Szkolenia sprzedażowe - Kursy ze sprzedaży nie tylko dla Sprzedawców - EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Sprzedaż to kluczowy element każdego biznesu. Aby maksymalizować sprzedaż i generować przychody, niezbędne jest umiejętne zarządzanie sprzedażą, czyli zdolność odpowiedniego zarządzania jej procesami. Obejmuje ono takie działania jak planowanie, kierowanie i kontrolowanie działań sprzedażowych ukierunkowanych na osiąganie celów strategicznych.

Proces sprzedaży to skomplikowana sekwencja kroków, które muszą być wykonane właściwie i w odpowiedniej kolejności. W EY Academy of Business przygotowaliśmy ofertę szkoleń sprzedażowych stworzonych właśnie z myślą o specjalistach na co dzień zajmujących się sprzedażą. Nasze szkolenia nie tylko zapewniają solidną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim uczą, jak zastosować ją w praktyce, tak aby móc skutecznie realizować założone cele.

Dla kogo dedykowane są szkolenia ze sprzedaży?

Nasze kursy sprzedażowe skierowane są do osób, które zajmują się sprzedażą usług lub towarów – bezpośrednio lub pośrednio. Z programów szkoleń korzyść odniosą liderzy zespołów, kierownicy, menedżerowie i dyrektorzy sprzedaży – zarówno ci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i chcieliby odświeżyć oraz zaktualizować swoją wiedzę, jak również ci, którzy rozpoczynają pracę w roli menedżera sprzedaży.

Co zyskam dzięki udziałowi w szkoleniach dla sprzedawców?

Zajęcia mają charakter interaktywnych seminariów zawodowych, podczas których uczestnicy poznają praktyczne i efektywne strategie i techniki sprzedażowe, które można od razu zastosować w codziennej pracy. Warsztaty sprzedażowe prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i wykorzystują różnorodne metody szkoleniowe, takie jak indywidualna diagnoza mocnych i słabych stron oraz kierunku rozwoju, analizy przypadków (case studies), odgrywanie ról, symulacje biznesowe czy demonstracje uzupełnione o krótkie wywiady i prezentacje.

Co obejmuje program kursów sprzedaży?

W szerokiej ofercie szkoleń sprzedawców znajdziesz rozbudowany, 3-dniowy program szkoleniowy, dzięki któremu lepiej zrozumiesz klienta i jego potrzeby, a także poznasz skuteczne techniki sprzedażowe. Znajdziesz tutaj także kurs dedykowany technikom sprzedaży zdalnej (Distance Selling) oraz pozyskiwaniu nowych klientów (Active Prospecting). Z myślą o menedżerach sprzedaży przygotowaliśmy również kurs sprzedaży stanowiący kompendium zagadnień prawnych oraz warsztat z zakresu elementów matematyki w sprzedaży. Prawnicy odniosą korzyść ze specjalnego szkolenia dotyczącego efektywnej sprzedaży usług prawnych.

Chciałbym zdobyć wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach sprzedaży. Które szkolenie wybrać?

Osobom zainteresowanym zdobyciem wszechstronnej wiedzy i kompetencji w różnych aspektach sprzedaży polecamy udział w 3-dniowym szkoleniu „Akademia Sprzedaży”. Dzięki udziałowi w tym kompleksowym programie szkoleniowym znacząco podniesiesz swoje umiejętności sprzedażowe oraz stworzysz własny plan działań rozwojowych w obszarze sprzedaży. Po ukończeniu szkolenia sprzedażowego otrzymasz również Certyfikat Akademii Sprzedaży, stanowiący potwierdzenie nowo nabytych kompetencji.

Czy w ofercie szkoleń znajdę kurs z zakresu sprzedaży zdalnej?

Tak. W naszej ofercie znajdziesz szkolenie w całości dedykowane sprzedaży na odległość – „Distance selling, techniki sprzedaży zdalnej”. To intensywne warsztaty sprzedażowe dla doświadczonych handlowców zmieniających metody swojej pracy ze sprzedaży bezpośredniej face-to-face (FTF) na sprzedaż za pośrednictwem nowoczesnej techniki – computer-mediated communication (CMC). Udział w tym kursie sprzedaży pomoże Ci znacznie podnieść swoje umiejętności w zakresie prowadzenia efektywnych rozmów sprzedażowych online. Praktyczne zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem platformy Zoom, która umożliwia pracę w parach w oddzielnych wirtualnych „pokojach” oraz pozwala trenerowi na bieżąco śledzić poprawność realizacji zadań szkoleniowych.

