Szkolenia SSC/BPO/GBS – Kursy EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Biznes jest dynamiczny i szybko się zmienia. Aby nadążyć za tymi zmianami, coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z outsourcingu, czyli zleceniu pewnych zadań w przedsiębiorstwie agencjom zewnętrznym. Szczególnymi rodzajami nowoczesnego outsourcingu są BPO (Business Process Outsourcing) oraz SSC (Shared Service Center). Natomiast kolejny etap ich naturalnej ewolucji to GBS (Global Business Services), stanowiące obecnie jeden z kluczowych filarów strategii transformacji firm. W EY Academy of Business znajdziesz szkolenia z zakresu wszystkich tych dziedzin.

Co obejmują szkolenia BPO/SSC?

Outsourcing procesów biznesowych (BPO), podobnie jak Centra usług wspólnych (SSC) obejmują szeroki zakres usług i zadań dla firmy czy przedsiębiorstwa. Dlatego nasze szkolenia BPO oraz SSC dotyczą różnorodnych zagadnień, takich jak:

To zaledwie część oferowanych przez nas kursów. Niektóre z nich realizujemy także w formie zamkniętej na zamówienie klienta, co pozwala dopasować je indywidualnie pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Takie szkolenie „szyte na miarę” to doskonały sposób na dogłębne przeanalizowanie konkretnej tematyki bądź procesów księgowych i podatkowych funkcjonujących w danej organizacji.

BPO SSC — komu dedykowane są kursy?

Szkolenia przygotowane zostały przede wszystkim z myślą o osobach pracujących w Centrach Usług Wspólnych oraz ogółem w sektorach BPO/SSC. Niektóre kursy kierowane są jednak także do senior managerów i osób odpowiedzialnych za quality, osób odpowiedzialnych za transformację, team leaderów, kierowników zespołów i managerów SSC oraz wszystkich osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu szeroko rozumianej transformacji w sektorze SSC/BPO. Z zagadnień poruszanych na szkoleniach korzyść mogą odnieść także specjaliści z działów HR pracujący w centrach usług biznesowych, właściciele i managerowie start-upów oraz wszyscy pracownicy, których praca polega m.in. na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań lub podnoszeniu konkurencyjności firmy czy produktów i usług.

Unikatowe na polskim rynku szkolenia SSC i BPO

Nasze szkolenia z zakresu BPO SSC obejmują tematykę, która wykracza nawet poza ogólnopolskie regulacje czy standardy. Swoje kursy przygotowujemy na podstawie wielu rozmów z naszymi klientami z Centrów Usług Wspólnych oraz sektora BPO, dzięki czemu możemy poruszyć w nich odpowiedzi na konkretne potrzeby firm i przedsiębiorstw. Oprócz pojedynczych szkoleń w EY Academy of Business oferujemy także unikalne cykle szkoleniowe dla Team Leaderów SSC. Tego typu warsztaty, które organizujemy zarówno w formie otwartej, jak i na indywidualne zamówienie, mają na celu szkolenie efektywnych i dynamicznych menedżerów dla specjalistów pracujących w zespołach SSC.

Kursy online oraz e-learning z zakresu BPO/SSC

Choć niektóre z naszych szkoleń odbywają się stacjonarnie, wiele z nich prowadzimy w formie online. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pracownicy mogą odbierać szkolenie sprzed ekranów swoich komputerów w komfortowych warunkach, a jednocześnie korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia trenerów prowadzących warsztaty. Dodatkowo przy niektórych kursach istnieje możliwość dokupienia “pigułek wiedzy” w formie e-learningu. To kolejne zdalne rozwiązanie, pozwalające powtórzyć i utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć lub poszerzyć ją o dodatkowe materiały. Zawsze staramy się stworzyć komfortowe warunki do nauki, a nasze praktyczne warsztaty i zajęcia w formie online umożliwiają przyswajanie wiedzy w sposób przystępny dla każdego.

Szkolenia prowadzone przez profesjonalistów

Dzięki temu, że wszystkie szkolenia i kursy w EY Academy of Business z zakresu BPO/SSC, ale także inne szkolenia specjalistyczne czy branżowe, prowadzone są przez ekspertów w swojej dziedzinie, możesz zyskać o wiele więcej niż jedynie wiedzę teoretyczną. Podczas szkoleń stacjonarnych uczestnicy mogą nawiązywać kontakty biznesowe między sobą, a nasi szkoleniowcy służą pomocą i pozwalają rozwiać wątpliwości dotyczące istotnych kwestii czy tematów poruszanych w trakcie kursów. Przekazują oni wiedzę w sposób przystępny, odpowiadają na pytania uczestników, a także kładą duży nacisk na przekazanie umiejętności wprowadzenia zdobytej wiedzy w czyn w praktyce.

Osiągnij sukces dzięki kursom SSC oraz BPO

W EY Academy of Business wierzymy, że w erze nowoczesnego biznesu należy stale rozwijać się i samodoskonalić. Dlatego nasze szkolenia SSC oraz BPO dedykujemy osobom, które rozumieją potrzebę ciągłych zmian i ulepszania swoich strategii biznesowych. Na naszych kursach poznasz praktyczną wartość zdobytej wiedzy i pozyskasz narzędzia gotowe do wprowadzenia w życie. Dodatkowo w naszej Bazie Wiedzy znajdziesz wiele darmowych artykułów oraz webinarów na różnorodne tematy dotyczące naszych szkoleń biznesowych.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.