Marketing – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Popyt i podaż — choć wydawać by się mogło, że to właśnie te dwa składniki ekonomii pozwalają utrzymać równowagę na rynku, to jednak liczy się także coś jeszcze. Prowadzenie każdego biznesu wiąże się bowiem ze skuteczną sprzedażą produktów lub usług, a skuteczna sprzedaż zależna jest od efektywnego marketingu – zarówno tradycyjnego, jak i internetowego. Choć to bardzo szeroka dziedzina, podczas kursów i szkoleń realizowanych w EY Academy of Business poruszamy wszystkie jej najistotniejsze aspekty. Jeżeli chcesz poznać tajniki przyciągania do siebie klientów, negocjacji, skuteczności działań marketingowych czy budowania własnej marki w sieci, nasze szkolenia marketingowe są idealną propozycją dla Ciebie i Twoich pracowników.

Dla kogo przeznaczone są kursy z obszaru sprzedaży i marketingu?

Marketing to szeroko rozumiane pojęcie, obejmujące różne dziedziny handlu, sprzedaży, a także budowania wizerunku. Im bardziej rozwijają się nowoczesne technologie, a social media w Internecie stają się głównym kanałem komunikacji z potencjalnymi klientami, tym większą wiedzę i umiejętności w dziedzinie e-marketingu musi posiąść każdy dział marketingu, aby osiągnąć zadowalające efekty. Jeżeli zdecydujesz się na wartościowe szkolenie, marketing nie będzie miał przed Tobą tajemnic — dowiesz się między innymi, na czym polega brand marketing, marketing produktowy, content marketing, social media marketing czy marketing analityczny. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić sprzedaż swoich produktów oraz usług na wysokim poziomie, a firma zyska nowych klientów i możliwości dalszego rozwoju. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, pracownikiem agencji reklamowych, przedstawicielem handlowym, agentem ubezpieczeniowym, właścicielem firmy czy działasz w mediach społecznościowych, nasze kursy marketingowe będą idealną odpowiedzią na potrzeby Twojego biznesu.

Skuteczne szkolenia z marketingu — inwestycja w wiedzę

Silna konkurencja oraz dynamiczne zmiany zachodzące na rynku wymagają podejmowania zdecydowanych działań w kierunku świadomego marketingu. Tylko w ten sposób Twój biznes może wyróżnić się, trafiając do zdefiniowanej grupy odbiorców. Decydując się na nasze szkolenia marketingowe poświęcone konkretnej dziedzinie sprzedaży, marketingu czy negocjacji, dajesz sobie szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności, jakich brakuje konkurencyjnym firmom. To inwestycja w siebie, która z pewnością szybko się zwróci. Co istotne, szkolenia z content marketingu czy marketingu internetowego w EY Academy of Business mają na celu nie tylko przekazanie uczestnikom wiedzy teoretycznej, ale także umiejętności jej praktycznego zastosowania. To pozwala na znalezienie niszy branżowej, zdobycie silnej pozycji na rynku, a przede wszystkim — nadążanie za dynamicznymi zmianami z obszaru marketingu. Nasze kursy i szkolenia, podczas których przekazujemy cenną wiedzę i doświadczenie, to klucz do sukcesu w przedsiębiorczości.

Szeroki zakres kursów marketingowych — odpowiedź na konkretne potrzeby

W EY Academy of Business skupiamy się na przekazywaniu wiedzy i umiejętności będących odpowiedzią na bardzo konkretne zagadnienia marketingu. Z tego względu nasze kursy marketingowe obejmują szkolenia dedykowane konkretnym potrzebom. Oferujemy warsztaty z zakresu technik sprzedaży tradycyjnej oraz zdalnej, marketingu internetowego, social selling, sprzedaży w mediach społecznościowych, zarządzania ceną, skutecznej strategii negocjacji handlowej, komunikacji marketingowej, budowania wizerunku czy trade marketingu. Kompleksowa oferta przygotowana przez naszych ekspertów pozwala na zdobycie specjalistycznej wiedzy o najnowszych trendach, zyskanie inspiracji do dalszych działań, a podczas ćwiczeń praktycznych także nauczenie się obsługi narzędzi poprawiających efektywność marketingu. Ucząc się tajników skutecznej sprzedaży od specjalistów, którzy są zarazem praktykami w zakresie marketingu, zyskujesz przewagę nad konkurencją i celowość wszystkich swoich działań marketingowych, a także jeszcze lepszą ich efektywność. Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje jeszcze szerzej, skorzystaj z naszych kursów branżowych lub innych szkoleń specjalistycznych. Oprócz tego w naszej bazie wiedzy znajdziesz także bezpłatne artykuły i webinary na różne tematy związane z tematami naszych szkoleń.

Dlaczego warto skorzystać z kursu marketingowego?

