Kurs ACCA - Kwalifikacje zawodowe z finansów - Szkolenia EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów finansowych z całego świata — ACCA (z ang. Association of Chartered Certified Accountants) cztery razy w roku przeprowadza egzaminy, które należy zdać, aby zostać jej członkiem i móc cieszyć się kwalifikacjami uznawanymi na całym świecie. Posiadanie kwalifikacji ACCA to prestiżowe osiągnięcie, które otwiera drzwi do międzynarodowej kariery. Dążą do tego osoby, które stawiają sobie za cel osiągnięcie znaczących sukcesów w dowolnej dziedzinie gospodarki. Jeśli jesteś jedną z takich osób, zapisz się na kurs ACCA w EY Academy of Business.

Kwalifikacje ACCA — jak zacząć przygotowania do egzaminów?

Aby móc zostać członkiem ACCA należy wykazać się praktyką zawodową oraz zdać 13 egzaminów w ramach programu organizacji. O tym, od czego zacząć przygotowania do ACCA i jak ubiegać się o zwolnienia z niektórych egzaminów, mówiliśmy w jednym z naszych bezpłatnych webinarów. Warto pamiętać, że uczestnikami kursu ACCA mogą zostać absolwenci wszystkich kierunków studiów magisterskich lub licencjackich — nie muszą mieć wykształcenia ani doświadczenia w dziedzinie rachunkowości i finansów. Jeśli jednak jesteś absolwentem kierunku związanego z ekonomią, możesz ubiegać się o zwolnienie z niektórych egzaminów. Wybierz jeden z kursów przygotowujących do ACCA, sprawdź terminy najbliższych szkoleń na naszej stronie i rozpocznij naukę, by zyskać kwalifikacje cenione w całej Unii Europejskiej.

Programy szkolenia ACCA

Nasze programy szkoleniowe obejmują kompleksowe przygotowanie do zdobycia kwalifikacji ACCA. Szkolenia ACCA podzielone zostały na kilka programów modułowych, które można przyporządkować do trzech poziomówgrup tematycznych: Applied Knowledge, Applied Skills oraz Strategic Professional. Zaliczamy do nich tematy składające się między innymi z:

  • Advanced Performance Management — finansowe i niefinansowe mierniki efektywności, zarządzanie efektywnością, wpływ ryzyka i niepewności na wyniki oraz źródła informacji zarządczej i analiza danych;
  • Strategic Business Leadership — program obejmujący zagadnienia z zakresu strategii, zarządzania ryzykiem, ładu korporacyjnego, przywództwa, współczesnych technologii czy analizy danych z elementami kontroli i audytu;
  • Strategic Business Reporting — tematy związane z zaawansowaną sprawozdawczością finansową (leasing, świadczenia pracownicze, podatek odroczony, skonsolidowane sprawozdania finansowe itp.);
  • Advanced Financial Management — obejmuje zagadnienia takie jak rola doradcy finansowego w organizacji międzynarodowej, zastosowane metody oceny inwestycji, fuzje i przejęcia, rekonstrukcje i reorganizacje biznesu oraz instrumenty pochodne;
  • Taxation — szkolenie dotyczące systemu podatkowego stosowanego w odniesieniu do osób fizycznych, pojedynczych firm oraz grup firm;
  • Financial Reporting — zagadnienia z zakresu sprawozdawczości finansowej w spółkach i grupach kapitałowych, a także regulacji z nią związanych, ukazane w praktyczny sposób.

Dlaczego warto się zdecydować na nasz kurs ACCA?

Przygotowanie do egzaminów z profesjonalnymi szkoleniowcami to oszczędność czasu i gwarancja aktualności wiedzy na najwyższym poziomie. EY Academy of Business zapewnia Ci szybkie, zaledwie kilkudniowe przygotowanie do każdego z egzaminów oraz opiekę wykwalifikowanych wykładowców, z których każdy także posiada kwalifikację ACCA. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w szkoleniach ACCA, dzięki czemu możemy poszczycić się statusem Gold ACCA Approved Learning Partner. Wysoka zdawalność egzaminów po naszych szkoleniach jest potwierdzona przez samą organizację ACCA. Ponadto, podczas naszych szkoleń zyskujesz możliwość bezpośredniej interakcji nie tylko z innymi uczestnikami, ale także prowadzącymi, a dzięki transmisjom na żywo ze szkoleń możesz także korzystać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą łączy internetowych.

ACCA — szkolenia drogą do sukcesu

Ukończenie szkoleń ACCA i zdanie egzaminów to krok milowy na drodze do sukcesów zawodowych w różnych dziedzinach gospodarki. Zdobycie kwalifikacji uznawanych i cenionych na całym świecie otwiera przed Tobą szerokie możliwości, dlatego już dziś wybierz kurs ACCA, od którego chcesz zacząć i zacznij spełniać swoje marzenia o wysokiej pozycji zawodowej. Dzięki EY Academy of Business zrobisz to szybko i skutecznie, ponieważ każdego roku aktualizujemy program szkoleń, dostosowując go do zmieniających się treści egzaminów ACCA. Najlepsze przygotowanie do egzaminów jest w zasięgu ręki!

Szkolenia ACCA - FAQ

Posiadacze dyplomu ACCA to specjaliści szeroko cenieni na całym świecie i w każdej dziedzinie gospodarki. Zdobycie tego certyfikatu to zatem prestiżowe osiągnięcie, które otwiera drzwi do światowej kariery związanej z finansami i rachunkowością. Każdy, kto ma wysokie ambicje i marzy o sukcesie w tej branży, powinien ukończyć kurs i zdobyć dyplom ACCA.

Egzaminy ACCA są liczne i wymagające, dlatego aby je zdać, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Niezbędne do tego będą z pewnością podręczniki, ale także udział w kursach i szkoleniach czy zajęcia z e-learningu. O tym, jak przygotować się do egzaminów ACCA, opowiedzieliśmy w naszym bezpłatnym webinarze.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.