Szkolenia Zarządzanie projektami – Kursy EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Realizacja projektów to jedno z głównych zadań w niemal każdym przedsiębiorstwie czy organizacji. To one pozwalają nadawać tempo rozwojowi firmy, docierać do nowych klientów czy rozszerzać swoje możliwości. Aby jednak realizacja projektów była sprawna i efektywna, konieczne jest odpowiednie zarządzanie projektami. Szkolenia skupiające się właśnie na tym zagadnieniu oferujemy w EY Academy of Business. Szeroka gama kursów i warsztatów pozwoli Ci zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania projektami, ale przede wszystkim wyszlifować praktyczne umiejętności w tej dziedzinie.

Kto odniesie korzyść ze szkolenia zarządzania projektami?

Do udziału w szkoleniach z zarządzania projektami zachęcamy nie tylko kierowników projektów i liderów zespołów projektowych. Korzyść z nich może odnieść naprawdę szerokie grono osób zatrudnionych w każdym przedsiębiorstwie czy organizacji. Swoją ofertę kierujemy między innymi do menedżerów różnych działów — zarówno tych, którzy posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, jak również stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie. Jeśli z kolei chodzi na przykład o kursy zarządzania projektami budowlanymi, skorzystać z nich mogą także kierownicy działów prawnych oraz prawnicy odpowiedzialni za obsługę prawną takich projektów. Większość szkoleń omawia też zagadnienia istotne dla liderów zespołów, kadry zarządzającej czy pracowników startupów.

Zarządzanie projektami — kursy z certyfikacją

Oprócz pojedynczych kursów poruszających wybrane zagadnienia dotyczące zarządzania projektami, w naszej ofercie znajdziesz także kompleksowy zaawansowany program warsztatów zakończony egzaminem potwierdzającym kwalifikacje z obszaru zarządzania projektami. Kurs o nazwie „Zarządzanie projektami — Certyfikowany Project Manager” zapoznaje uczestników z dominującymi światowymi standardami zarządzania projektami: PMI, Prince2, CCPM, Agile, Thinking Tools oraz rozwiązaniami hybrydowymi. Szkolenie składa się aż z 11 modułów:

 • Planowanie i harmonogramowanie projektów;
 • Ryzyko, budżetowanie i zarządzanie finansami w projekcie;
 • Zarządzanie zespołem projektowym;
 • Nadzór projektu — metody sieciowe;
 • Wstęp do zwinnego zarządzania projektami;
 • Zarządzanie przepływem zadań kanban;
 • Thinking Tools TOC;
 • Zarządzanie portfelem projektów;
 • Nadzór nad realizacją umowy projektowej;
 • Agile Project Management;
 • Thinking Tools. Narzędzia tworzenia innowacji.

Uczestnictwo w całym programie zajęć oraz zdanie egzaminu końcowego z wynikiem co najmniej 60% jest warunkiem otrzymania certyfikatu. Kurs to kompleksowe podejście do tematu zarządzania projektami, zatem certyfikat potwierdzał będzie nabycie umiejętności i wiedzy z bardzo szerokiego zakresu czynności oraz metodyki działania.

Certyfikacja PMP oraz PMI-ACP® – przygotowanie do egzaminu

W zakresie zarządzania projektami można zdobyć wiele cennych certyfikatów, jednak dwa z nich są szczególnie warte uwagi. Certyfikat PMP (Project Management Professional) to jeden z najcenniejszych, jakie może uzyskać kierownik projektów. Z kolei certyfikat PMI-ACP® jest najszybciej rosnącym w siłę certyfikatem, dzięki czemu może stanowić doskonałą perspektywę dla profesjonalistów pragnących wykazać się kompetencjami i doświadczeniem w „zwinnych” sposobach myślenia o zarządzaniu projektami. Kursy przygotowujące do egzaminów na oba z tych certyfikatów także dostępne są w ofercie EY Academy of Business.

Praktyczne warsztaty i szkolenia z zarządzania projektami

W EY Academy of Business stawiamy przede wszystkim na naukę umiejętności praktycznych, dlatego wiele z naszych szkoleń i kursów zarządzania projektami przybiera formę warsztatów. Na przykład podczas dwudniowych warsztatów o nazwie „Praktyczne zarządzanie projektami” około 60-70 procent czasu uczestnicy spędzają na zastosowaniu poznawanych narzędzi do własnych projektów zaczerpniętych z codziennego życia organizacji. W ten sposób zostaną przygotowani do samodzielnego planowania i nadzorowania realizacji projektu w praktyce, poznają także do tego stosowne narzędzia i sposoby na usprawnienie komunikacji między członkami zespołu.

Tego typu szkolenie zarządzania projektem niesie ze sobą ogromne korzyści nie tylko dla samego uczestnika, ale także dla całej firmy, w której na co dzień wykonuje on swoje obowiązki. Cele realizowanych projektów będą wówczas ustalone precyzyjnie, a projekty, które nie przyczyniają się do ich realizacji, zostaną wyeliminowane. Dlatego jeśli chcesz, aby pracownicy Twojej firmy mogli wziąć udział w takim szkoleniu praktycznym, skorzystaj z naszych rozwiązań dla firm lub zamów szkolenie indywidualne.

Eksperci zarządzania projektem — szkolenie prowadzone przez profesjonalistów

Ponieważ w EY Academy of Business rozumiemy, jak ważne jest zdobywanie praktycznych umiejętności i kompetencji, również nasi trenerzy są w swojej dziedzinie praktykami. Często są to również menedżerowie, trenerzy biznesu, mentorzy, doradcy biznesowi oraz specjaliści z zakresu Lean Managementu czy Teorii Ograniczeń. Przede wszystkim posiadają jednak ogromne doświadczenie w kwestii zarządzania projektami. Szkolenia prowadzone przez nich zawsze są w sposób intrygujący i godny zapamiętania, ponieważ często używają przykładów, case studies oraz uczą praktycznych technik zarządzania. Dzięki warsztatowej formie zajęć uczestnicy często mogą nawiązać kontakt osobisty z trenerami, a trenerzy z bliska nadzorować ich postępy i udzielać praktycznych rad, co w wielu przypadkach może okazać się bezcenne.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.