Prawnicy – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Specjaliści w każdej dziedzinie — obojętnie, czy jest to IT, finanse, czy prawo — muszą mieć specjalistyczną wiedzę oraz pakiet unikalnych umiejętności i kompetencji, które niejednokrotnie zdobywane są przez lata. Dynamiczny rozwój każdej z branż sprawia, że specjaliści, np. prawnicy, muszą niezmiennie aktualizować swoją wiedzę i poszerzać zakres swoich atutów i fachowości z danych zagadnień. Sprawdź ofertę szkoleń EY Academy Business dla prawników i wybierz kurs z zakresu prawa, który pozwoli rozwinąć się Tobie lub Twojemu zespołowi, co będzie miało wpływ na wspólny sukces. Organizujemy szkolenia stacjonarne o charakterze otwartym oraz zamkniętym, jak i niejedno szkolenie online.

Szkolenia dla prawników — zadbaj o swój rozwój

Dzisiejsza gospodarka zmienia się w błyskawicznym tempie. Do tej dynamiki muszą dostosować się także współcześni specjaliści, którzy nie tylko powinni nabywać nowe kompetencje np. poprzez szkolenia, ale także wdrażać je do swojej codziennej pracy. Ważne jest także monitorowanie zachodzących zmian z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego czy najnowszych interpretacji prawnych, by swoją postawą i umiejętnościami wyprzedzać działania innych przedstawicieli branży. Innowacyjne podejście do zagadnień oraz możliwość zaproponowania nowoczesnych narzędzi to atuty współczesnego, dbającego o siebie i swój rozwój specjalisty. Wiele z tych korzyści nie byłoby możliwych do osiągnięcia, gdyby nie odpowiednie szkolenia prawnicze, które pozwalają znacznie podnieść efektywność pracy. Nasze szkolenia branżowe zapewnią przewagę na rynku.

Szkolenia EY Academy of Business dla prawników — kto odniesie z nich korzyść?

Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na potrzeby specjalistów i obejmuje najbardziej pożądane zagadnienia. Proponowane szkolenia dla prawników są zróżnicowane pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Dedykowane są prawnikom reprezentującym zarówno kancelarie prawnicze, działy administracji publicznej oraz zamówień publicznych, jak i działy prawne przedsiębiorstw. Niektóre z naszych pozycji to interdyscyplinarne szkolenia nie tylko z zakresu przepisów prawa, które kierowane są również do pracowników kancelarii odpowiedzialnych za PR, komunikację, marketing i HR. Nasze kursy dla prawników to nie tylko specjalistyczna wiedza, ale także możliwość wykorzystania jej w praktyce. Dzięki naszym trenerom poznasz najnowsze trendy oraz dowiesz się, jak przekuć je na zyski, a także rozwiniesz swoje kompetencje miękkie, które mają ogromny wpływ na wizerunek prawnika bądź całej kancelarii. Oprócz szkoleń otwartych prowadzimy także szkolenia dla prawników zamknięte indywidualnie dopasowane do Twoich oczekiwań, uwzględniając przy tym konkretne wyzwania i potrzeby strategiczne. Jeśli potrzebujesz rozwiązań szytych na miarę swojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z naszych dedykowanych rozwiązań dla firm.

EY Academy of Business — nowoczesna oferta szkoleń dla prawników

W kompleksowej ofercie szkoleniowej znajdziesz specjalistyczne kursy i praktyczne warsztaty, przygotowane z myślą o prawnikach i radcach prawnych. Nasze szkolenia zagwarantują Tobie lub Twojemu zespołowi aktualną i wszechstronną wiedzę. Będą także wsparciem w zdobywaniu praktycznych umiejętności oraz kompetencji osobistych, które będziesz mógł od razu wykorzystać w codziennej pracy. Dzięki naszym szkoleniom będziesz mógł m.in. prowadzić efektywną sprzedaż usług prawniczych. Jest to jedna z cech nowoczesnego prawnika, o którym szerzej można posłuchać w naszym webinarze. Dowiesz się także, jaki wpływ na budowanie wizerunku kancelarii, czy działu prawnego mają prawnicy, którzy na co dzień reprezentują jej markę. Prowadzimy szkolenia prawnicze także m.in. w zakresie zmian legislacyjnych związanych z przepisami prawa, zarządzania projektami prawnymi oraz digitalizacji i wykorzystania narzędzi cyfrowych w praktyce prawniczej.

Dlaczego warto wybrać kursy EY Academy of Business?

EY Academy of Business to Twój partner w rozwoju kompetencji, który gwarantuje wysoką jakość oferty szkoleniowej. Dzięki nam Ty lub Twój zespół osób zajmujących się usługami prawnymi będziecie działać jeszcze efektywniej, a wyznaczane cele będą realizowaną w ekspresowym tempie. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalni trenerzy, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także pozwalają przećwiczyć zdobyte umiejętności oraz starannie opracowane własne materiały i rzeczywiste case studies, specjalne oferty to nasze największe atuty, które sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Nasze szkolenia prawne to zaledwie część rozbudowanej oferty EY Academy of Business. Zachęcamy nie tylko do skorzystania z naszej oferty kursów dla prawników i innych szkoleń specjalistycznych, ale zapraszamy także do zapoznania się z naszą bazą wiedzy oraz platformą e-learningową, o której korzyściach pisaliśmy w naszym artykule.

Szkolenia Prawnicy – FAQ

Jakie szkolenia, oprócz kursów dla prawników, oferuje EY Academy of Business?

W naszej ofercie szkoleń można znaleźć nie tylko szkolenia branżowe, ale także szkolenia specjalistyczne. Wszystkie kursy realizowane są na podstawie rzeczywistych przypadków i prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych trenerów.

