Szkolenia dla trenera – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Samorozwój, ciągłe podnoszenie swoich kompetencji oraz doskonalenie umiejętności stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie biznesu. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i świadomie decyduje się na różnego rodzaju szkolenia, porady od profesjonalnych coachów czy trenerów. A co, jeśli to właśnie Ty jesteś lub chcesz zostać takim trenerem? Także nie możesz zapominać o rozwoju! Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów trenerskich zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tej branży, jak i dla doświadczonych już trenerów. Wybierz kurs idealny dla siebie!

Komu dedykowane są nasze kursy trenerskie?

Bogata oferta naszych szkoleń dla trenerów obejmuje najróżniejsze zagadnienia, zarówno te dotyczące podstaw, jak i doskonalenia umiejętności trenerskich. Dla osób bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem w zakresie przygotowywania warsztatów, metodyki prowadzenia zajęć, warsztatów i innych form edukacyjnych, takich jak szkolenia online, przygotowaliśmy kompleksowy kurs trenerski „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Z kolei dla doświadczonych trenerów, którzy są świadomi potrzeby ciągłego samodoskonalenia i podnoszenia swoich kompetencji osobistych, chcą poznać nowe style uczenia i nauczyć się radzić sobie z trudnymi sytuacjami, oferujemy szkolenie trenerskie skupiające się na szlifowaniu konkretnych umiejętności, takich jak na przykład technika mowy, oddechu i głosu w pracy trenera. Nasi uczestnicy podczas zajęć dowiedzą się, jakimi cechami powinien odznaczać się dobry trener, a także jaka jest rola trenera w procesie samorozwoju i podnoszenia kompetencji pracowników. Dzięki praktycznym ćwiczeniom będą czuli się dobrze przemawiając zarówno do jednej, jak i do całej grupy osób.

Akademia Trenera — kompleksowe szkolenia dla trenera

Dla osób, które pragną rozpocząć karierę w branży trenerskiej, szczególnie polecamy nasz kompleksowy program szkoleniowy „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Jest to cykl warsztatów doskonalenia umiejętności przygotowywania i przeprowadzania szkoleń, składający się z pakietu 6 modułów:

  • Przygotowywanie warsztatów — koncepcja i narzędzia;
  • Metodyka prowadzenia zajęć;
  • Zasady prowadzenia warsztatów i innych form edukacyjnych;
  • Proces grupowy;
  • Wiarygodność trenera, czyli jak zwiększyć siłę oddziaływania na uczestników;
  • Certyfikacja trenerska.

Uczestnicy mogą wybrać dowolny interesujący ich temat, jednak jeśli interesuje Cię uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobycie nowych kompetencji, polecamy przejście przez cały program szkolenia, który w kompleksowy sposób przygotuje Cię do samodzielnej pracy trenerskiej w różnych jej aspektach. Szkolenia dla trenera możesz odbyć zarówno w formie stacjonarnej na sali szkoleniowej, jak i online — przed swoim komputerem.

Praktyczne warsztaty i szkolenia dla trenerów

Wiedza teoretyczna w pracy trenera jest potrzebna, jednak w przypadku szkolenia trenerów zdecydowanie ważniejsze są umiejętności praktyczne. Trenerzy bowiem nie tylko prowadzą szkolenia, ale często muszą także radzić sobie z trudnymi sytuacjami w swoim zawodzie. W EY Academy of Business doskonale rozumiemy te potrzeby szkoleniowe i właśnie na nich się skupiamy. Nasi trenerzy są praktykami, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę w zrozumiały i atrakcyjny sposób, ale przede wszystkim chcą pokazać Ci, jak zdobyte informacje przekuć w praktyczne umiejętności. Praktyka to nasz priorytet, dlatego zarówno w każdym module szkolenia dla trenerów biznesu, jak i innych szkoleniach dla trenerów z naszej oferty, proponujemy praktyczne ćwiczenia, takie jak na przykład odgrywanie ról, a dla chętnych także zadania domowe. Dzięki temu prowadzący nasze kursy będą mogli w praktyce ocenić realizację programu szkoleniowego i proces uczenia przez uczestników. Z takiej oceny szkolenia kursanci mogą wyciągnąć wiele praktycznych wniosków, które pozwolą im bardziej efektywnie działać w swojej branży. Informacja zwrotna od naszych trenerów biznesu to zawsze cenne i trafione rady.

