Szkolenia Controlling - kurs z controllingu - EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Każde przedsiębiorstwo pracuje na to, aby realizować swój plan, zamierzenia i cele, niezależnie od tego, czy są one większe, czy mniejsze. Nawet najlepszy plan może się jednak okazać nieskuteczny, gdy zabraknie odpowiedniego zarządzania firmą, czyli kierowania, organizowania, motywowania i kontrolowania. Wszystkie te obszary można zdefiniować jako controlling — system sterowania przedsiębiorstwem zorientowanym na wynik. Organizowane przez EY Academy of Business szkolenia z controllingu pozwolą Ci zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę w tym obszarze.

Co obejmują szkolenia dla controllingu?

Czym jest controlling? Można inaczej nazwać go nową funkcją zarządzania lub obejmującym całe przedsiębiorstwo systemem wspomagania w procesie strategicznego oraz operacyjnego zarządzania. System ten obejmuje wiele obszarów, takich jak koordynacja planowania, kontroli, kierowania, organizowania oraz motywowania. Dotyczące controllingu szkolenia realizowane przez EY Academy of Business poruszają całe spektrum tematów związanych z wyżej wymienionymi zadaniami. Dzięki nim nauczysz się między innymi:

  • jak przygotować budżet?
  • w jaki sposób skalkulować koszt jednostkowy w przedsiębiorstwie?
  • na czym polega i jak przygotować rachunek rentowności firmy?
  • w jaki sposób czytać sprawozdania i przeprowadzać na ich podstawie analizę?
  • jak prowadzić system raportowania niezbędny do podejmowania trafnych i opłacalnych decyzji biznesowych?

Jak więc widać, kursy z dziedziny controllingu poruszają także zagadnienia dotyczące różnych innych gałęzi przedsiębiorstwa, takich jak zarządzanie czy sprawozdawczość finansowa. Szczegółowe szkolenia z tych zakresów także znajdują się w kompleksowej ofercie EY Academy of Business.

Controlling — kursy dedykowane nie tylko profesjonalistom

Kto powinien skorzystać ze szkoleń z controllingu? Przygotowaliśmy je szczególnie z myślą o osobach, które pragną rozpocząć pracę związaną z obszarami controllingu, planowania, analiz i kontroli działalności przedsiębiorstwa. Mogą to być na przykład pracownicy odpowiedzialni za kontrolę kosztów w firmie lub ocenę skuteczności działań sprzedażowych oraz marketingowych. Z kursów controllingu skorzystać może także cała kadra menedżerska czy dyrektorzy finansowi. Szeroki zakres omawianych podczas szkoleń tematów dostosowany jest zarówno do osób dopiero rozpoczynających przygodę z zagadnieniami z obszaru controllingu, jak i dla tych już związanych z tą branżą od lat, którzy pragną stale doskonalić swoją wiedzę i umiejętności.

Program modułowy — Akademia Controllingu

Choć każda osoba zainteresowana tematem controllingu może skorzystać z pojedynczych szkoleń na konkretne tematy, dla osób pragnących zdobyć certyfikat wysokiej klasy specjalisty przygotowaliśmy kompleksowy program modułowy — Akademię Controllingu. Po ukończeniu każdego z modułów możliwe jest otrzymanie certyfikatu, jednak zalecane przez EY Academy of Business przejście całego programu szkoleń i zdanie egzaminu pozwala uzyskać Dyplom EY Certified Controller. Potwierdza on zdobycie wysoko rozwiniętych kompetencji z zakresu controllingu kosztów, controllingu w organizacji, controllingu finansowego, planowania i budżetowania, controllingu obszaru sprzedaży, marketingu i obsługi klienta, a także funkcji programu Excel w zakresie najbardziej przydatnym kontrolerom finansowym.

Szkolenia — controlling i inne zagadnienia

W EY Academy of Business doskonale rozumiemy, że stałe dokształcanie się jest kluczem do osiągnięcia sukcesów zawodowych. Dlatego nasze szkolenia — controlling i inne zagadnienia prowadzone są przez specjalistów w swoich dziedzinach, którzy potrafią nie tylko przekazać wiedzę w przystępny i skuteczny sposób, ale także pomóc wprowadzić ją w czyn w praktyce. Osiągniesz umiejętności oraz zdobędziesz narzędzia, które pozwolą Ci zyskać przewagę nad konkurencją i osiągnąć sukces w przedsiębiorczości. Oprócz kursów z controllingu możesz razem z nami rozwinąć umiejętności także z zakresu kompetencji menedżerskich lub innych zagadnień specjalistycznych. Każda osoba zainteresowana szkoleniami może także skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie udostępniamy szereg darmowych artykułów i webinarów na tematy z nimi powiązane.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.