Zależy mi na zwiększeniu umiejętności pozyskiwania nowych klientów. Czy któreś ze szkoleń porusza to zagadnienie?

W ofercie naszych szkoleń znajdziesz praktyczne warsztaty „Aktywny prospecting – pozyskiwanie nowych klientów”. W trakcie zajęć omawiamy i opracowujemy najnowsze rozwiązania wspierające pozyskiwanie nowych klientów. Podczas szkolenia sprzedaży zrozumiesz proces sprzedaży i rolę nowoczesnego marketingu w działaniach prospectingowych, nauczysz się projektować lejek sprzedażowy i marketingowy powiązany z grupami Twoich odbiorców, a także dowiesz się, jak efektywnie pracować na systemie CRM (Customer Relationship Management).

Jakie szkolenia ze sprzedaży dla menedżerów sprzedaży znajdę w ofercie?

Z myślą o potrzebach menedżerów sprzedaży opracowaliśmy program kursu „Prawo dla menedżerów sprzedaży”, które stanowi niezbędne kompendium zagadnień prawnych istotnych w codziennej pracy szefa sprzedaży. Ten intensywny, jednodniowy kurs zapozna Cię z prawnymi aspektami zarządzania sprzedażą oraz zarządzania zespołem sprzedażowym.
Mając na uwadze potrzeby menedżerów sprzedaży (w tym Key Account Managerów), przygotowaliśmy także szkolenie sprzedażowe „Elementy matematyki w sprzedaży”, które między innymi zapewni Ci wiedzę z podstaw finansowych niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesu sprzedaży.

Czy oferta szkoleń obejmuje sprzedaż usług prawnych?

Tak. Mając na uwadze potrzeby prawników, opracowaliśmy program szkolenia „Efektywna sprzedaż usług prawnych”. W trakcie tego praktycznego, 2-dniowego szkolenia dowiesz się, jak przełożyć zalety oferowanych usług prawnych na język zrozumiały dla odbiorcy – klienta kancelarii czy biura. Podczas zajęć między innymi nauczysz się, jak umiejętnie prezentować korzyści kancelarii lub biura tak, aby wyróżnić je z grona pozostałych.

Czy szkolenia mogą być poprowadzone w formie szkoleń zamkniętych?

Tak. Na indywidualne zamówienie Klienta organizujemy także zamknięte szkolenia dla sprzedawców.

Czy szkolenia sprzedaży są dostępne w języku angielskim?

Jeśli chciałbyś wziąć udział w szkoleniach w języku angielskim, napisz do nas na adres academyofbusiness@pl.ey.com lub skontaktuj się z koordynatorem szkoleń – zuzanna.stepien@pl.ey.com.

Czy szkolenia sprzedażowe są dostępne jako e-learning?

Tak. W naszym serwisie e-learningowym znajdziesz również szkolenia z obszaru sprzedaży. W ofercie znajdziesz „Pakiet Akademii Sprzedaży Online”, składający się z sześciu modułów stanowiących krótkie pigułki wiedzy obejmujące następujące tematy:

  • Budowanie relacji
  • Badanie potrzeb u klienta
  • Język korzyści
  • Asertywna postawa w relacjach z klientami
  • Techniki radzenia sobie z obiekcjami klientów
  • Umiejętność domykania sprzedaży

Poszczególne moduły pakietu mogą być zakupione osobno. Po zakupie nagrań otrzymasz dostęp do wideo oraz materiały w formacie PDF. Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz certyfikat.

W naszym serwisie e-learningowym znajdziesz także książkę autorstwa naszego eksperta, Romana Szymczaka – „Pricing – Jak zarządzanie ceną może zwiększyć zyski w detalu”.

W jakiej formie prowadzone są kursy sprzedażowe?

Kursy sprzedaży odbywają się online live lub stacjonarnie.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.