Sprzedaż – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Sprzedaż to kluczowy element każdego biznesu. Aby maksymalizować sprzedaż i generować przychody, niezbędne jest umiejętne zarządzanie sprzedażą, czyli zdolność odpowiedniego zarządzania jej procesami. Obejmuje ono takie działania jak planowanie, kierowanie i kontrolowanie działań sprzedażowych ukierunkowanych na osiąganie celów strategicznych.

Proces sprzedaży to skomplikowana sekwencja kroków, które muszą być wykonane właściwie i w odpowiedniej kolejności. W EY Academy of Business przygotowaliśmy szkolenia sprzedażowe stworzone właśnie z myślą o specjalistach na co dzień zajmujących się sprzedażą. Nasze szkolenia nie tylko zapewniają solidną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim uczą, jak zastosować ją w praktyce, tak aby móc skutecznie realizować założone cele.

Dla kogo dedykowane są szkolenia ze sprzedaży?

Nasze szkolenia sprzedażowe skierowane są do osób, które zajmują się sprzedażą usług lub towarów – bezpośrednio lub pośrednio. Z programów szkoleń korzyść odniosą liderzy zespołów, kierownicy, dyrektorzy i menedżerowie sprzedaży – zarówno ci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i chcieliby odświeżyć oraz zaktualizować swoją wiedzę, jak również ci, którzy rozpoczynają pracę w roli menedżera sprzedaży i chcieliby poznać od podstaw skuteczne techniki sprzedaży. Swoje szkolenia dla handlowców dedykujemy również pracownikom startupów oraz działów obsługi sprzedaży, osobom prowadzącym media społecznościowe zorientowane na sprzedaż, pracującym w obsłudze klienta, a także samym właścicielom firm, którzy chcą poukładać plan dalszych działań tak, aby rozpędzić sprawnie działającą machinę sprzedaży. Oferujemy także kompleksowy program szkoleniowy dla menedżerów sprzedaży, którzy chcą nauczyć się lepiej zarządzać zespołem handlowym i motywować jego członków do działania.

Co zyskam dzięki udziałowi w szkoleniach dla sprzedawców?

Zajęcia mają charakter interaktywnych seminariów zawodowych, podczas których uczestnicy poznają praktyczne i efektywne strategie i techniki sprzedaży, które można od razu zastosować w codziennej pracy. Warsztaty sprzedażowe prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i wykorzystują różnorodne metody szkoleniowe, takie jak indywidualna diagnoza mocnych i słabych stron oraz kierunku rozwoju, analizy przypadków (case studies), odgrywanie ról, gry sprzedażowe, symulacje biznesowe czy demonstracje uzupełnione o krótkie wywiady i prezentacje. Dzięki takiej interaktywnej formie kursów jeszcze lepiej zapamiętasz różne metody i techniki sprzedażowe, co pomoże szybciej wdrożyć je w pracy zawodowej. Nasze szkolenia biznesowe pomogą zadbać o rozwój handlowców w Twojej firmie, a także zachęcą ich do doprecyzowania programu cyklu rozwojowego całego działu sprzedaży.

Co obejmuje program kursów sprzedaży?

W szerokiej ofercie szkoleń sprzedawców znajdziesz między innymi rozbudowany, 3-dniowy program szkoleniowy, dzięki któremu lepiej zrozumiesz klienta i jego potrzeby, a także poznasz skuteczne techniki wywierania wpływu oraz metody sprzedażowe. Znajdziesz tutaj także kurs dedykowany technikom sprzedaży zdalnej (Distance Selling) oraz pozyskiwaniu nowych klientów (Active Prospecting). Z myślą o menedżerach sprzedaży przygotowaliśmy również szkolenie sprzedażowe stanowiące kompendium zagadnień prawnych oraz warsztat z zakresu elementów matematyki w sprzedaży. Prawnicy odniosą korzyść ze specjalnego szkolenia dotyczącego efektywnej sprzedaży usług prawnych.

