Zarządzanie projektami – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Realizacja projektów to jedno z głównych zadań w niemal każdym przedsiębiorstwie czy organizacji. To one pozwalają nadawać tempo rozwojowi firmy, docierać do nowych klientów czy rozszerzać swoje możliwości. Aby jednak realizacja projektów była sprawna i efektywna, konieczne jest odpowiednie zarządzanie projektami. Szkolenia skupiające się właśnie na tym zagadnieniu oferujemy w EY Academy of Business. Szeroka gama kursów i warsztatów pozwoli Ci zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania projektami, ale przede wszystkim wyszlifować praktyczne umiejętności w tej dziedzinie.

Kto odniesie korzyść ze szkolenia zarządzania projektami?

Do udziału w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami zachęcamy nie tylko kierowników projektów, project managerów i liderów zespołów projektowych. Korzyść z nich może odnieść naprawdę szerokie grono osób zatrudnionych w każdym przedsiębiorstwie czy organizacji. Swoją ofertę kierujemy między innymi do menedżerów różnych działów — zarówno tych, którzy posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, jak również stawiających pierwsze kroki dziedzinie realizacji projektów. Jeśli z kolei chodzi na przykład o kursy zarządzania projektami budowlanymi, skorzystać z nich mogą także kierownicy działów prawnych oraz prawnicy odpowiedzialni za obsługę prawną takich projektów. Większość szkoleń z zarządzania projektami omawia też zagadnienia istotne dla liderów zespołów, członków zespołów projektowych, kadry zarządzającej czy pracowników startupów.

Zarządzanie projektami — kursy z certyfikacją

Oprócz pojedynczych kursów poruszających wybrane zagadnienia dotyczące zarządzania projektami, w naszej ofercie znajdziesz także kompleksowy zaawansowany program warsztatów zakończony egzaminem potwierdzającym kwalifikacje z obszaru zarządzania projektami. Jest ono skierowane przede wszystkim do kierowników projektów i uczestników zespołów projektowych. Kurs o nazwie „Zarządzanie projektami — Certyfikowany Project Manager” zapoznaje uczestników z dominującymi światowymi standardami zarządzania projektami: PMI, Prince2, CCPM, Agile, Thinking Tools oraz rozwiązaniami hybrydowymi. Szkolenie składa się aż z 11 modułów:

 • Planowanie i harmonogramowanie projektów;
 • Ryzyko, budżetowanie i zarządzanie finansami w projekcie;
 • Zarządzanie zespołem projektowym;
 • Nadzór projektu — metody sieciowe;
 • Wstęp do zwinnego zarządzania projektami;
 • Zarządzanie przepływem zadań kanban;
 • Thinking Tools TOC;
 • Zarządzanie portfelem projektów;
 • Nadzór nad realizacją umowy projektowej;
 • Agile Project Management;
 • Thinking Tools. Narzędzia tworzenia innowacji.

Uczestnictwo w całym programie zajęć oraz zdanie egzaminu końcowego z wynikiem co najmniej 60% jest warunkiem otrzymania certyfikatu. Kurs to kompleksowe podejście do tematu zarządzania projektami, zatem certyfikat potwierdzał będzie nabycie umiejętności i wiedzy z bardzo szerokiego zakresu czynności oraz metodyki zarządzania projektami.

Certyfikacja PMP oraz PMI-ACP® – przygotowanie do egzaminu

W zakresie zarządzania projektami można zdobyć wiele cennych certyfikatów, jednak dwa z nich są szczególnie warte uwagi. Certyfikat PMP (Project Management Professional) to jeden z najcenniejszych, jakie może uzyskać kierownik projektów. Z kolei certyfikat PMI-ACP® jest najszybciej rosnącym w siłę certyfikatem, dzięki czemu może stanowić doskonałą perspektywę dla profesjonalistów pragnących wykazać się kompetencjami i doświadczeniem w „zwinnych” sposobach myślenia o zarządzaniu projektami. Kursy przygotowujące do egzaminów na oba z tych certyfikatów także dostępne są w ofercie EY Academy of Business.

