ACCA – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów finansowych z całego świata — ACCA (z ang. Association of Chartered Certified Accountants) cztery razy w roku przeprowadza egzaminy, które należy zdać, aby zostać jej członkiem i móc cieszyć się kwalifikacjami uznawanymi na całym świecie. Posiadanie kwalifikacji ACCA to prestiżowe osiągnięcie, które otwiera drzwi do międzynarodowej kariery. Dążą do tego osoby, które stawiają sobie za cel osiągnięcie znaczących sukcesów w dowolnej dziedzinie gospodarki. Jeśli jesteś jedną z takich osób, zapisz się na kurs ACCA w EY Academy of Business.

Kwalifikacje ACCA — jak zacząć przygotowania do egzaminów?

Aby móc zostać członkiem ACCA należy wykazać się praktyką zawodową oraz zdać 13 egzaminów w ramach programu organizacji. O tym, od czego zacząć przygotowania do ACCA i jak ubiegać się o zwolnienia z niektórych egzaminów, mówiliśmy w jednym z naszych bezpłatnych webinarów. Warto pamiętać, że uczestnikami kursu ACCA mogą zostać absolwenci wszystkich kierunków studiów magisterskich lub licencjackich — nie muszą mieć wykształcenia ani doświadczenia w dziedzinie rachunkowości i finansów. Jeśli jednak jesteś absolwentem kierunku związanego z ekonomią, możesz ubiegać się o zwolnienie z niektórych egzaminów. Wybierz jeden z kursów przygotowujących do ACCA, sprawdź terminy najbliższych szkoleń na naszej stronie i rozpocznij naukę, by zyskać kwalifikacje cenione w całej Unii Europejskiej.

Programy szkolenia ACCA

Nasze programy szkoleniowe obejmują kompleksowe przygotowanie do zdobycia kwalifikacji ACCA. Szkolenia ACCA podzielone zostały na kilka programów modułowych, które można przyporządkować do trzech poziomów grup tematycznych: Applied Knowledge, Applied Skills oraz Strategic Professional. Zaliczamy do nich tematy składające się między innymi z:

  • Advanced Performance Management — finansowe i niefinansowe mierniki efektywności, zarządzanie efektywnością, wpływ ryzyka i niepewności na wyniki oraz źródła informacji zarządczej i analiza danych;
  • Strategic Business Leadership — program obejmujący zagadnienia z zakresu strategii, zarządzania ryzykiem, ładu korporacyjnego, przywództwa, współczesnych technologii czy analizy danych z elementami kontroli i audytu;
  • Strategic Business Reporting — tematy związane z zaawansowaną sprawozdawczością finansową (leasing, świadczenia pracownicze, podatek odroczony, skonsolidowane sprawozdania finansowe itp.);
  • Advanced Financial Management — obejmuje zagadnienia takie jak rola doradcy finansowego w organizacji międzynarodowej, zastosowane metody oceny inwestycji, fuzje i przejęcia, rekonstrukcje i reorganizacje biznesu oraz instrumenty pochodne;
  • Taxation — szkolenie dotyczące systemu podatkowego stosowanego w odniesieniu do osób fizycznych, pojedynczych firm oraz grup firm;
  • Financial Reporting — zagadnienia z zakresu sprawozdawczości finansowej w spółkach i grupach kapitałowych, a także regulacji z nią związanych, ukazane w praktyczny sposób.

Dlaczego warto się zdecydować na nasz kurs ACCA?

Przygotowanie do egzaminów z profesjonalnymi szkoleniowcami to oszczędność czasu i gwarancja aktualności wiedzy na najwyższym poziomie. EY Academy of Business zapewnia Ci szybkie, zaledwie kilkudniowe przygotowanie do każdego z egzaminów oraz opiekę wykwalifikowanych wykładowców, z których każdy także posiada kwalifikację ACCA. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w szkoleniach ACCA, dzięki czemu możemy poszczycić się statusem Gold ACCA Approved Learning Partner. Wysoka zdawalność egzaminów po naszych szkoleniach jest potwierdzona przez samą organizację ACCA. Ponadto, podczas naszych szkoleń zyskujesz możliwość bezpośredniej interakcji nie tylko z innymi uczestnikami, ale także prowadzącymi, a dzięki transmisjom na żywo ze szkoleń możesz także korzystać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą łączy internetowych.

