Prawo w biznesie – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Prowadzenie biznesu to nie tylko techniki sprzedaży, produkcji czy zarządzania. Każde przedsiębiorstwo musi bowiem działać zgodnie z ustalonymi zasadami i przepisami prawa. Zgodnie z zasadą mówiącą, że nieznajomość prawa szkodzi, warto znać przynajmniej jego podstawy, aby odpowiednio zabezpieczyć swój biznes i podejmować bezpieczne oraz efektywne decyzje biznesowe. Nasze szkolenia z zakresu prawa w biznesie pozwolą Ci poznać tajniki najważniejszych przepisów prawa oraz ich interpretację, a także być na bieżąco ze stale zmieniającymi się ustawami.

Kto powinien skorzystać ze szkoleń prawa w biznesie?

Szkolenia prawo w biznesie wbrew pozorom nie są dedykowane prawnikom, ale osobom, które mają niewielkie lub nie mają żadnego pojęcia o zastosowaniu różnych przepisów prawa w dziedzinie biznesu. Odniosą z nich zatem korzyść między innymi:

  • menedżerowie i kierownicy różnych działów;
  • właściciele firm i przedsiębiorcy;
  • osoby uczestniczące w procesach zawierania umów kredytowych, factoringowych i leasingowych;
  • pracownicy działów obsługi Klienta, zakupów i sprzedaży oraz negocjacji, ustalający warunki kontraktów z Klientami;
  • audytorzy wewnętrzni oceniający ryzyko związane z transakcjami;
  • dyrektorzy operacyjni i finansowi, a także członkowie zarządów odpowiedzialni za zarządzanie spółkami oraz realizację umów z kontrahentami;
  • administratorzy bezpieczeństwa informacji (inspektorzy ochrony danych);
  • pracownicy działów IT.

Jak widać, w każdym dziale przedsiębiorstwa niezbędne jest opanowanie podstaw prawa w biznesie. Zarówno w kwestii HR, działów IT, obsługi Klienta czy kadry zarządczej nasze szkolenia okażą się pomocne w stosowaniu się do przepisów i podejmowaniu działań zgodnych z prawem, ale także korzystnych z biznesowego punktu widzenia.

Prawo w biznesie — zakres zagadnień poruszanych na szkoleniach

Jak już zaznaczyliśmy, zagadnienia prawa w biznesie dotyczą najróżniejszych działów przedsiębiorstwa, a korzyść z nich może odnieść niemal każdy dyrektor, menedżer czy pracownik, a przede wszystkim — sam przedsiębiorca. Dlatego kompleksowa oferta szkoleń prawa w biznesie przygotowana przez EY Academy of Business obejmuje zagadnienia takie jak: ryzyka prawne w umowach, prawo dla menedżerów i członków zarządów, ochrona danych osobowych, kodeks pracy, techniki skutecznej windykacji czy prawo dla menedżerów sprzedaży. Nasze kursy opierają się zawsze na najświeższych, zaktualizowanych przepisach prawa. Dzięki nim dowiesz się między innymi, co się zmieniło w kwestii RODO po najnowszych rozporządzeniach oraz projektach ustaw czy jak nowelizacja przepisów prawa pracy wygląda w świetle orzecznictwa sądowego w przypadku kwestii spornych lub jaka praktyka została w związku z nimi wykształcona.

Aktualna wiedza przekazana przez profesjonalistów

W EY Academy of Business dbamy o to, aby każde z naszych szkoleń było nasycone aktualną interpretacją przepisów prawa. Dlatego osoby prowadzące kursy prawa w biznesie to eksperci w swojej dziedzinie, którzy są zarazem praktykami — na bieżąco śledzą wszelkie zmiany w prawie oraz doskonale wiedzą, jak zastosować je w nowoczesnym biznesie. Potrafią przekazać wiedzę teoretyczną w przystępny i zrozumiały sposób, ale także pokażą ci, jak poznane zasady i przepisy stosować w praktyce. Dzięki uczestniczeniu w naszych szkoleniach w formie stacjonarnej zyskujesz możliwość porozmawiania z naszymi prowadzącymi osobiście oraz nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami szkolenia. Z kolei korzystanie z kursów w formie online daje Ci możliwość rozwijania swoich kompetencji z dowolnego miejsca na świecie.

Kompleksowa oferta szkoleniowa EY Academy of Business

Nowoczesne przedsiębiorstwo to żywy organizm, który ciągle się zmienia i dostosowuje do otaczających go warunków. Aby za tym nadążyć, musisz stale się rozwijać, dokształcać i aktualizować swoją wiedzę oraz umiejętności. Dzięki szkoleniom EY Academy of Business będziesz na bieżąco nie tylko z przepisami prawa w biznesie, ale także w kwestiach rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, ogólnie rozumianego prawa i podatków, a także wielu innych dziedzin. Oprócz tego w naszej Bazie Wiedzy regularnie publikujemy darmowe artykuły i ciekawe webinary, z których korzyść możesz odnieść Ty i Twoi pracownicy. Postaw na rozwój z EY Academy of Business i wybierz szkolenie dla siebie lub swojej firmy już dziś!

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.