Praktyczne warsztaty i szkolenia z zarządzania projektami

W EY Academy of Business stawiamy przede wszystkim na naukę umiejętności praktycznych, dlatego wiele z naszych szkoleń i kursów zarządzania projektami przybiera formę warsztatową. Na przykład podczas dwudniowych warsztatów o nazwie „Praktyczne zarządzanie projektami” około 60-70 procent czasu uczestnicy spędzają na zastosowaniu poznawanych narzędzi do własnych projektów zaczerpniętych z codziennej pracy w organizacji. W ten sposób zostaną przygotowani, by samodzielnie wykonywać planowanie, budżetowanie i nadzorowanie realizacji projektu w praktyce, poznają także do tego stosowne narzędzia i sposoby oraz najlepsze praktyki na usprawnienie komunikacji między członkami zespołu. Zarządzanie projektami stanie się o wiele łatwiejsze i bardziej efektywne, na czym skorzysta zarówno reputacja, jak i rozwój całej organizacji.

Tego typu szkolenie zarządzania projektami niesie ze sobą ogromne korzyści nie tylko dla samego uczestnika, ale także dla całej firmy, w której na co dzień wykonuje on swoje obowiązki. Udział pracowników w naszych szkoleniach gwarantuje efektywne spotkania zespołu projektowego. Cele realizowanych projektów będą wówczas ustalone precyzyjnie, a projekty, które nie przyczyniają się do ich realizacji, zostaną wyeliminowane. Dlatego jeśli chcesz, aby Twój zespół projektowy mógł wziąć udział w takim szkoleniu praktycznym w celu usprawnienia wspólnej pracy i metodyki zarządzania projektami, skorzystaj z naszych rozwiązań dla firm lub zamów szkolenie indywidualne. Sprawimy, że każdy projekt będzie realizowany odpowiednimi narzędziami oraz metodami, które zapewniają najwyższą skuteczność.

Jaką korzyść odniesiesz z kursu zarządzania projektami?

Nasze kursy zarządzania projektami pozwalają wszystkim uczestnikom zapoznać się z każdym etapem planowania i realizacji projektów. Chodzi tutaj między innymi o planowanie, harmonogramowanie, budżetowanie, monitorowanie, szacowanie oraz dysponowanie zadaniami w taki sposób, aby projekty realizowane były zgodnie z założeniami programu. Każdy kierownik projektu, biuro projektów oraz pracownicy związani z zespołem projektowym odniosą ogrom korzyści z naszych kursów i szkoleń, szlifując praktyczne umiejętności podczas zajęć warsztatowych. Metodyka zarządzania projektami w Twojej firmie zostanie ulepszona, na czym skorzystają zarówno klienci, jak i pracownicy. Już teraz sprawdź program szkolenia, które Cię interesuje i zapisz się na najbliższy możliwy termin.

Eksperci zarządzania projektem — szkolenie prowadzone przez profesjonalistów

Ponieważ w EY Academy of Business rozumiemy, jak ważne jest zdobywanie praktycznych umiejętności i kompetencji, również nasi trenerzy są w swojej dziedzinie praktykami. Często są to również menedżerowie, trenerzy biznesu, mentorzy, doradcy biznesowi oraz specjaliści z zakresu Lean Managementu czy Teorii Ograniczeń. Przede wszystkim posiadają jednak ogromne doświadczenie w kwestii zarządzania projektami. Szkolenia prowadzone przez nich zawsze są w sposób intrygujący i godny zapamiętania, ponieważ często używają przykładów, case studies oraz uczą praktycznych technik zarządzania. Dzięki warsztatowej formie zajęć trenerzy mogą nawiązać kontakt osobisty z uczestnikami projektu, a także z bliska nadzorować ich postępy i udzielać praktycznych rad, co w wielu przypadkach może okazać się bezcenne. Uczestnicy zapoznają się z przydatnymi narzędziami do skutecznego zarządzania projektami, ponieważ będą mogli czerpać z ogromnego doświadczenia naszych trenerów.

Szkolenia Zarządzanie projektami - FAQ

Na zarządzanie projektami w organizacji czy przedsiębiorstwie składa się szereg zadań, które mają pomóc w osiągnięciu wyznaczonych celów w odpowiednim czasie. W skład zarządzania projektami wchodzi zatem między innymi planowanie, harmonogramowanie, realizacja, kontrola oraz rozliczanie zadań związanych z projektem.

Sprawna i terminowa realizacja projektów w firmie czy organizacji to jej napęd do działania. Pozwala nadać tempo rozwoju, docierać do nowych klientów i poszerzać możliwości przedsiębiorstwa. Dlatego warto zadbać o efektywne zarządzanie projektami, które pozwoli motywować pracowników oraz mądrze zarządzać zarówno środkami, jak i personelem.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.