Baza wiedzy – EY Academy of Business

Aktualności

EY Academy of Business patronem Raportu Rynku Prawniczego 2023/2024 przy...

Mamy przyjemność ogłosić, że swoim patronatem objęliśmy tegoroczny Raport Rynku Prawniczego, przygotowany przez firmę Supesu. Ten obszerny dokument stanowi kompendium wiedzy o aktualnych trendach i wyzwaniach w świecie prawniczym.

Ładowanie treści...

Wyświetlane: 18 z 290

Nasza oferta szkoleń

Analityka i dane

Analityka i dane to niezbędna część każdego dobrze funkcjonującego biznesu. Dlatego opracowaliśmy program praktycznych szkoleń dedykowanych tej tematyce.

Kadra zarządzająca (C-level)

Leadership

Finanse i controlling

Finanse i controlling to aspekty biznesu, które stają się coraz bardziej użyteczne dla osób, które do tej pory na co dzień się nimi nie zajmowały.

Szkolenia IT

Szkolenia IT od EY Academy of Business - szeroki wybór kursów dla osób o różnym stopniu zaawansowania - dla początkujących i doświadczonych specjalistów.

Kompetencje menedżerskie i osobiste

Kompetencje menedżerskie i osobiste są niezbędne, aby móc dobrze pełnić funkcję lidera. Nasze szkolenia wyposażą Cię we wszystko, co jest do tego niezbędne.

Prawo i podatki

Prawo i podatki dotyczą każdego biznesu. Na naszych szkoleniach pogłębisz swoją znajomość prawa i podatków oraz poznasz najnowsze zmiany w przepisach.

Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa

Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa decyduje o przejrzystości i wiarygodności przedsiębiorstwa. Na naszych szkoleniach dowiesz się, jak ją prowadzić.

Sprzedaż, marketing, negocjacje, zakupy

Sprzedaż, marketing i negocjacje - każdy element musi zostać uwzględniony w procesie planowania sprzedaży. Na naszych szkoleniach zobaczysz, jak to zrobić.

Szkolenia specjalistyczne i branżowe

Szkolenia specjalistyczne i branżowe

Zarządzanie

Zarządzanie

Zarządzanie projektami i procesami

Zarządzanie projektami i procesami ma kluczowe znaczenie dla skutecznej realizacji celów biznesowych. Nasze szkolenia zapewnią Ci wszystko, co potrzebne.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas przez formularz kontaktowy.