SSC/BPO/GBS – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Biznes jest dynamiczny i szybko się zmienia. Aby nadążyć za tymi zmianami, coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z outsourcingu, czyli zleceniu pewnych zadań w przedsiębiorstwie agencjom zewnętrznym. Szczególnymi rodzajami nowoczesnego outsourcingu są BPO (Business Process Outsourcing) oraz SSC (Shared Service Center). Natomiast kolejny etap ich naturalnej ewolucji to GBS (Global Business Services), stanowiące obecnie jeden z kluczowych filarów strategii transformacji firm. W EY Academy of Business znajdziesz szkolenia z zakresu wszystkich tych dziedzin.

Co obejmują szkolenia BPO/SSC?

Outsourcing procesów biznesowych (BPO), podobnie jak Centra usług wspólnych (SSC) obejmują szeroki zakres usług i zadań dla firmy czy przedsiębiorstwa. Dlatego nasze szkolenia BPO oraz SSC dotyczą różnorodnych zagadnień, takich jak:

To zaledwie część oferowanych przez nas kursów. Niektóre z nich realizujemy także w formie zamkniętej na zamówienie klienta, co pozwala dopasować je indywidualnie pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Takie szkolenie „szyte na miarę” to doskonały sposób na dogłębne przeanalizowanie konkretnej tematyki bądź procesów księgowych i podatkowych funkcjonujących w danej organizacji.

BPO SSC — komu dedykowane są kursy?

Szkolenia przygotowane zostały przede wszystkim z myślą o osobach pracujących w Centrach Usług Wspólnych oraz ogółem w sektorach BPO/SSC. Niektóre kursy kierowane są jednak także do senior managerów i osób odpowiedzialnych za quality, osób odpowiedzialnych za transformację, team leaderów, kierowników zespołów i managerów SSC oraz wszystkich osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu szeroko rozumianej transformacji w sektorze SSC/BPO. Z zagadnień poruszanych na szkoleniach korzyść mogą odnieść także specjaliści z działów HR pracujący w centrach usług biznesowych, właściciele i managerowie start-upów oraz wszyscy pracownicy, których praca polega m.in. na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań lub podnoszeniu konkurencyjności firmy czy produktów i usług.

Unikatowe na polskim rynku szkolenia SSC i BPO

Nasze szkolenia z zakresu BPO SSC obejmują tematykę, która wykracza nawet poza ogólnopolskie regulacje czy standardy. Swoje kursy przygotowujemy na podstawie wielu rozmów z naszymi klientami z Centrów Usług Wspólnych oraz sektora BPO, dzięki czemu możemy poruszyć w nich odpowiedzi na konkretne potrzeby firm i przedsiębiorstw. Oprócz pojedynczych szkoleń w EY Academy of Business oferujemy także unikalne cykle szkoleniowe dla Team Leaderów SSC. Tego typu warsztaty, które organizujemy zarówno w formie otwartej, jak i na indywidualne zamówienie, mają na celu szkolenie efektywnych i dynamicznych menedżerów dla specjalistów pracujących w zespołach SSC.

Kursy online oraz e-learning z zakresu BPO/SSC

Choć niektóre z naszych szkoleń odbywają się stacjonarnie, wiele z nich prowadzimy w formie online. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pracownicy mogą odbierać szkolenie sprzed ekranów swoich komputerów w komfortowych warunkach, a jednocześnie korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia trenerów prowadzących warsztaty. Dodatkowo przy niektórych kursach istnieje możliwość dokupienia “pigułek wiedzy” w formie e-learningu. To kolejne zdalne rozwiązanie, pozwalające powtórzyć i utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć lub poszerzyć ją o dodatkowe materiały. Zawsze staramy się stworzyć komfortowe warunki do nauki, a nasze praktyczne warsztaty i zajęcia w formie online umożliwiają przyswajanie wiedzy w sposób przystępny dla każdego.

