HR – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Specjalista musi mieć odpowiedni zestaw unikalnych cech oraz specjalistyczną wiedzę z danego zakresu. Nie można jednak zapomnieć o fakcie, że dynamiczny rozwój każdej z branż wymusza na specjalistach stałe aktualizowanie wiedzy oraz dostosowywanie się do innowacyjnych metod, narzędzi i rozwiązań. Dotyczy to także obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawdź ofertę kursów dla specjalistów HR od EY Academy Business i wybierz szkolenie, które zapewni rozwój Tobie i Twojemu zespołowi. Oferujemy zarówno szkolenia otwarte i zamknięte, jak i praktyczne kursy online. Zapraszamy!

Szkolenia dla HR – rozwiń swoje kompetencje

Rozwój jednostki ma wpływ na rozwój ogółu, dlatego tak ważne jest, by nieprzerwanie aktualizować swoją wiedzę, rozwijać się i poszerzać zakres swoich atutów i kompetencji z danych zagadnień. Szereg umiejętności zdobywanych jest przez lata, a następnie systematycznie wdrażane są one w życie. Dzisiejsze dynamiczne zmiany na rynku pracy, w gospodarce oraz codziennym życiu sprawiają, że również specjaliści HR muszą nabywać nowe kompetencje i dostosowywać się do panujących trendów, chociażby w przypadku prowadzenia skutecznej i efektywnej rekrutacji. Doskonałym wyborem jest skorzystanie ze szkoleń specjalistycznych, m.in. szkoleń dla działów HR, które nie tylko tworzą nowe umiejętności, ale także nadają kierunek myślenia. Nowoczesny specjalista HR dba o siebie i swój rozwój, monitoruje zachodzące w branży zmiany i stara się swoją postawą być zawsze krok przed innymi, jak również ma odwagę wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Są to atuty, które potwierdzają jakość i wagę profesjonalnych szkoleń HR od EY Academy of Business.

Szkolenia dla działów HR – do kogo adresowane?

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta szkoleniowa była odpowiedzią na konkretne potrzeby specjalistów HR i obejmowała bieżące zagadnienia. Nasze kursy Human Resources dedykowane są nie tylko specjalistom HR, ale także menedżerom, kadrze zarządzającej i wielu innym pracownikom, którzy potrzebują uzyskać wiedzę z danej dziedziny. Proponowane szkolenia różnią się pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi trenerzy przekazują specjalistyczną wiedzę, którą można w ekspresowym tempie wykorzystać w praktyce w swojej pracy, co generuje zyski dla organizacji na wielu płaszczyznach. Korzyść ze szkoleń dla HR odniosą między innymi osoby zajmujące się bezpośrednio rekrutacją, prawem pracy, motywowaniem pracowników czy budowaniem zespołu. Oferujemy także szkolenia z rozwoju osobistego, rozwoju kompetencji miękkich oraz zwinnego zarządzania zasobami ludzkimi. W ofercie posiadamy nie tylko szkolenia HR otwarte, ale także kursy HR zamknięte, które dopasowane są do Twoich oczekiwań i gotowe do wdrożenia. Program takiego szkolenia przygotowywany jest indywidualnie na podstawie konkretnych wyzwań i potrzeb strategicznych.

EY Academy of Business — nowatorska oferta szkoleń HR

Kompleksowa oferta szkoleniowa to specjalistyczne kursy, które stworzone zostały z myślą o specjalistach HR. Odniosą oni korzyści z praktycznych warsztatów na temat zarządzania talentami, kultury organizacyjnej w miejscu pracy, pracy zdalnej, rekrutacji czy HRBP (o tym, jak wygląda w praktyce łączenie tych dwóch aspektów, napisaliśmy także w naszym artykule) oraz pracy asesora. Szkolenia Human Resources zapewnią Tobie i Twojemu zespołowi bieżącą i wszechstronną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które można od razu wdrożyć w życie. W ramach szkoleń dowiesz się, jak prowadzić rozmowy feedbackowe, poznasz techniki rozwiązywania trudnych sytuacji oraz rozwiniesz umiejętności rekruterskie związane z zastosowaniem technik komunikacji lub prowadzeniem wywiadu standaryzowanego i behawioralnego.

Co może Ci dać udział w szkoleniu dla specjalistów HR?

