Szkolenia zarządzanie procesami – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

W miarę jak rynek się rozwija, konkurencja rośnie w siłę, a klienci są coraz bardziej wymagający, sprawne zarządzanie procesami biznesowymi staje się koniecznością w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki zastosowaniu dobrze przemyślanego zarządzania decyzjami i zadaniami, zaawansowanej analityki oraz monitoringu aktywności możliwe jest osiąganie wyników biznesowych poprzez efektywną koordynację pracy ludzi, systemów, informacji oraz materiałów. Dla wszystkich osób odpowiedzialnych za tworzenie i monitorowanie procesów biznesowych w swojej firmie EY Academy of Business przygotowało specjalną ofertę szkoleniową, obejmującą zarówno zdobycie wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych w tym zakresie.

Kto może skorzystać ze szkolenia zarządzania procesami?

Naszą ofertę kursów i szkoleń kierujemy przede wszystkim do osób, które są zaangażowane we wdrażanie nowych lub monitorowanie oraz ulepszanie istniejących procesów w swoim miejscu pracy: menedżerom średniego i wyższego szczebla, menedżerom projektów, pełnomocnikom ds. zarządzania jakością (ISO) czy konsultantom odpowiedzialnym za tworzenie procesów biznesowych. Wiele tematów naszych szkoleń dotyczących zarządzania procesami zainteresuje również osoby zarządzające zespołami czy koordynatorów oraz liderów Lean Managementu. Tak naprawdę każdy pracownik firmy, niezależnie od zajmowanego stanowiska i rangi, który planuje wdrożenie efektywnych narzędzi operacyjnych, odniesie wiele korzyści z naszych kursów zarządzania procesami.

Efektywne zarządzanie procesowe — szkolenie modułowe

Jeżeli zależy Ci na kompleksowym podejściu do tematu zarządzania procesami, szkolenie, które przygotowaliśmy, jest skrojone na miarę Twoich potrzeb. Akademia Zarządzania Procesowego to intensywne, trzymodułowe szkolenie zakończone certyfikacją na dwóch poziomach: KAIZEN Facilitator (dla absolwentów dwóch modułów szkolenia) oraz Lidera Procesów (dla uczestników, którzy ukończą całą Akademię). Omówione w jej trakcie moduły obejmują zagadnienia takie jak:

  • modelowanie procesów — czym jest zarządzanie procesami, jak mapować i mierzyć proces biznesowy, oraz jak sprawdzić, czy będzie on funkcjonował;
  • optymalizacja procesów — cykl Deminga (PDCA), analiza i planowanie działań, jak wybrać scenariusz działania i jak wdrożyć go w organizacji;
  • rola lidera w zarządzaniu procesowym — z czego składa się higiena procesowa i jak stosować ją w praktyce, jaka jest w niej rola lidera, identyfikacja obszarów utrudniających wprowadzenie zmian, wejście do GEMBA KAIZEN.

Ponieważ w EY Academy of Business dobrze rozumiemy, że praktyczne umiejętności w kwestii zarządzania procesowego są o wiele istotniejsze od samej teorii, podczas szkoleń Akademii Zarządzania Procesowego nauczysz się między innymi czytać mapy procesów, oceniać i poprawiać istniejące procesy, wdrożyć i stosować cykl PDCa wg Deminga oraz stosować wszelkie poznane koncepcje i narzędzia do zarządzania procesami w praktyce.

Interaktywne warsztaty zakończone certyfikacją

Ponieważ rozumiemy, jak wymagającą dziedziną jest zarządzanie procesami, szkolenia, które oferujemy, skupiają się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych. Nasi trenerzy zawsze przekazują wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, jednak to właśnie ćwiczenia i praktyczne warsztaty zapamiętuje się najlepiej. Dlatego w naszej ofercie znajdują się także interaktywne warsztaty w intensywnej współpracy z trenerami. W ich trakcie uczestnicy odgrywają grę symulacyjną ilustrującą wybrany proces, a cała grupa zaangażowana jest we wdrażanie poznanych podczas szkolenia narzędzi usprawniania i coachingu. Każdy uczestnik zyskuje także możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami. Szkolenie stanowiące efektywne połączenie wiedzy i praktyki zakończone jest certyfikacją potwierdzającą nabycie nowych umiejętności oraz kwalifikacji.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.