Szkolenia dla trenera - Kursy trenerskie EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Samorozwój, ciągłe podnoszenie swoich kompetencji oraz doskonalenie umiejętności stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie biznesu. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i świadomie decyduje się na różnego rodzaju szkolenia, porady od profesjonalnych coachów czy trenerów. A co, jeśli to właśnie Ty jesteś lub chcesz zostać takim trenerem? Także nie możesz zapominać o rozwoju! Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów trenerskich zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tej branży, jak i dla doświadczonych już trenerów. Wybierz kurs idealny dla siebie!

Komu dedykowane są nasze kursy trenerskie?

Bogata oferta naszych szkoleń dla trenerów obejmuje najróżniejsze zagadnienia, zarówno te dotyczące podstaw, jak i doskonalenia umiejętności trenerskich. Dla osób bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem w zakresie przygotowywania warsztatów, metodyki prowadzenia zajęć, warsztatów i innych form edukacyjnych, takich jak szkolenia online, przygotowaliśmy kompleksowy kurs trenerski „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Z kolei dla doświadczonych trenerów, którzy są świadomi potrzeby ciągłego samodoskonalenia i podnoszenia swoich kompetencji osobistych, chcą poznać nowe style uczenia i nauczyć się radzić sobie z trudnymi sytuacjami, oferujemy szkolenie trenerskie skupiające się na szlifowaniu konkretnych umiejętności, takich jak na przykład technika mowy, oddechu i głosu w pracy trenera. Nasi uczestnicy podczas zajęć dowiedzą się, jakimi cechami powinien odznaczać się dobry trener, a także jaka jest rola trenera w procesie samorozwoju i podnoszenia kompetencji pracowników. Dzięki praktycznym ćwiczeniom będą czuli się dobrze przemawiając zarówno do jednej, jak i do całej grupy osób.

Akademia Trenera — kompleksowe szkolenie trenerów

Dla osób, które pragną rozpocząć karierę w branży trenerskiej, szczególnie polecamy nasz kompleksowy program szkoleniowy „Akademia Trenera — Train the Trainer”. Jest to cykl warsztatów doskonalenia umiejętności przygotowywania i przeprowadzania szkoleń, składający się z pakietu 6 modułów:

  • Przygotowywanie warsztatów — koncepcja i narzędzia;
  • Metodyka prowadzenia zajęć;
  • Zasady prowadzenia warsztatów i innych form edukacyjnych;
  • Proces grupowy;
  • Wiarygodność trenera, czyli jak zwiększyć siłę oddziaływania na uczestników;
  • Certyfikacja trenerska.

Uczestnicy mogą wybrać dowolny interesujący ich temat, jednak jeśli interesuje Cię uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobycie nowych kompetencji, polecamy przejście przez cały program szkolenia, który w kompleksowy sposób przygotuje Cię do samodzielnej pracy trenerskiej w różnych jej aspektach. Szkolenie dla trenerów możesz odbyć zarówno w formie stacjonarnej na sali szkoleniowej, jak i online — przed swoim komputerem.

Praktyczne warsztaty i szkolenia dla trenerów

Wiedza teoretyczna w pracy trenera jest potrzebna, jednak w przypadku szkolenia trenerów zdecydowanie ważniejsze są umiejętności praktyczne. Trenerzy bowiem nie tylko prowadzą szkolenia, ale często muszą także radzić sobie z trudnymi sytuacjami w swoim zawodzie. W EY Academy of Business doskonale rozumiemy te potrzeby szkoleniowe i właśnie na nich się skupiamy. Nasi trenerzy są praktykami, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę w zrozumiały i atrakcyjny sposób, ale przede wszystkim chcą pokazać Ci, jak zdobyte informacje przekuć w praktyczne umiejętności. Praktyka to nasz priorytet, dlatego zarówno w każdym module szkolenia dla trenerów biznesu, jak i innych szkoleniach dla trenerów z naszej oferty, proponujemy praktyczne ćwiczenia, takie jak na przykład odgrywanie ról, a dla chętnych także zadania domowe. Dzięki temu prowadzący nasze kursy będą mogli w praktyce ocenić realizację programu szkoleniowego i proces uczenia przez uczestników. Z takiej oceny szkolenia kursanci mogą wyciągnąć wiele praktycznych wniosków, które pozwolą im bardziej efektywnie działać w swojej branży. Informacja zwrotna od naszych trenerów biznesu to zawsze cenne i trafione rady.