Chciałbym zdobyć wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach sprzedaży. Które szkolenie wybrać?

Osobom zainteresowanym zdobyciem wszechstronnej wiedzy i kompetencji w różnych aspektach sprzedaży polecamy udział w 3-dniowym szkoleniu „Akademia Sprzedaży”. Dzięki udziałowi w tym kompleksowym programie szkoleniowym znacząco podniesiesz swoje umiejętności sprzedażowe oraz stworzysz własny plan działań rozwojowych w obszarze sprzedaży. Po ukończeniu szkolenia sprzedażowego otrzymasz również Certyfikat Akademii Sprzedaży, stanowiący potwierdzenie nowo nabytych kompetencji.

Czy w ofercie szkoleń znajdę kurs z zakresu sprzedaży zdalnej?

Tak. Ponieważ coraz więcej sprzedawców sprzedaje online, w naszej ofercie znajdziesz szkolenie w całości dedykowane sprzedaży na odległość – „Distance selling, techniki sprzedaży zdalnej”. To intensywne warsztaty sprzedażowe dla doświadczonych handlowców zmieniających metody swojej pracy ze sprzedaży bezpośredniej face-to-face (FTF) na sprzedaż za pośrednictwem nowoczesnej techniki – computer-mediated communication (CMC). Udział w tym kursie sprzedaży pomoże Ci znacznie podnieść swoje umiejętności w zakresie prowadzenia efektywnych rozmów sprzedażowych online. Praktyczne zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem platformy Zoom, która umożliwia pracę w parach w oddzielnych wirtualnych „pokojach” oraz pozwala trenerowi na bieżąco śledzić poprawność realizacji zadań szkoleniowych.

Zależy mi na zwiększeniu umiejętności pozyskiwania nowych klientów. Czy któreś ze szkoleń porusza to zagadnienie?

W ofercie naszych szkoleń znajdziesz praktyczne warsztaty „Aktywny prospecting – pozyskiwanie nowych klientów”. W trakcie zajęć omawiamy i opracowujemy najnowsze rozwiązania wspierające pozyskiwanie nowych klientów, ale także efektywne prowadzenie spotkań handlowych. Podczas szkolenia sprzedaży zrozumiesz proces sprzedaży i rolę nowoczesnego marketingu w działaniach prospectingowych, nauczysz się projektować lejek sprzedażowy i marketingowy powiązany z grupami Twoich odbiorców, a także dowiesz się, jak efektywnie pracować na systemie CRM (Customer Relationship Management). Tego typu szkolenia sprzedażowe kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli handlowych, szefów sprzedaży i marketingu oraz właścicieli firm.

Jakie szkolenia ze sprzedaży dla menedżerów sprzedaży znajdę w ofercie?

Z myślą o potrzebach menedżerów sprzedaży opracowaliśmy program kursu „Prawo dla menedżerów sprzedaży”, które stanowi niezbędne kompendium zagadnień prawnych istotnych w codziennej pracy szefa sprzedaży. Ten intensywny, jednodniowy kurs zapozna Cię z prawnymi aspektami zarządzania sprzedażą oraz zarządzania zespołem sprzedażowym.

Mając na uwadze potrzeby menedżerów sprzedaży (w tym Key Account Managerów), przygotowaliśmy także szkolenie sprzedażowe „Elementy matematyki w sprzedaży”, które między innymi zapewni Ci wiedzę z podstaw finansowych niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesu sprzedaży.

Czy oferta szkoleń obejmuje sprzedaż usług prawnych?

Tak. Mając na uwadze potrzeby prawników, opracowaliśmy program szkolenia „Efektywna sprzedaż usług prawnych”. W trakcie tego praktycznego, 2-dniowego szkolenia dowiesz się, jak przełożyć zalety oferowanych usług prawnych na język zrozumiały dla odbiorcy – klienta kancelarii czy biura. Podczas zajęć między innymi nauczysz się, jak umiejętnie prezentować korzyści kancelarii lub biura tak, aby wyróżnić je z grona pozostałych.