O wiele więcej niż szkoły trenerskie

Nasze szkolenia to nie tylko szkoły trenerskie, ale także kompleksowa oferta kursów związanych z różnymi aspektami pracy w organizacji lub przedsiębiorstwie. Wiele z nich ma charakter uniwersalny, który służy podnoszeniu różnego rodzaju kompetencji na wielu płaszczyznach. Na przykład z naszych jednodniowych warsztatów związanych z techniką mowy skorzystać mogą nie tylko trenerzy, ale także osoby pracujące w działach marketingu, sprzedaży, negocjacji, osoby często występujące publicznie lub prowadzące szkolenia online, a także menedżerowie różnych działów. Ponadto na naszej stronie oferujemy dostęp do dziesiątek bezpłatnych artykułów oraz nagrań z webinarów na najróżniejsze tematy dotyczące rozwoju osobistego. Szukaj ich w naszej Bazie Wiedzy. Dzięki naszej kompleksowej ofercie każdy pracownik w firmie będzie czuł się doskonale przygotowany do pełnienia swoich obowiązków w jak najbardziej profesjonalny sposób. Zapraszamy na nasze zajęcia otwarte, ale także zachęcamy do skorzystania z naszych szytych na miarę rozwiązań dla firm.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia dla trenerów

Jeśli chodzi o szkolenia dla trenerów, to nie ma wątpliwości, że muszą one być prowadzone przez… najlepszych trenerów wewnętrznych! Takich właśnie spotkasz podczas naszych kursów stacjonarnych oraz w formie online. W naszej kadrze trenerskiej znajdują się eksperci, którzy od lat pracują w roli trenerów, ale nie tylko. Są także coachami, konsultantami i szkoleniowcami, pomagającymi usprawniać kierowanie zespołami oraz zarządzanie procesami i projektami. Wielu z trenerów posiada także wiedzę z zakresu psychologii, doświadczenie w dziedzinie zarządzania czy tworzenia kultury organizacyjnej. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują w sposób jasny i zrozumiały, a dzięki możliwości kontaktu osobistego podczas stacjonarnych szkoleń trenerskich, każdy z uczestników może czerpać od nich inspirację i motywację. Wszystko to sprawia, że podczas naszych szkoleń dla trenerów panuje świetna atmosfera, a uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę i doświadczenie w przyjemny oraz przystępny sposób.

Szkolenia Szkolenia dla trenera - FAQ

Nasze programy szkoleń dla trenerów dedykowane są zarówno osobom, które dopiero rozwijają się w tej dziedzinie, jak i tym, które już są doświadczonymi trenerami, świadomymi potrzeby ciągłego samodoskonalenia. Z naszych kursów trenerskich odniosą pożytek także menedżerowie, team leaderzy czy osoby na stanowiskach zarządczych.

Programy naszych szkoleń trenerskich opracowane zostały tak, aby kształtować przede wszystkim praktyczne umiejętności i podnosić kwalifikacje trenerów. Dzięki nam nauczysz się m.in. jak prowadzić zajęcia i szkolenia, jak przygotowywać warsztaty, jak opanować technikę mowy i o wiele, wiele więcej.

Z naszej oferty możesz wybrać dowolne interesujące Cię szkolenie, jednak jeśli chcesz uzyskać certyfikat, potwierdzający zdobycie kwalifikacji trenerskich, szczególnie polecamy nasz cykl „Akademia Trenera”. Oferujemy także wiele szkoleń w formie praktycznych warsztatów, podczas których podniesiesz swoje kompetencje osobiste.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.