office poznasz szereg trików, skrótów i przydatnych funkcji, dzięki którym praca z danymi w programie MS Excel, MS PowerPoint czy MS Word oraz dotycząca innych programów MS stanie się prosta, szybka i efektywna.

Co obejmuje program szkoleń?

W ofercie szkoleń z pakietu MS Office znajdziesz kursy pomagające doskonalić umiejętności posługiwania się programem Excel. Znajdziesz tutaj kurs MS Office dedykowany menedżerom, a także audytorom i kontrolerom wewnętrznym, którzy korzystają z MS Excel w swoich zadaniach oraz przygotowują prezentacje danych i sprawozdań. Kontrolerzy finansowi odniosą korzyść ze szkolenia z Power Query. Ponadto w ofercie znajdziesz szkolenie MS Office dotyczące podstaw MS SharePoint, programów MS Word, MS Access, MS Project czy PowerPoint oraz warsztaty na temat narzędzi Microsoft Power BI i innych programów pakietu Office. Jeśli zatem chcesz swobodnie poruszać się po różnych programach pakietu Office 365, które pozwolą ułatwić Twoją pracę i usprawnić wykonywanie obowiązków, już teraz zapisz się na szkolenia realizowane przez EY Academy of Business w całym kraju, a także w formie online.

Jestem menedżerem i chciałbym zwiększyć swoje umiejętności posługiwania się programem MS Excel. Czy w ofercie znajdę odpowiedni kurs?

Polecamy udział w szkoleniu „MS Excel dla menedżerów”, który ma formę praktycznych warsztatów komputerowych. Dzięki udziałowi w kursie poznasz zaawansowane możliwości programu MS Excel, które pomogą Ci usprawnić swoją pracę menedżera oraz uatrakcyjnić przygotowywane prezentacje. Podczas szkolenia Microsoft Office między innymi nauczysz się stosować przydatne sztuczki, poznasz najczęściej wykorzystywane funkcje arkusza (edycja tabel, tworzenie bazy danych) przydatne przy analizie dużych zbiorów danych, a także nauczysz się szybko i sprawnie przygotowywać profesjonalne zestawienia danych w atrakcyjnej formie graficznej. Staniesz się także biegły w korespondencji seryjnej, a formatowanie tekstu nie będzie już mieć przed Tobą tajemnic.

Czy w ofercie znajdę szkolenie z programu MS Excel dla audytorów i kontrolerów wewnętrznych?

Tak. Praktyczne warsztaty „Excel w audycie i kontroli wewnętrznej” przygotowane zostały właśnie z myślą o audytorach i kontrolerach wewnętrznych, którzy w swojej pracy często wykonują czynności analizy danych. W trakcie szkolenia między innymi dowiesz się, jak wykorzystać wybrane funkcjonalności MS Excel do celów audytu i kontroli. Poznasz również funkcje arkusza przydatne przy analizie dużych zbiorów danych, a także nauczysz się przygotowywać sprawozdania z kontroli lub audytu w atrakcyjnej formie graficznej. Możesz mieć pewność, że po ukończeniu kursu praca audytora czy kontrolera stanie się o wiele szybsza i łatwiejsza.

Chciałbym uzyskać wiedzę na temat podstaw MS SharePoint. Czy znajdę odpowiedni kurs?

Korzystając z programu warsztatów „MS SharePoint – podstawy” zdobędziesz niezbędną wiedzę o najważniejszych funkcjach tego programu. Część kursu stanowi wprowadzenie do MS SharePoint. W trakcie programu szkolenia MS Office omawiane są zagadnienia związane z listami, tworzeniem, modyfikowaniem i usuwaniem widoków oraz tworzeniem alertów. W trakcie kursu zdobędziesz również wiedzę na temat bibliotek dokumentów oraz stron.

Czy w ofercie znajdę szkolenie z Microsoft Power BI?

Tak. Jeśli chcesz nauczyć się automatycznego pobierania, łączenia, modelowania i prezentowania danych w interaktywnej formie, zapraszamy do skorzystania z programu szkolenia „Microsoft Power BI”. Szkolenie to prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów komputerowych. Na zajęciach możesz pracować na własnym komputerze z arkuszem Excel. Takie ćwiczenia praktyczne pozwolą dużo lepiej poznać i zapamiętać różne techniki oraz przydatne funkcje programów Microsoft Office. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak zautomatyzować procesy pobierania danych z różnych źródeł. Nauczysz się także automatyzować czynności związane z przygotowaniem danych do analizy, modelowaniem danych oraz tworzeniem atrakcyjnych interaktywnych raportów.

Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Power Query. Czy w ofercie znajdę kurs na ten temat?

Program warsztatów „Power Query – Excel dla kontrolerów finansowych” opracowany został dla osób, które znają program Microsoft Excel na poziomie średnio zaawansowanym i chcą poznać jego nowe funkcjonalności. W trakcie szkolenia dowiesz się, jak zautomatyzować łączenie plików i przekształcać dane bez wykorzystania VBA. Poznasz również praktyczne możliwości Power Query w pozyskiwaniu, transformowaniu, modelowaniu i ładowaniu danych z różnych źródeł bezpośrednio do arkuszy programu Microsoft Excel i/lub modelu danych.

Szkolenia Narzędzia MS Office – FAQ

Komu dedykowane są kursy z obszaru MS Office?

Oferujemy szeroki zakres kursów z obszaru MS Office, które dedykowane są zarówno osobom początkującym, które chcą nauczyć się obsługi różnych programów pakietu Microsoft, jak i osobom zaawansowanym — specjalistom, analitykom, menedżerom, którzy na co dzień analizują duże ilości danych, przygotowują liczne prezentacje czy raporty.