Czy szkolenia mogą być poprowadzone w formie szkoleń zamkniętych?

Tak. Choć wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolenia sprzedażowe otwarte, na indywidualne zamówienie Klienta organizujemy także zamknięte szkolenia dla handlowców w miejscu pracy.

Czy szkolenia sprzedaży są dostępne w języku angielskim?

Jeśli chciałbyś wziąć udział w szkoleniach w języku angielskim, napisz do nas na adres academyofbusiness@pl.ey.com i poproś o prezentację oferty lub skontaktuj się z koordynatorem szkoleń – zuzanna.stepien@pl.ey.com.

Czy szkolenia sprzedażowe są dostępne jako e-learning?

Tak. W naszym serwisie e-learningowym znajdziesz również szkolenia z obszaru sprzedaży. W ofercie znajdziesz „Pakiet Akademii Sprzedaży Online”, składający się z sześciu modułów stanowiących krótkie pigułki wiedzy obejmujące następujące tematy:

 • Budowanie relacji
 • Badanie potrzeb u klienta
 • Język korzyści
 • Asertywna postawa w relacjach z klientami
 • Techniki radzenia sobie z obiekcjami klientów
 • Umiejętność domykania sprzedaży

Poszczególne moduły pakietu mogą być zakupione osobno. Po zakupie nagrań otrzymasz dostęp do wideo oraz materiały w formacie PDF. Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz certyfikat.

W naszym serwisie e-learningowym znajdziesz także książkę autorstwa naszego eksperta, Romana Szymczaka – „Pricing – Jak zarządzanie ceną może zwiększyć zyski w detalu”.

W jakiej formie prowadzone są kursy sprzedażowe?

Oferujemy zarówno szkolenia online live, jak i szkolenia sprzedażowe stacjonarne.

Szkolenia Sprzedaż – FAQ

Jakie szkolenia dla sprzedawców?

Aby podnieść kompetencje i umiejętności sprzedawców, warto zadbać o ich odpowiednie przygotowanie i rzetelną wiedzę. Pomocne okażą się w tym szkolenia dotyczące strategii sprzedaży oraz technik sprzedaży zdalnej. Do praktycznego przećwiczenia nabytych umiejętności i narzędzi sprzedaży doskonałe będzie interaktywne szkolenie Akademia Sprzedaży.

Komu dedykowane są kursy z obszaru sprzedaży?

Kursy sprzedażowe dedykowane są przede wszystkim osobom zajmującym się pośrednią oraz bezpośrednią sprzedażą towarów czy usług. W naszej ofercie znalazły się kursy i szkolenia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, menedżerów sprzedaży, liderów zespołów oraz kierowników.

Co zyskam, biorąc udział w szkoleniach ze sprzedaży?

Szkolenia ze sprzedaży obejmują sporą dawkę wiedzy teoretycznej, dotyczącej m.in. technik oraz strategii sprzedażowych, ale także kładą nacisk na ćwiczenie zdobytych umiejętności i narzędzi w praktyce. Różnorodne metody szkoleniowe, odgrywanie ról czy scenki tematyczne pozwalają sprzedawcom jeszcze lepiej dostosować swój sposób działania do potencjalnych klientów.

Szkolenia z zakresu E-commerce

Jeśli chcesz rozwinąć swoją sprzedaż i wynieść ją na jeszcze wyższy poziom, konieczne jest wejście w prężnie rozwijającą się branżę e-commerce. Sklepy internetowe, portale aukcyjne, media społecznościowe – wszystko to stwarza ogrom szans na dotarcie do nowych grup potencjalnych klientów. Jednak równie wielka jest konkurencja na tym rynku. Dlatego rozpoczęcie sprzedaży internetowej powinno być powiązane ze zdobyciem przynajmniej podstawowej wiedzy na temat najlepszych praktyk, narzędzi i strategii sprzedaży na rynku e-commerce. Wszystko to i o wiele więcej zyskasz dzięki udziałowi w naszym szkoleniu modułowym “Akademia E-commerce”. To kompleksowy program przygotowujący do opracowania skutecznej strategii e-commerce, przygotowania własnego e-sklepu od strony technicznej i prawnej, jego rozwoju i optymalizacji oraz pozyskiwania klientów e-commerce. Podczas modułowego kursu poznasz także metody generowania ruchu na stronie, zwiększania konwersji oraz wykorzystania analizy danych do ulepszenia działań w branży e-commerce.