Szkolenia prowadzone przez profesjonalistów

Dzięki temu, że wszystkie szkolenia i kursy w EY Academy of Business z zakresu BPO/SSC, ale także inne szkolenia specjalistyczne czy branżowe, prowadzone są przez ekspertów w swojej dziedzinie, możesz zyskać o wiele więcej niż jedynie wiedzę teoretyczną. Podczas szkoleń stacjonarnych uczestnicy mogą nawiązywać kontakty biznesowe między sobą, a nasi szkoleniowcy służą pomocą i pozwalają rozwiać wątpliwości dotyczące istotnych kwestii czy tematów poruszanych w trakcie kursów. Przekazują oni wiedzę w sposób przystępny, odpowiadają na pytania uczestników, a także kładą duży nacisk na przekazanie umiejętności wprowadzenia zdobytej wiedzy w czyn w praktyce.

Osiągnij sukces dzięki kursom SSC oraz BPO

W EY Academy of Business wierzymy, że w erze nowoczesnego biznesu należy stale rozwijać się i samodoskonalić. Dlatego nasze szkolenia SSC oraz BPO dedykujemy osobom, które rozumieją potrzebę ciągłych zmian i ulepszania swoich strategii biznesowych. Na naszych kursach poznasz praktyczną wartość zdobytej wiedzy i pozyskasz narzędzia gotowe do wprowadzenia w życie. Dodatkowo w naszej Bazie Wiedzy znajdziesz wiele darmowych artykułów oraz webinarów na różnorodne tematy dotyczące naszych szkoleń biznesowych.

Praktyczne szkolenia dla menedżerów sektora SSC

Menedżerowie, kierownicy i liderzy Shared Services Centers (SSC) oraz dyrektorzy operacyjni i zarządzający w sektorach SSC/GBS/BPO muszą sprostać coraz większym wyzwaniom i rosnącym oczekiwaniom klientów, związanym między innymi ze zmianami dynamiki rynku czy często rotującymi zespołami. Aby zadbać o lepszą organizację zarządzania, które ma kluczowy wpływ na efektywność operacyjną SSC, weź udział w praktycznym warsztacie “Zarządzanie efektywnością procesów w SSC”. Dzięki niemu dowiesz się między innymi, jak skutecznie mapować procesy w SSC/BPO, unikając najczęściej popełnianych błędów, jakie mierniki stosować do kontroli procesów operacyjnych w SSC oraz jak zaprojektować system ciągłego usprawniania (Continuous Improvement).

Unikalny cykl szkoleniowy dla Team Leaderów SSC

Z wyzwaniami w pracy lidera zespołu SSC poradzisz sobie lepiej także dzięki naszemu unikalnemu, 5-dniowemu szkoleniu Akademia Team Lidera SSC. Kompleksowy program Akademii pomaga przystosować się do roli Team Lidera w SSC od podstaw, ale także pozwala rozwinąć niezbędne umiejętności i kompetencje nawet dla doświadczonych Team Liderów. Dzięki niemu zyskasz praktyczną wiedzę na temat tego, jak efektywnie wdrażać usprawnienia w zespole SSC, budować zaangażowanie i wpływać na efektywność pracowników oraz zapobiegać rotacji w zespole SSC. Program szkolenia pomoże Ci także poznać metody prowadzenia projektów i wspierania procesów biznesowych. Wypracujesz relacje z zespołem i wzajemne zaufanie, efektywne metody zarządzania zmianą w strukturze zespołu oraz nauczysz się lepiej dbać o wysoki poziom satysfakcji klientów z realizowanych usług, co pozwoli wzmocnić reputację firmy i jej pozycję na rynku.