Rozwiązania biznesowe i strategie marketingowe, które były skuteczne parę lat czy nawet kilka miesięcy temu, niekoniecznie muszą działać w nadchodzących kampaniach. Rzeczywistość biznesowa zmienia się bowiem bardzo dynamiczne, a klienci wymagają coraz większego zaangażowania ze strony sprzedawcy. Dlatego kluczem do skutecznego marketingu jest ciągłe dokształcanie się, rozwijanie niezbędnych kompetencji i zdobywanie wiedzy o najnowszych strategiach oraz dostępnych narzędziach. Korzystając z naszych kursów marketingowych, łatwiej dostosujesz się do dynamicznych zmian zachodzących na rynku oraz zintensyfikujesz swoje kampanie i strategię marketingową tak, aby była adekwatna do założeń budżetu oraz oczekiwanych efektów. Z kolei nasze profesjonalne rozwiązania dla firm pozwolą w efektywny sposób pomóc w realizacji celów oraz rozwiązywaniu problemów Twojego biznesu. Wybierz odpowiedni dla siebie kurs online, zorganizuj w swojej firmie szkolenie zamknięte lub udaj się na nasze otwarte szkolenia z marketingu, a gwarantujemy, że współczesny marketing nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Marketing internetowy – nowe oblicze współczesnego marketingu

Każda dziedzina gospodarki rozwija się i ewoluuje w zaskakującym tempie. Zwykle wyznacznikiem tego tempa rozwoju jest postępująca cyfryzacja. Konsumenci coraz częściej wybierają sklepy internetowe zamiast stacjonarnych, a przyciągnięcie nowego klienta jest łatwiejsze poprzez social media, niż dzięki reklamom tradycyjnym. W związku z tym w ofercie EY Academy of Business musiały znaleźć się także szkolenia z zakresu e-marketingu.

Decydując się na kurs marketingu internetowego, zdobędziesz całkiem nowe umiejętności związane ze strategiami, metodami i narzędziami niezbędnymi do prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych w sieci. Na przykład, korzystając z kursu “Skuteczna komunikacja marketingowa w internecie”, zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji internetowej czy budowania strategii zaangażowania w sieci. Poznasz także nowoczesne narzędzia marketingowe wzmacniające komunikację sprzedaży, ale także algorytmy poszczególnych platform społecznościowych, co pozwoli Ci lepiej trafiać do klientów docelowych i budować rozpoznawalność marki w sieci.

Kursy marketingu internetowego – dla kogo?

Marketing internetowy oraz social media marketing to pojęcia, które powinien dobrze znać i stosować w swojej pracy zawodowej każdy właściciel firmy, pragnący rozszerzyć swoją działalność o pozyskiwanie klientów w sieci. Dlatego nasze kursy marketingu internetowego dedykujemy właśnie takim osobom, ale także:

  • przedsiębiorcom, pracownikom odpowiedzialnym za prowadzenie firmowych mediów społecznościowych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności;
  • osobom zajmującym się zawodowo albo dorywczo sprzedażowym marketingiem internetowym;
  • pracownikom startupów, którzy chcą stworzyć skuteczny plan marketingowy w sieci;
  • pracownikom działów komunikacji, marketingu i sprzedaży, którzy chcą poznać współczesne narzędzia marketingowe wzmacniające sprzedaż produktów online i offline;
  • ekspertom, którzy szukają sposobów na promocję siebie lub swojej działalności w sieci.

Czy szkolenia marketingowe są niezbędne, by zaistnieć w sieci?

Założenie konta w popularnych serwisach społecznościowych, uzupełnianie wizytówki w Google, nagrywanie filmów promocyjnych czy nawet otworzenie sklepu internetowego – wszystko to można robić bez wcześniejszego przygotowania i zdobywania wiedzy oraz umiejętności na specjalistycznych szkoleniach. Należy jednak zdać sobie sprawę z ogromnej konkurencji w świecie e-commerce. W tej dziedzinie Twoja firma nie konkuruje zaledwie z kilkoma okolicznymi w tej samej branży, ale z innymi działalnościami z całego kraju, a nawet świata!

Jedynie umiejętnie przeprowadzony marketing, dokładnie przemyślane strategie i sprawdzone metody oraz narzędzia marketingowe pozwolą przebić się przez natłok treści atakujących potencjalnego konsumenta z każdej strony. Aby dodatkowo zbudować rozpoznawalność marki w internecie, należy wiedzieć, jak prowadzić social media, jakie algorytmy okażą się pomocne i jaki plan marketingowy sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku. Specjalistyczny kurs nauczy Cię tego wszystkiego, zyskasz praktyczne narzędzia i metody gotowe do wprowadzenia w czyn tuż po zakończeniu szkolenia. Twój marketing internetowy wreszcie nabierze tempa, o czym szybko dowiedzą się potencjalni klienci z całego kraju. Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu e-marketingu to najlepsza inwestycja w przyszłość Twojej firmy, jeśli zależy Ci na ciągłym rozwoju i dywersyfikacji źródeł dochodu.

Szkolenia Marketing - FAQ

Prowadzimy kursy i szkolenia nie tylko w zakresie marketingu, ale także szkolenia branżowe dla prawników czy specjalistów branży IT oraz kursy dotyczące zarządzania, kompetencji menedżerskich, finansów i innych dziedzin.

Nasza oferta jest elastyczna dla wygody uczestników szkolenia, dlatego prowadzimy kursy zarówno stacjonarnie, jak i w formie online. Dodatkowo uruchomiliśmy także platformę e-learningową, która pozwala w wygodny sposób zgłębić konkretne zagadnienia z zakresu kompetencji menedżerskich.

Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy oferować skuteczne i kompleksowe rozwiązania dla firm wspierające ich rozwój. Ogrom wiedzy i doświadczenia pozwala nam opracowywać strategie skrojone na miarę potrzeb Twojego biznesu.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.