Nasze szkolenia HR zaprojektowane zostały tak, aby ukazywać uczestnikom szerszą perspektywę podejścia do tematu Human Resources i kadr, pozwolić im zdobywać praktyczną wiedzę oraz umiejętności. Szeroki zakres tematyki poruszanej na naszych kursach i warsztatach to gwarancja, że każdy pracownik, pracodawca czy menedżer znajdzie w naszej ofercie szkolenie idealne dla siebie. Podczas naszych zajęć poznasz rzetelne metody i narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi, wywierania wpływu na pracowników, motywowania czy rekrutacji. Na szkoleniach z zakresu HR poruszamy także kwestie prawa pracy oraz bardziej formalnych zagadnień, na przykład związanych z programem Polski Ład. Dzięki nim będziesz na bieżąco ze stale zmieniającymi się przepisami prawnymi dotyczącymi pracowników oraz orzecznictwem Sądu Najwyższego w tej kwestii.

Jaką formę przybierają szkolenia HR?

Specjalnie dobrana kadra ekspertów, którzy są także praktykami, sprawia, że nasze kursy stacjonarne oraz szkolenia online niosą ze sobą ogromną praktyczną wartość dla pracowników działów HR, menedżerów i innych pracowników wykorzystujących w swojej pracy założenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obecność na sali szkoleniowej pozwoli odebrać program zajęć w sposób efektywniejszy, jeśli chcesz zadawać naszym trenerom pytania lub na żywo przećwiczyć różne techniki i metody poznane w trakcie kursów. Z kolei dla uczestników szkoleń w formule online ogromną wygodą jest możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Warsztaty online są prowadzone również w sposób pozwalający uczestnikom na swobodną dyskusję i wymianę myśli oraz zadawanie pytań.

Szkolenia Human Resources EY Academy of Business — dlaczego warto?

EY Academy of Business to wiele atutów, które czynią nas bezkonkurencyjnymi na rynku. Są to: wysoka jakość oferty szkoleniowej, wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, wykwalifikowani trenerzy, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także praktyczne umiejętności oraz starannie opracowane materiały i rzeczywiste case studies. Dzięki naszym szkoleniom Ty i Twój zespół, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, będą pracować jeszcze efektywniej, a wyznaczone cele będą realizowane w satysfakcjonującym czasie. Sprawdź, kiedy będą realizowane najbliższe szkolenia otwarte lub zamów dla swojej firmy szkolenie zamknięte i skorzystaj ze szkolenia HR na najwyższym poziomie. Zapraszamy nie tylko do skorzystania z naszej nowoczesnej oferty kursów HR i innych szkoleń branżowych, ale również do zapoznania się z naszą bazą wiedzy, gdzie czekają ciekawe artykuły, webinary oraz aktualności.

Szkolenia HR – FAQ

W jakiej formie odbywają się szkolenia HR?

Proponowane kursy HR, tak samo jak wszystkie szkolenia specjalistyczne w ofercie EY Academy of Business, mogą odbywać się online lub stacjonarnie w Warszawie i innych miastach.

Kto prowadzi kursy HR w EY Academy of Business?

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, którzy od lat mają status specjalisty w swojej branży. Posiadają oni nie tylko wiedzę i praktykę w biznesie, ale również doświadczenie szkoleniowe.

Z jakich materiałów korzysta się w trakcie kursów HR?

Nasi trenerzy przygotowują starannie opracowane materiały oraz case studies. W trakcie i po ukończeniu szkoleń można także korzystać z naszej bogatej bazy wiedzy, gdzie czekają wartościowe webinary i artykuły.

Co wyróżnia nasze szkolenia dla HR?

Nasze szkolenia są interaktywne i angażujące. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom uczestnicy mogą wspólnie przetestować nowo zdobytą wiedzę w praktyce. Z kolei warsztatowa forma prowadzenia zajęć pozwala uczestnikom na swobodną wymianę doświadczeń.

Ile dni trwają szkolenia?

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz zarówno krótkie, półdniowe warsztaty dedykowane konkretnym zagadnieniom z obszaru HR, jak również rozbudowane, wielodniowe programy szkoleniowe umożliwiające zdobycie specjalistycznych kwalifikacji.

Zwiększ skuteczność rekrutacji w swojej firmie

Nasze szkolenia z zakresu HR pomogą Twojej firmie między innymi w skuteczniejszym, bardziej efektywnym rekrutowaniu nowych pracowników. Zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych rekrutujących, kierujemy nasz kompleksowy program “Akademia Rekrutacji”, który pomaga rozwinąć najważniejsze umiejętności rekruterskie. Dzięki interaktywnej formie warsztatów uczestnicy w praktyczny sposób uczą się między innymi budowania profilu kandydata, prowadzenia wywiadów i rozmów z kandydatami oraz prowadzenia Assessment Centre.