Oferta szkoleniowa skrojona na miarę

Oferta szkoleń EY Academy of Business to wynik wielu rozmów z przedstawicielami sektora SSC/BPO/GBS. Dzięki nim mogliśmy lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania, z jakimi mierzą się pracownicy Centrów Usług Wspólnych i dopasować naszą ofertę pod nich. W ten sposób powstały między innymi oferty szkoleń, takich jak:

Oprócz tego oferujemy także szkolenia w formie zamkniętej, które organizujemy w Twojej firmie czy organizacji. To unikatowe kursy, które mają na celu pomóc pracownikom sektora SSC/BPO rozwinąć swoje kompetencje i uporządkować wiedzę z kluczowych zakresów w ramach jednej organizacji. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły indywidualnych programów szkoleniowych.

Kompleksowe kursy dla specjalistów SSC

W EY Academy of Business rozumiemy potrzeby zarówno doświadczonych specjalistów branży SSC, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sektorem. Dlatego nasza oferta obejmuje różnorodne szkolenia SSC i kursy, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i wymagań każdego z uczestników. Jesteśmy dumni, że możemy przekazywać wiedzę, która ma realne zastosowanie w praktyce, dzięki czemu nasi absolwenci są dobrze przygotowani do efektywnego wykonania powierzonych im zadań.

Nieustannie rozwijamy i aktualizujemy naszą ofertę szkoleniową, aby zapewnić najwyższe standardy nauczania. Bez względu na to, czy interesują Cię kwestie prawa i podatków w sektorze BPO/SSC, transformacja cyfrowa i robotyzacja, czy kompetencje menedżerskie – w naszej ofercie z pewnością znajdziesz szkolenia SSC, które spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z naszych kursów prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem, pomagając specjalistom zdobyć cenne umiejętności i gotowość do kształtowania nowoczesnych rozwiązań biznesowych w dynamicznym świecie sektora SSC.

Transformacja i efektywność w SSC

Zrozumienie, jak szkolenia SSC mogą przyczynić się do transformacji cyfrowej i zwiększenia efektywności operacyjnej w firmach, jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej nowoczesnej gospodarce. W EY Academy, my kończymy przejście w stronę cyfryzacji za pomocą wszechstronnych programów szkoleń. Nasze szkolenia SSC nie tylko wprowadzają pracowników w świat cyfrowych narzędzi i procesów, ale również pomagają im zrozumieć, jak mogą one maksymalizować efektywność operacyjną. Poprzez szkolenia SSC, pomagamy w tworzeniu środowiska, które sprzyja innowacjom i ciągłemu doskonaleniu, co prowadzi do zwiększenia efektywności operacyjnej. Zaufaj EY Academy, aby pomóc Ci odnaleźć drogę ku cyfrowej przyszłości.

Jak skutecznie zarządzać zespołem SSC?

W EY Academy of Business rozumiemy, że skuteczne zarządzanie zespołem w sektorze usług wspólnych (SSC) jest fundamentem sukcesu każdej organizacji. Specjalistyczne szkolenia SSC, które oferujemy, są projektowane z myślą o menedżerach i liderach zespołów, pragnących doskonalić swoje umiejętności zarządzania. Nasze treningi skupiają się na kluczowych aspektach, takich jak efektywna komunikacja, motywowanie pracowników, oraz zarządzanie zasobami i projektami, aby menedżerowie byli lepiej przygotowani do prowadzenia swoich zespołów.

Co wyróżnia EY Academy to nasza multidyscyplinarność, kompleksowa oferta, praktyczne rozwiązania oraz nowoczesna platforma e-learningowa. Te cechy sprawiają, że jesteśmy liderem w dostarczaniu edukacji biznesowej, która realnie przekłada się na zwiększenie efektywności i satysfakcję z pracy w Twojej organizacji. Inwestując w szkolenia z EY Academy of Business, inwestujesz nie tylko w rozwój swoich umiejętności menedżerskich, ale także w przyszłość i sukces Twojego zespołu.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Rafał Rybarczyk
Koordynator szkoleń z obszaru SSC
rafal.rybarczyk@pl.ey.com
+48 573 005 720

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.