ACCA — szkolenia drogą do sukcesu

Ukończenie szkoleń ACCA i zdanie egzaminów to krok milowy na drodze do sukcesów zawodowych w różnych dziedzinach gospodarki. Zdobycie kwalifikacji uznawanych i cenionych na całym świecie otwiera przed Tobą szerokie możliwości, dlatego już dziś wybierz kurs ACCA, od którego chcesz zacząć i zacznij spełniać swoje marzenia o wysokiej pozycji zawodowej. Dzięki EY Academy of Business zrobisz to szybko i skutecznie, ponieważ każdego roku aktualizujemy program szkoleń, dostosowując go do zmieniających się treści egzaminów ACCA. Najlepsze przygotowanie do egzaminów jest w zasięgu ręki!

Szkolenia prowadzone w formule online live

Ponieważ zdecydowana większość szkoleń przygotowujących do poszczególnych egzaminów ACCA to kilkudniowe programy treningowe, w EY Academy of Business zadbaliśmy o to, aby odbycie ich nie wiązało się dodatkowo z przeszkodami i trudnościami natury logistycznej. Dlatego nasze szkolenia przygotowujące do zdobycia kwalifikacji ACCA prowadzone są w formule online live. Taka metoda prowadzenia zajęć umożliwia uczestnictwo w szkoleniu z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu, a jednocześnie, ponieważ zajęcia prowadzone są na żywo, pozwala na zadawanie pytań lub rozwiewanie pewnych wątpliwości na bieżąco w trakcie trwania szkolenia.

Pomocne materiały szkoleniowe

Oprócz profesjonalnych szkoleń przygotowujących uczestników do zdobycia najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych ACCA w EY Academy of Business oferujemy także możliwość zakupu podręczników brytyjskiego wydawnictwa Kaplan Publishing – jednego z dwóch akredytowanych wydawców podręczników ACCA. To najwyższej jakości materiały szkoleniowe, poddawane regularnemu monitoringowi i ocenie przez egzaminatorów ACCA. Podręczniki, które można zakupić u koordynatora programu szkoleń ACCA, przeznaczone są zarówno do pracy w trakcie zajęć, jak i pracy samodzielnej wykonywanej w domu.

3 kursy w cenie 2

Ponieważ kursy ACCA obejmują naprawdę szeroki zakres zagadnień z zakresu finansów, zarządzania czy sprawozdawczości finansowej, a cena każdego ze szkoleń sięga kilku tysięcy złotych, rozumiemy, że kompleksowe przygotowanie do wszystkich egzaminów ACCA może być przedsięwzięciem w sposób znaczący wpływającym na budżet kandydatów do ACCA. Dlatego w EY Academy of Business oferujemy możliwość zakupu 3 szkoleń w promocyjnej cenie 2 szkoleń z poziomu Strategic Professional. Dzięki temu uczestnicy najtańsze szkolenie otrzymują gratis, a tym samym znacząco przybliżają się do możliwości zdobycia kwalifikacji ACCA.

Unikalność szkoleń ACCA w EY Academy of Business

Jako jedna z agencji szkoleniowych z największym doświadczeniem w Polsce z zakresu szkoleń przygotowujących do egzaminów ACCA, oferujemy programy najwyższej jakości prowadzone przez wybitnych ekspertów. Absolwenci naszych szkoleń sami podkreślają unikalność naszego programu szkoleniowego oraz przyznają, że kursy ACCA w EY Academy of Business znacznie przewyższają pod wieloma względami programy oferowane przez polskie uczelnie (w tym programy MBA).

Tym, co wywarło na tych osobach szczególne wrażenie po odbyciu naszych szkoleń przygotowujących do egzaminów ACCA, było podejście osób prowadzących zajęcia, ale także wysokiej jakości materiały i niezawodne wsparcie organizacyjne. Nie bez znaczenia jest także możliwość kontaktu e-mailowego ze wszystkimi osobami prowadzącymi kurs oraz udziału w egzaminie próbnym, który skutecznie weryfikuje zdobytą dotychczas wiedzę oraz znajomość technik egzaminacyjnych. Wszystko to składa się na zdawalność egzaminów po naszych szkoleniach na poziomie znacznie przewyższającym zdawalność światową z poszczególnych przedmiotów.

Szkolenia ACCA - FAQ

Posiadacze dyplomu ACCA to specjaliści szeroko cenieni na całym świecie i w każdej dziedzinie gospodarki. Zdobycie tego certyfikatu to zatem prestiżowe osiągnięcie, które otwiera drzwi do światowej kariery związanej z finansami i rachunkowością. Każdy, kto ma wysokie ambicje i marzy o sukcesie w tej branży, powinien ukończyć kurs i zdobyć dyplom ACCA.

Egzaminy ACCA są liczne i wymagające, dlatego, aby je zdać, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Niezbędne do tego będą z pewnością podręczniki, ale także udział w kursach i szkoleniach czy zajęcia z e-learningu. O tym, jak przygotować się do egzaminów ACCA, opowiedzieliśmy w naszym bezpłatnym webinarze.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.