Innowacje w biznesie – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Obecnie jesteśmy świadkami niesamowitego wzrostu kultury innowacji w każdej dziedzinie biznesu i gospodarki. Innowacje w biznesie są tym, co przyciąga nowych klientów oraz wymagających kontrahentów do organizacji, a także pozwala opracować strategię rozwoju i pozyskiwania klienta. Jednak co zrobić, aby zacząć myśleć w sposób związany z innowacjami? Jak dobrać odpowiednie metody i narzędzia do stworzenia praktycznych rozwiązań, modeli biznesowych oraz osiągnięcia maksymalnej skuteczności w dziedzinie zarządzania? Wszystko to i o wiele więcej pokazujemy podczas naszych szkoleń dotyczących innowacji w biznesie. Sprawdź naszą ofertę praktycznych kursów już teraz.

Komu dedykowane są szkolenia z innowacji?

Naszą ofertę szkoleń z zakresu innowacji w biznesie kierujemy do różnych grup pracowników oraz osób na stanowiskach zarządczych, które chcą dowiedzieć się więcej o innowacjach i ich zastosowaniu w realizacji zamierzonych celów. Z naszych kursów odniosą korzyść między innymi specjaliści i menedżerowie działów marketingu, produkcji czy usług, a także pracownicy startupów, dla których innowacje mogą być doskonałym sposobem na wyróżnienie się spośród konkurencji i sukces w biznesie. Szkolenia kierujemy także do kierowników projektów, liderów zespołów projektowych, liderów Lean, zespołów optymalizujących procesy obsługi klienta, specjalistów ds. marketingu i promocji oraz wszystkich tych, których praca polega m.in. na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań czy podnoszeniu konkurencyjności produktów lub usług przedsiębiorstwa.

Innowacje — szkolenia w kierunku rozwoju

Szeroka oferta szkoleń z zakresu innowacji dostępnych w EY Academy of Business pozwala nie tylko na zapoznanie się z zasadami kultury innowacji, ale także poznanie praktycznych metod, narzędzi, rozwiązań oraz modeli biznesowych, pozwalających na natychmiastowe wdrożenie w celu zwiększenia efektywności firmy. Oferujemy między innymi szkolenie z zakresu Design Thinking, które pomoże uczestnikom koncentrować się na potrzebach i problemach klientów podczas projektowania innowacyjnych produktów oraz usług. Z kolei kurs Thinking Tools zapozna Cię z technikami innowacyjnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwie czy organizacji. Będzie on także przydatny dla specjalistów z dziedziny marketing, którzy szukają innowacyjnych sposobów tworzenia reklamy i przyciągania klientów.

Co zyskam biorąc udział w szkoleniach z innowacji?

Rozwój i samodoskonalenie to obecnie nieodłączne czynniki sukcesu zawodowego, a innowacje są potrzebne w każdej branży, która chce pozostawać na topie i wciąż być rozpoznawalna wśród konkurencji na rynku. Dlatego nasze szkolenia z innowacji są doskonałą propozycją dla każdego, kto widzi ogromny potencjał w innowacji i chce się nauczyć myślenia, projektowania oraz realizacji projektów w sposób nowatorski i nieszablonowy. Właśnie tego uczymy na naszych kursach prowadzonych przez profesjonalistów. Stawiamy przede wszystkim na umiejętności praktyczne, dlatego możesz mieć pewność, że udział w naszych szkoleniach przyniesie Ci wymierne korzyści i rozwiązania oraz narzędzia gotowe do wprowadzenia w pracy na co dzień. Wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie i zacznij działać innowacyjnie, aby nabywać bezcenne doświadczenie i podnosić swoje kompetencje razem z EY Academy of Business.

Wybierz szkolenie na miarę swoich potrzeb

W naszej ofercie znalazły się nie tylko praktyczne szkolenia z zakresu innowacji, ale także kursy i warsztaty podnoszące kwalifikacje pracowników innych działów. Oprócz szkoleń otwartych realizowanych online lub w formie stacjonarnej, proponujemy także szkolenia zamknięte, które przeprowadzimy w siedzibie Waszej firmy, dostosowując program do specyficznych potrzeb konkretnej jednostki. Dodatkowo oferujemy także szyte na miarę rozwiązania dla firm, a także bezpłatnie udostępniamy dziesiątki artykułów i webinarów dostępnych w naszej Bazie Wiedzy.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.