Kursy Microsoft Office - Szkolenia z obsługi pakietu Office 365 od EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Obecnie do prowadzenia działalności w prawie każdej branży wykorzystuje się narzędzia z pakietu Microsoft Office. Wielu specjalistów, analityków i menedżerów na co dzień posługuje się między innymi arkuszami kalkulacyjnymi w programie Excel. Niektórym wystarcza podstawowa znajomość programów z pakietu MS Office, inni korzystają z bardziej zaawansowanych funkcji. Możliwości, jakie dają programy tego pakietu, są ogromne.

Z myślą o osobach, które w swojej codziennej pracy posługują się programami z pakietu MS Office, w EY Academy of Business przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń – od kursów omawiających podstawy obsługi pakietu MS Office, po specjalistyczne warsztaty omawiające zaawansowane funkcje programów z tego pakietu. W trakcie naszych szkoleń MS Office nie tylko zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczysz się stosować ją w praktyce.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Program naszych kursów Microsoft Office opracowany został z myślą o specjalistach, analitykach oraz menedżerach, którzy na co dzień posługują się programami z pakietu MS Office w celu analizowania dużej ilości danych oraz przygotowywania prezentacji i raportów. Z naszych szkoleń Office 365 odniosą korzyść osoby o różnym stopniu zaawansowania – od początkujących, którzy chcą lepiej poznać podstawowe funkcje, po specjalistów chcących nauczyć się lepiej wykorzystywać zaawansowane możliwości programów.

Co zyskam dzięki udziałowi w szkoleniach?

Kursy obsługi Office mają formę praktycznych warsztatów komputerowych, w trakcie których uczestnicy mogą pracować na własnych komputerach. Osoby biorące udział w szkoleniach pracują na rozbudowanym arkuszu kalkulacyjnym, a gotowe rozwiązania wypracowane podczas zajęć mogą od razu zastosować w swojej codziennej pracy. W trakcie kursów pakietu Office poznasz szereg trików, skrótów i przydatnych funkcji, dzięki którym praca z danymi w Excelu staje się prosta, szybka i efektywna.

Co obejmuje program szkoleń?

W ofercie szkoleń z pakietu MS Office znajdziesz kursy pomagające doskonalić umiejętności posługiwania się programem Excel. Znajdziesz tutaj kurs dedykowany menedżerom, a także audytorom i kontrolerom wewnętrznym, którzy korzystają z Excela w zadaniach oraz przygotowują prezentacje danych i sprawozdań. Kontrolerzy finansowi odniosą korzyść ze szkolenia z Power Query. Ponadto w ofercie znajdziesz szkolenie dotyczące podstaw MS SharePoint oraz warsztaty na temat narzędzi Microsoft Power BI.

Jestem menedżerem i chciałbym zwiększyć swoje umiejętności posługiwania się programem MS Excel. Czy w ofercie znajdę odpowiedni kurs?

Polecamy udział w szkoleniu „MS Excel dla menedżerów”, który ma formę praktycznych warsztatów komputerowych. Dzięki udziałowi w kursie poznasz zaawansowane możliwości programu MS Excel, które pomogą Ci usprawnić swoją pracę oraz uatrakcyjnić przygotowywane prezentacje. Podczas szkolenia Microsoft Office między innymi nauczysz się stosować przydatne sztuczki, poznasz najczęściej wykorzystywane funkcje arkusza, przydatne przy analizie dużych zbiorów danych, a także nauczysz się szybko i sprawnie przygotowywać profesjonalne zestawienia danych w atrakcyjnej formie graficznej.

Czy w ofercie znajdę szkolenie z programu MS Excel dla audytorów i kontrolerów wewnętrznych?

Tak. Praktyczne warsztaty „Excel w audycie i kontroli wewnętrznej” przygotowane zostały właśnie z myślą o audytorach i kontrolerach wewnętrznych. W trakcie szkolenia między innymi dowiesz się, jak wykorzystać wybrane funkcjonalności MS Excel do celów audytu i kontroli. Poznasz również funkcje arkusza przydatne przy analizie dużych zbiorów danych, a także nauczysz się przygotowywać sprawozdania z kontroli lub audytu w atrakcyjnej formie graficznej.

Chciałbym uzyskać wiedzę na temat podstaw MS SharePoint. Czy znajdę odpowiedni kurs?

Korzystając z programu warsztatów „MS SharePoint – podstawy” zdobędziesz niezbędną wiedzę o najważniejszych funkcjach tego programu. Część kursu stanowi wprowadzenie do MS SharePoint. W trakcie programu szkolenia MS Office omawiane są zagadnienia związane z listami, tworzeniem, modyfikowaniem i usuwaniem widoków oraz tworzeniem alertów. W trakcie kursu zdobędziesz również wiedzę na temat bibliotek dokumentów oraz stron.

Czy w ofercie znajdę szkolenie z Microsoft Power BI?

Tak. Jeśli chcesz nauczyć się automatycznego pobierania, łączenia, modelowania i prezentowania danych w interaktywnej formie, zapraszamy do skorzystania z programu szkolenia „Microsoft Power BI”. Szkolenie to prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów komputerowych. Na zajęciach możesz pracować na własnym komputerze z arkuszem Excel. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak zautomatyzować procesy pobierania danych z różnych źródeł. Nauczysz się także automatyzować czynności związane z przygotowaniem danych do analizy, modelowaniem danych oraz tworzeniem atrakcyjnych interaktywnych raportów.

Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Power Query. Czy w ofercie znajdę kurs na ten temat?

Program warsztatów „Power Query – Excel dla kontrolerów finansowych” opracowany został dla osób, które znają program Microsoft Excel na poziomie średnio zaawansowanym i chcą poznać jego nowe funkcjonalności. W trakcie szkolenia dowiesz się, jak zautomatyzować łączenie plików i przekształcać dane bez wykorzystania VBA. Poznasz również praktyczne możliwości Power Query w pozyskiwaniu, transformowaniu, modelowaniu i ładowaniu danych z różnych źródeł bezpośrednio do arkuszy programu Excel i/lub modelu danych.

Czy szkolenia mogą być przeprowadzone w formie szkoleń zamkniętych?

Tak. Na indywidualne zamówienie Klienta organizujemy zamknięte szkolenia Microsoft Office.

Czy szkolenia są dostępne w języku angielskim?

Jeśli chciałbyś wziąć udział w szkoleniu w języku angielskim, napisz do nas na adres academyofbusiness@pl.ey.com lub skontaktuj się z koordynatorem danego szkolenia.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Szkolenia prowadzone są online live lub stacjonarnie.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.