Co zyskam, biorąc udział w szkoleniach z MS Office?

W trakcie kursów oraz praktycznych warsztatów z MS Office będziesz mieć okazję przećwiczyć na własnym komputerze różnego rodzaju techniki, triki, metody działania na różnych programach pakietu Microsoft Office. Dzięki poznaniu tych narzędzi lepiej Twoja praca stanie się o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jakich tematów dotyczą kursy z obszaru MS Office?

Kursy z obszaru MS Office skupiają się na obsłudze różnych programów pakietu pod kątem konkretnych zawodów i specjalistów. Oferujemy m.in. kurs Excela dla kontrolerów finansowych, menedżerów czy audytorów wewnętrznych, szkolenie z MS SharePoint, Power BI oraz SQL. Uczymy zarówno podstaw obsługi, jak i bardziej zaawansowanych funkcji dla specjalistów.

Które szkolenia z programów Microsoft 365 najlepiej wybrać?

Oferta kursów z pakietu Microsoft Office w EY Academy of Business skrojona została z myślą o potrzebach różnych osób, których celem jest nabycie umiejętności swobodnego korzystania z konkretnych programów. Nasze szkolenia przygotują Cię zarówno do rozpoczęcia pracy z dowolnym programem pakietu MS Office, jak i do używania bardziej zaawansowanych funkcji, pomocnych w pracy zawodowej. Zależnie od interesujących Cię funkcji, możesz wybrać jeden z poniższych kursów:

  • Power Query – szkolenie z zakresu Microsoft Excel idealne dla kontrolerów finansowych oraz pracowników startupów, którzy znają już podstawy pracy w programie Excel, ale chcą nauczyć się całkowicie nowych możliwości pracy z danymi, na przykład transformowania, modelowania i ładowania danych z różnych źródeł w najprostszy możliwy sposób;
  • Microsoft Share Point – szkolenie idealne dla analityków banków, pracowników działów IT i startupów, a także leaderów, którzy chcą wprowadzić w firmie nowoczesny document management. Poznanie podstaw pracy w Microsoft Share Point pozwoli Ci lepiej zarządzać informacjami i plikami, ale także terminami, zadaniami, kontaktami, ankietami i panelami dyskusyjnymi;
  • Microsoft Power BI – szkolenie zapoznające z programem Power BI Desktop oraz funkcjonalnościami usługi Power BI na poziomie podstawowej obsługi, które umożliwiają jeszcze szybszą i bardziej sprawną pracę z danymi: importowanie danych z różnych źródeł, przekształcanie, łączenie, tworzenie modeli danych, a także przedstawianie danych przy użyciu interaktywnych tabel, wykresów i innych wizualizacji. Kurs z zakresu MS Power BI dostępny jest także w wersji dla użytkowników zaawansowanych;
  • Excel Power Pivot – szkolenie dla zaawansowanych użytkowników korzystających na co dzień z Microsoft Excel, którzy chcą zapoznać się z potężnymi możliwościami dodatku Power Pivot, czyli pracy na tabelach przestawnych w jeszcze bardziej zaawansowanej wersji.

W ofercie znalazło się też wiele szkoleń z zakresu MS Excel dedykowanych różnym stanowiskom: menedżerom, audytorom, kontrolerom wewnętrznym oraz innym pracownikom, którzy użytkują komputer nie tylko do wysyłania e-maili. Również inne szkolenia z zakresu Microsoft 365, takie jak MS PowerPoint, MS Word czy MS Access, mogą być dedykowane osobom na różnych stanowiskach, które chcą usprawnić i ułatwić wykonywanie swoich obowiązków w firmie.

Praktyczne szkolenia w formie elektronicznej

Z oferty EY Academy of Business możesz także wybrać rodzaj szkolenia, jaki Ci odpowiada. Choć niektóre kursy dostępne są także stacjonarnie, z większości z nich możesz skorzystać online. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci uczyć się nowych umiejętności od razu na Twoim komputerze, z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci. Wygodna forma szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów, którzy są także praktykami, pozwoli Ci szybko zapoznać się z technologią Microsoft, dzięki której Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie Microsoft Office dla pracowników w swojej firmie, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów szkolenia zamkniętego.

Szkolenia Narzędzia MS Office - FAQ

Oferujemy szeroki zakres kursów z obszaru MS Office, które dedykowane są zarówno osobom początkującym, które chcą nauczyć się obsługi różnych programów pakietu Microsoft, jak i osobom zaawansowanym — specjalistom, analitykom, menedżerom, którzy na co dzień analizują duże ilości danych, przygotowują liczne prezentacje czy raporty.

W trakcie kursów oraz praktycznych warsztatów z MS Office będziesz mieć okazję przećwiczyć na własnym komputerze różnego rodzaju techniki, triki, metody działania na różnych programach pakietu Microsoft Office. Dzięki poznaniu tych narzędzi lepiej Twoja praca stanie się o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza.

Kursy z obszaru MS Office skupiają się na obsłudze różnych programów pakietu pod kątem konkretnych zawodów i specjalistów. Oferujemy m.in. kurs Excela dla kontrolerów finansowych, menedżerów czy audytorów wewnętrznych, szkolenie z MS SharePoint, Power BI oraz SQL. Uczymy zarówno podstaw obsługi, jak i bardziej zaawansowanych funkcji dla specjalistów.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.