Kursy dla menedżerów i kierowników sprzedaży

Dobry sprzedawca i atrakcyjna oferta to jeszcze nie wszystko, aby odnieść sukces w sprzedaży. Liczy się także efektywne zarządzanie sprzedażą i całym zespołem handlowym. Zmienne czasy, rosnąca konkurencja na rynku i ewoluujący biznes to wyzwania, przed jakimi stają menedżerowie działu sprzedaży w większości firm.

Dla osób, które chcą polepszyć swoje kompetencje w efektywnym zarządzaniu zespołem handlowym, EY Academy of Business przygotowało kompleksowy program szkoleniowy “Akademia Menedżera Sprzedaży”. 3-modułowy kurs dedykowany jest szczególnie kadrze zarządzającej zespołami handlowymi funkcjonującymi tradycyjnie lub online – tym, którzy zarządzają sprzedażą już od dawna i chcą wynieść swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom, a także tym, którzy dopiero zaczynają pracę w roli liderów sprzedaży. Szkolenie kładzie szczególny nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych, takich jak:

 • przygotowywanie wygrywającej strategii sprzedaży lub doskonalenie istniejącej;
 • projektowanie i wdrażanie procesów oraz efektywnych metod pozyskania klienta i pracy na obecnych klientach (account management);
 • umiejętności kierowania handlowcami i pracy nad efektywnością zespołu sprzedaży;
 • budowanie zaangażowania pracowników w realizację strategii sprzedażowych;
 • poznanie praktycznych narzędzi do zwinnego zarządzania zespołem handlowym.

Istnieje możliwość zapisania się na poszczególne moduły szkolenia lub odbycie całego programu kursu, który wyniesie Cię na poziom mistrzowskiego zarządzania sprzedażą. Nowe kompetencje i umiejętności pozwolą ulepszyć pracę całego zespołu sprzedażowego i z pewnością przyniosą wymierne korzyści całej firmie.

Szkolenia Sprzedaż - FAQ

Aby podnieść kompetencje i umiejętności sprzedawców, warto zadbać o ich odpowiednie przygotowanie i rzetelną wiedzę. Pomocne okażą się w tym szkolenia dotyczące strategii sprzedaży oraz technik sprzedaży zdalnej. Do praktycznego przećwiczenia nabytych umiejętności i narzędzi sprzedaży doskonałe będzie interaktywne szkolenie Akademia Sprzedaży.

Kursy sprzedażowe dedykowane są przede wszystkim osobom zajmującym się pośrednią oraz bezpośrednią sprzedażą towarów czy usług. W naszej ofercie znalazły się kursy i szkolenia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, menedżerów sprzedaży, liderów zespołów oraz kierowników.

Szkolenia ze sprzedaży obejmują sporą dawkę wiedzy teoretycznej, dotyczącej m.in. technik oraz strategii sprzedażowych, ale także kładą nacisk na ćwiczenie zdobytych umiejętności i narzędzi w praktyce. Różnorodne metody szkoleniowe, odgrywanie ról czy scenki tematyczne pozwalają sprzedawcom jeszcze lepiej dostosować swój sposób działania do potencjalnych klientów.

Kursy z obszaru sprzedaży poruszają całą gamę tematów związanych z procesem sprzedażowym, poznaniem i zrozumieniem potrzeb klienta, pozyskiwaniem nowych klientów, strategiami sprzedaży czy technikami sprzedaży zdalnej. Nasze szkolenia obejmują zarówno teorię, jak i ćwiczenia praktyczne.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.