W jaki sposób przekazywana jest wiedza na szkoleniach dla prawników?

Nasi trenerzy stawiają na możliwość szybkiego wykorzystania pozyskanej wiedzy w praktyce. Zachęcamy także do sprawdzenia naszej bazy wiedzy, gdzie znaleźć można uzupełniające treści i wiele merytorycznej wiedzy.

Czy szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów?

Wszystkie szkolenia oferowane przez EY Academy of Business, prowadzone są przez kompetentnych trenerów, specjalistów w swojej branży, dysponujących odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i praktycznym, a także doświadczeniem szkoleniowym.

Programy szkoleniowe dedykowane kancelariom prawnym

Nasze kursy prawne skierowane są nie tylko do pojedynczych prawników. Oferujemy także kompleksową pomoc w kwestii prowadzenia kancelarii prawnej. Jednym z takich szkoleń jest szkolenie zamknięte “Budowanie wizerunku kancelarii”, podczas którego dowiesz się, jak skutecznie budować wizerunek usług profesjonalnych, wspierać relacje z klientem i otoczeniem rynkowym zgodnie z kodeksem etyki zawodowej oraz jakie narzędzia, techniki i kanały w tym celu wykorzystać. Dzięki temu Twoja kancelaria zyska szansę budowania wizerunku zarówno pozytywnego i pożądanego miejsca pracy, jak i zaufanych, rzetelnych usług prawniczych, z których warto skorzystać.

Innym szkoleniem dedykowanym głównie kancelariom adwokatów, radców prawnych czy innych osób zajmujących się zagadnieniami prawnymi jest kurs “Cyberbezpieczeństwo w kancelarii”. W czasie postępującej cyfrowości w każdej dziedzinie, także prawniczej, ataki cyberprzestępców stanowią coraz większe zagrożenie szczególnie dla kancelarii prawnych, które przechowują cyfrowo wiele danych osobowych i wrażliwych informacji na temat swoich klientów. Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa pozwoli pracownikom kancelarii poznać kanon “dobrej praktyki” w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, co bezpośrednio przełoży się na wzrost zaufania i reputacji wśród konkurencji.

Dodatkowo kancelarie prawne odniosą także wiele korzyści z uczestnictwa w szkoleniu z zakresu efektywnej sprzedaży usług prawnych oraz poprawy efektywności pracy po ukończeniu kursu “Agile Lawyer”.

Rozwój kompetencji osobistych dla prawników

Dla osób pracujących w tematyce prawnej istotna powinna być nie tylko znajomość prawa, ponieważ często niestety nie wystarcza to, aby być dobrym prawnikiem. Aby zostać szanowanym specjalistą w danej dziedzinie, musisz także stale doskonalić swoje kompetencje osobiste, które zadecydują o tym, jak będą Cię postrzegać potencjalni klienci, współpracownicy czy inne instytucje prawne. Dlatego w ofercie EY Academy of Business znalazło się między innymi szkolenie “Leading Lawyer – program mentoringowy dla prawników” dedykowane głównie osobom ambitnym i świadomym swojego potencjału, które chcą w przyszłości zostać prawnikami – liderami. W trakcie szkolenia wspieranego przez Krajową Izbę Radców Prawnych uczestnicy uzyskają dostęp do wiedzy niepisanej, której nie są w stanie zdobyć w żadnym innym miejscu.

Rozwój kompetencji osobistych pomoże także prawnikom-liderom w skutecznym motywowaniu i angażowaniu członków zespołu, delegowaniu obowiązków zawodowych i wspieraniu zespołu w osiąganiu celu oraz rozwoju osobistym. Wszystkiego tego, a także o wiele więcej, dowiesz się podczas praktycznych warsztatów “Prawnik w roli lidera”.

Aktualizacje z zakresu przepisów prawa – bądź na bieżąco

Przepisy prawa pracy, prawa podatkowego czy innych obszarów prawnych potrafią zmieniać się w Polsce z dużą częstotliwością. Dobry prawnik musi być na bieżąco z każdą, nawet najdrobniejszą zmianą przepisów – szczególnie w dziedzinie, w której się specjalizuje. Dlatego eksperci EY Academy of Business dbają o to, aby regularnie prowadzić kursy poruszające temat zmian w przepisach: opodatkowanie, zamówienia publiczne, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne czy antymonopolowe nie będą już miały dla Ciebie tajemnic, jeśli wybierzesz nasze kursy. Mogą one dotyczyć zarówno zmian w prawie krajowym, jak i nowych rozporządzeń unijnych, z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa sądowego. Udział w takich szkoleniach pozwoli Ci i Twojej kancelarii utrzymywać najwyższy możliwy poziom świadczonych usług oraz pozostawać na bieżąco ze zmieniającymi się interpretacjami prawa.

Szkolenia Prawnicy - FAQ

W naszej ofercie szkoleń można znaleźć nie tylko szkolenia branżowe, ale także szkolenia specjalistyczne. Wszystkie kursy realizowane są na podstawie rzeczywistych przypadków i prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych trenerów.

Nasi trenerzy stawiają na możliwość szybkiego wykorzystania pozyskanej wiedzy w praktyce. Zachęcamy także do sprawdzenia naszej bazy wiedzy, gdzie znaleźć można uzupełniające treści i wiele merytorycznej wiedzy.

Wszystkie szkolenia oferowane przez EY Academy of Business, prowadzone są przez kompetentnych trenerów, specjalistów w swojej branży, dysponujących odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i praktycznym, a także doświadczeniem szkoleniowym.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.