Szkolenia dla trenera - Kursy trenerskie EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Samorozwój, ciągłe podnoszenie swoich kompetencji oraz doskonalenie umiejętności stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie biznesu. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i świadomie decyduje się na różnego rodzaju szkolenia, porady od profesjonalnych coachów czy trenerów. A co, jeśli to właśnie Ty jesteś lub chcesz zostać takim trenerem? Także nie możesz zapominać o rozwoju! Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń trenerskich zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tej branży, jak i dla doświadczonych już trenerów. Wybierz kurs idealny dla siebie!

Komu dedykowane są nasze kursy trenerskie?

Bogata oferta naszych szkoleń dla trenerów obejmuje najróżniejsze zagadnienia, zarówno te dotyczące podstaw, jak i doskonalenia umiejętności trenerskich. Dla osób bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem w zakresie przygotowywania warsztatów, metodyki prowadzenia zajęć, warsztatów i innych form edukacyjnych, takich jak szkolenia online, przygotowaliśmy kompleksowy kurs „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Z kolei dla doświadczonych trenerów, którzy są świadomi potrzeby ciągłego samodoskonalenia i podnoszenia swoich kompetencji osobistych, oferujemy kursy trenerskie skupiające się na szlifowaniu konkretnych umiejętności, takich jak na przykład technika mowy, oddechu i głosu w pracy trenera.

Akademia Trenera — kompleksowe szkolenie trenerów

Dla osób, które pragną rozpocząć karierę w branży trenerskiej, szczególnie polecamy nasz kompleksowy program szkoleniowy „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Jest to cykl warsztatów doskonalenia umiejętności przygotowywania i prowadzenia szkoleń, składający się z pakietu 6 szkoleń:

  • Przygotowywanie warsztatów — koncepcja i narzędzia;
  • Metodyka prowadzenia zajęć;
  • Zasady prowadzenia warsztatów i innych form edukacyjnych;
  • Proces grupowy;
  • Wiarygodność trenera, czyli jak zwiększyć siłę oddziaływania na uczestników;
  • Certyfikacja trenerska.

Uczestnicy mogą wybrać dowolny interesujący ich temat, jednak jeśli interesuje Cię uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobycie nowych kompetencji, polecamy przejście przez cały program szkoleniowy, który w kompleksowy sposób przygotuje Cię do samodzielnej pracy trenerskiej w różnych jej aspektach. Szkolenie dla trenerów możesz odbyć zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Praktyczne warsztaty i kursy na trenera

Wiedza teoretyczna jest potrzebna, jednak w przypadku szkolenia trenerów zdecydowanie ważniejsze są umiejętności praktyczne. W EY Academy of Business doskonale to rozumiemy i właśnie na tym się skupiamy. Nasi trenerzy są praktykami, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę w zrozumiały i atrakcyjny sposób, ale przede wszystkim chcą pokazać Ci, jak zdobyte informacje przekuć w praktyczne umiejętności. Dlatego zarówno w każdym module szkolenia „Akademia Trenera”, jak i innych szkoleniach dla trenerów z naszej oferty, proponujemy serię praktycznych ćwiczeń, a dla chętnych także zadania domowe. Dzięki temu prowadzący nasze kursy będą mogli w praktyce ocenić realizację programu szkoleniowego przez uczestników.

O wiele więcej niż szkoły trenerskie

Nasze szkolenia to nie tylko szkoły trenerskie, ale także kompleksowa oferta kursów związanych z różnymi aspektami pracy w organizacji lub przedsiębiorstwie. Wiele z naszych szkoleń ma charakter uniwersalny, który służy podnoszeniu różnego rodzaju kompetencji na wielu płaszczyznach. Na przykład z naszych jednodniowych warsztatów związanych z techniką mowy skorzystać mogą nie tylko trenerzy, ale także osoby pracujące w działach marketingu, sprzedaży, negocjacji czy menedżerowie różnych działów. Ponadto na naszej stronie oferujemy dostęp do dziesiątek bezpłatnych artykułów oraz nagrań z webinarów na najróżniejsze tematy dotyczące rozwoju osobistego. Szukaj ich w naszej Bazie Wiedzy.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia dla trenerów

Jeśli chodzi o szkolenia dla trenerów, to nie ma wątpliwości, że muszą one być prowadzone przez… najlepszych trenerów! Takich właśnie spotkasz podczas naszych kursów stacjonarnych oraz w formie online. W naszej kadrze trenerskiej znajdują się eksperci, którzy od lat pracują w roli trenerów, ale nie tylko. Są także coachami, konsultantami, pomagającymi usprawniać kierowanie zespołami oraz zarządzanie procesami. Wielu z trenerów posiada także wiedzę z zakresu psychologii, doświadczenie w dziedzinie zarządzania czy tworzenia kultury organizacyjnej. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują w sposób jasny i zrozumiały, a dzięki możliwości kontaktu osobistego podczas stacjonarnych szkoleń trenerskich, każdy z uczestników może czerpać od nich inspirację i motywację.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.