Innowacje w biznesie – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Obecnie jesteśmy świadkami niesamowitego wzrostu kultury innowacji w każdej dziedzinie biznesu i gospodarki. Innowacyjne rozwiązania są tym, co przyciąga nowych klientów oraz wymagających kontrahentów do organizacji, a także pozwala opracować strategię rozwoju i pozyskiwania klienta. Jednak co zrobić, aby zacząć myśleć w sposób związany z innowacjami? Jak dobrać odpowiednie metody i narzędzia do stworzenia praktycznych rozwiązań, modeli biznesowych oraz osiągnięcia maksymalnej skuteczności w dziedzinie zarządzania? Wszystko to i o wiele więcej pokazujemy podczas naszych szkoleń dotyczących innowacji w biznesie. Sprawdź naszą ofertę praktycznych kursów już teraz.

Komu dedykowane są szkolenia z innowacji?

Naszą ofertę szkoleń z zakresu innowacji w biznesie kierujemy do różnych grup pracowników oraz osób na stanowiskach zarządczych, które chcą dowiedzieć się więcej o innowacjach i ich zastosowaniu w realizacji zamierzonych celów. Z naszych kursów odniosą korzyść między innymi specjaliści i menedżerowie działów marketingu, produkcji czy usług, a także pracownicy startupów, dla których innowacje mogą być doskonałym sposobem na wyróżnienie się spośród konkurencji i sukces w biznesie. Szkolenia kierujemy także do kierowników projektów, liderów zespołów projektowych, liderów Lean, zespołów optymalizujących procesy obsługi klienta, specjalistów ds. marketingu i promocji oraz wszystkich tych, których praca polega m.in. na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań czy podnoszeniu konkurencyjności produktów lub usług przedsiębiorstwa.

Innowacje — szkolenia w kierunku rozwoju

Szeroka oferta szkoleń z zakresu innowacji dostępnych w EY Academy of Business pozwala nie tylko na zapoznanie się z zasadami kultury innowacji, ale także poznanie praktycznych metod, narzędzi, rozwiązań oraz modeli biznesowych, pozwalających na natychmiastowe wdrożenie w celu zwiększenia efektywności firmy. Oferujemy między innymi szkolenie z zakresu Design Thinking, które pomoże uczestnikom koncentrować się na potrzebach i problemach klientów podczas projektowania innowacyjnych produktów oraz usług. Z kolei kurs Thinking Tools zapozna Cię z technikami innowacyjnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwie czy organizacji. Będzie on także przydatny dla specjalistów z dziedziny marketing, którzy szukają innowacyjnych sposobów tworzenia reklamy i przyciągania klientów.

Co zyskam biorąc udział w szkoleniach z innowacji?

Rozwój i samodoskonalenie to obecnie nieodłączne czynniki sukcesu zawodowego, a innowacje są potrzebne w każdej branży, która chce pozostawać na topie i wciąż być rozpoznawalna wśród konkurencji na rynku. Dlatego nasze szkolenia z innowacji są doskonałą propozycją dla każdego, kto widzi ogromny potencjał w innowacji i chce się nauczyć myślenia, projektowania oraz realizacji projektów w sposób nowatorski i nieszablonowy. Właśnie tego uczymy na naszych kursach prowadzonych przez profesjonalistów. Stawiamy przede wszystkim na umiejętności praktyczne, dlatego możesz mieć pewność, że udział w naszych szkoleniach przyniesie Ci wymierne korzyści i rozwiązania oraz narzędzia gotowe do wprowadzenia w pracy na co dzień. Wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie i zacznij działać innowacyjnie, aby nabywać bezcenne doświadczenie i podnosić swoje kompetencje razem z EY Academy of Business.

Wybierz szkolenie na miarę swoich potrzeb

W naszej ofercie znalazły się nie tylko praktyczne szkolenia z zakresu innowacji, ale także kursy i warsztaty podnoszące kwalifikacje pracowników innych działów. Oprócz szkoleń otwartych realizowanych online lub w formie stacjonarnej, proponujemy także szkolenia zamknięte, które przeprowadzimy w siedzibie Waszej firmy, dostosowując program do specyficznych potrzeb konkretnej jednostki. Dodatkowo oferujemy także szyte na miarę rozwiązania dla firm, a także bezpłatnie udostępniamy dziesiątki artykułów i webinarów dostępnych w naszej Bazie Wiedzy.

Szkolenia Innowacje w biznesie - FAQ

Aby wprowadzić koncepcję Lean Management w swojej organizacji, należy zapoznać z jej założeniami osoby na stanowiskach kierowniczych. Menedżerowie, kierownicy procesów czy liderzy, którzy poznają kulturę Lean, zaczną odpowiednio zarządzać procesami zmian w swoich działach i przekazywać ideologię zmian kolejnym pracownikom.

Lean Management to długotrwały proces, który stanowi koncepcję zarządzania przedsiębiorstwem poprzez racjonalizację zadań. Może ona dotyczyć zarządzania ludźmi czy majątkiem firmy, ale ważnym jej aspektem jest także skupianie się na kształtowaniu pozytywnych kontaktów z otoczeniem.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.