Dowiedz się więcej o Academy of Business i wybierz najlepsze szkolenie!

O nas

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.

Nasza misja

Jako Twój partner w rozwoju kompetencji, jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym zdobywanie nowych kwalifikacji to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda. Pobudzamy do rozwoju i wskazujemy kierunek, w którym powinieneś zmierzać. Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce. Sprawiamy, że działasz skutecznie i jesteś gotowy, aby z powodzeniem realizować wyznaczane przez siebie cele.

Co nas wyróżnia?

  • Gwarancja wysokiej jakości oferty szkoleniowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu praktycznych szkoleń, warsztatów i programów rozwojowych, które umożliwiają uczestnikom zdobycie wysokich kwalifikacji w istotnych dla nich obszarach.
  • Nasi trenerzy to profesjonaliści. Mają duże doświadczenie w tym, czego uczą. Nie tylko przekazują wiedzę, ale przede wszystkim pomagają ćwiczyć umiejętności, które uczestnicy mogą od razu zacząć wykorzystywać w swojej pracy zawodowej.
  • Przygotowywane przez nas materiały stanowią kompletne źródło wiedzy. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę opracowujemy własne materiały i studia przypadków. Pracujemy na rzeczywistych przykładach, a nasze materiały szkoleniowe uwzględniają wszelkie bieżące zmiany w otoczeniu gospodarczym.