O wiele więcej niż szkoły trenerskie

Nasze szkolenia to nie tylko szkoły trenerskie, ale także kompleksowa oferta kursów związanych z różnymi aspektami pracy w organizacji lub przedsiębiorstwie. Wiele z nich ma charakter uniwersalny, który służy podnoszeniu różnego rodzaju kompetencji na wielu płaszczyznach. Na przykład z naszych jednodniowych warsztatów związanych z techniką mowy skorzystać mogą nie tylko trenerzy, ale także osoby pracujące w działach marketingu, sprzedaży, negocjacji, osoby często występujące publicznie lub prowadzące szkolenia online, a także menedżerowie różnych działów. Ponadto na naszej stronie oferujemy dostęp do dziesiątek bezpłatnych artykułów oraz nagrań z webinarów na najróżniejsze tematy dotyczące rozwoju osobistego. Szukaj ich w naszej Bazie Wiedzy. Dzięki naszej kompleksowej ofercie każdy pracownik w firmie będzie czuł się doskonale przygotowany do pełnienia swoich obowiązków w jak najbardziej profesjonalny sposób. Zapraszamy na nasze zajęcia otwarte, ale także zachęcamy do skorzystania z naszych szytych na miarę rozwiązań dla firm.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia dla trenerów

Jeśli chodzi o szkolenia dla trenerów, to nie ma wątpliwości, że muszą one być prowadzone przez… najlepszych trenerów wewnętrznych! Takich właśnie spotkasz podczas naszych kursów stacjonarnych oraz w formie online. W naszej kadrze trenerskiej znajdują się eksperci, którzy od lat pracują w roli trenerów, ale nie tylko. Są także coachami, konsultantami i szkoleniowcami, pomagającymi usprawniać kierowanie zespołami oraz zarządzanie procesami i projektami. Wielu z trenerów posiada także wiedzę z zakresu psychologii, doświadczenie w dziedzinie zarządzania czy tworzenia kultury organizacyjnej. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują w sposób jasny i zrozumiały, a dzięki możliwości kontaktu osobistego podczas stacjonarnych szkoleń trenerskich, każdy z uczestników może czerpać od nich inspirację i motywację. Wszystko to sprawia, że podczas naszych szkoleń dla trenerów panuje świetna atmosfera, a uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę i doświadczenie w przyjemny oraz przystępny sposób.

FAQ — Szkolenia dla trenera

Komu dedykowane są kursy z obszaru szkoleń trenerskich?

Nasze programy szkoleń dla trenerów dedykowane są zarówno osobom, które dopiero rozwijają się w tej dziedzinie, jak i tym, które już są doświadczonymi trenerami, świadomymi potrzeby ciągłego samodoskonalenia. Z naszych kursów trenerskich odniosą pożytek także menedżerowie, team leaderzy czy osoby na stanowiskach zarządczych.

Co zyskam, biorąc udział w szkoleniach trenerskich?

Programy naszych szkoleń trenerskich opracowane zostały tak, aby kształtować przede wszystkim praktyczne umiejętności i podnosić kwalifikacje trenerów. Dzięki nam nauczysz się m.in. jak prowadzić zajęcia i szkolenia, jak przygotowywać warsztaty, jak opanować technikę mowy i o wiele, wiele więcej.

Jakich tematów dotyczą kursy z obszaru

Z naszej oferty możesz wybrać dowolne interesujące Cię szkolenie, jednak jeśli chcesz uzyskać certyfikat, potwierdzający zdobycie kwalifikacji trenerskich, szczególnie polecamy nasz cykl „Akademia Trenera”. Oferujemy także wiele szkoleń w formie praktycznych warsztatów, podczas których podniesiesz swoje kompetencje osobiste.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.