Dzięki uzupełnieniu części teoretycznej praktycznymi ćwiczeniami indywidualnymi lub w grupie, uczestnicy szkolenia mają możliwość zdobywania zarówno wiedzy, jak i umiejętności, a także rozwijania swoich kompetencji miękkich, które odgrywają kluczową rolę w każdym procesie rekrutacji i mają ogromny wpływ na pozytywny employer branding. Certyfikat ukończenia kursu stanowi jednocześnie dokument poświadczający gruntowne przygotowanie do roli rekrutera. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby rekrutacja w Twojej firmie przebiegała płynnie i profesjonalnie, zadbaj o odpowiednie szkolenie swoich pracowników w obszarze HR także pod tym względem.

Naucz się prowadzenia szkoleń w Akademii Trenera

Innym programem modułowym, który jest szczególnie polecany w naszej kategorii szkoleń HR, jest Akademia Trenera – Train the Trainer. To naprawdę wyjątkowy program, w którym specjaliści prowadzą szkolenia dla osób, które chcą nauczyć się, jak efektywnie prowadzić szkolenia. Wbrew pozorom do tego nie wystarczy bowiem wiedza teoretyczna i rozwój kompetencji miękkich. Nasz modułowy program “Akademia Trenera” obejmuje między innymi sposoby przygotowywania warsztatów od A do Z, metodykę prowadzenia różnych typów warsztatów i innych form edukacyjnych, a także prowadzenia zajęć w grupie. Podczas szkolenia dowiesz się także, jak zwiększyć swoją wiarygodność jako trenera i siłę oddziaływania na uczestników. Program zakończony jest certyfikacją, a zdobycie dyplomu poświadcza przygotowanie do roli trenera od każdej możliwej strony. Istnieje możliwość wyboru szkolenia online lub w formie stacjonarnej.

Jakie szkolenia są szczególnie przydatne dla pracowników działu HR?

Cała oferta naszych szkoleń HR przygotowana została tak, aby wnosić faktyczny zysk do organizacji zarówno pod kątem jakości, jak i zakresu oferowanych usług. Są jednak pewne szkolenia, które każdy dział HR powinien odbyć, aby móc w pełni profesjonalnie i świadomie wykonywać swoje obowiązki. Oto niektóre z takich kursów:

  • Prawo pracy dla HR. Konieczność znajomości często zmieniających się przepisów prawa pracy jest w każdym dziale HR niekwestionowanym wymogiem. Szkolenie podaje najbardziej aktualne wyjaśnienia z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa Sądu Najwyższego, oficjalnych stanowisk Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Państwowej Inspekcji Pracy.
  • Agile w HR. Szkolenie umożliwiające uzyskanie międzynarodowego certyfikatu imiennego, poświadczającego nabycie umiejętności zwinnego zarządzania zasobami ludzkimi. Program dedykowany szczególnie tym pracownikom działów HR, którzy chcą mieć bezpośrednie przełożenie na budowanie kompetentnych, zmotywowanych i zaangażowanych zespołów, które mają wpływ na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.
  • HR Expert. Intensywny i praktyczny program rozwojowy złożony z 4 modułów, który pozwala uczestnikom spojrzeć na procesy, projekty i działania HR od praktycznej strony, zrozumieć szerszą perspektywę podejścia do zarządzania zasobami ludzkimi oraz zdobyć umiejętności, dzięki którym możliwe będzie skuteczne działanie na każdym etapie cyklu życia pracownika.

Udział w wyżej wymienionych szkoleniach pozwoli podnieść kompetencje całego zespołu HR w Twojej firmie, dzięki czemu organizacja będzie mogła uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji prawnych, nieefektywnego zarządzania zasobami ludzkimi oraz dużej rotacji pracowników w firmie. Wszystko to przełoży się na wymierne korzyści finansowe, ale także wzrost reputacji i konkurencyjności organizacji.

Szkolenia HR - FAQ

Proponowane kursy HR, tak samo jak wszystkie szkolenia specjalistyczne w ofercie EY Academy of Business, mogą odbywać się online lub stacjonarnie w Warszawie i innych miastach.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, którzy od lat mają status specjalisty w swojej branży. Posiadają oni nie tylko wiedzę i praktykę w biznesie, ale również doświadczenie szkoleniowe.

Nasi trenerzy przygotowują starannie opracowane materiały oraz case studies. W trakcie i po ukończeniu szkoleń można także korzystać z naszej bogatej bazy wiedzy, gdzie czekają wartościowe webinary i artykuły.

Nasze szkolenia są interaktywne i angażujące. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom uczestnicy mogą wspólnie przetestować nowo zdobytą wiedzę w praktyce. Z kolei warsztatowa forma prowadzenia zajęć pozwala uczestnikom na swobodną wymianę doświadczeń.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz zarówno krótkie, półdniowe warsztaty dedykowane konkretnym zagadnieniom z obszaru HR, jak również rozbudowane, wielodniowe programy szkoleniowe umożliwiające zdobycie specjalistycznych kwalifikacji.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.