Strategia – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Otoczenie biznesowe w dzisiejszym świecie zmienia się stale i dynamicznie. Aby za nim nadążyć, osoby sprawujące funkcje kierownicze na najwyższych szczeblach muszą stale monitorować wszystkie zmiany oraz je uwzględniać, dostosowując do nich także sposób zarządzania. Dobrze przemyślana strategia biznesowa staje się kluczowa, aby zadbać o przyszłość przedsiębiorstwa. Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń z zarządzania, dzięki którym nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczysz się efektywniej stosować ją w praktyce. Dobry kurs z dziedziny zarządzania zespołem, zarządzania zasobami ludzkimi czy projektami pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy i podnieść swoje kwalifikacje. Sprawdź, jakie szkolenia przygotowaliśmy i skorzystaj z kursu, który interesuje Cię najbardziej.

Strategia — komu są dedykowane nasze kursy?

Nasze specjalistyczne szkolenia i kursy z zarządzania przygotowane zostały z myślą przede wszystkim o właścicielach przedsiębiorstw, członkach zarządu, kadrze kierowniczej i menedżerach. Wiele z nich porusza jednak również zagadnienia, które okażą się pomocne w pracy liderów Lean Managementu, osób odpowiedzialnych za wdrożenie efektywnych narzędzi operacyjnych, pracowników startupów, audytorów wewnętrznych czy nawet pracowników branży IT. Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem czy zarządzania zasobami ludzkimi będą na przykład niezbędne w pracy wielu menedżerów. Niektóre z naszych kursów są jednak dostępne wyłącznie dla kadry zarządzającej wyższego szczebla. Podczas nich uczestnik kursu otrzymuje dostęp do naszych najbardziej zaawansowanych narzędzi i rozwiązań, a także spersonalizowaną pomoc najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki ich pomocy, odpowiednio dobrana strategia pomoże Ci skutecznie realizować cele biznesowe. Po ukończeniu kursu będziesz gotowy do działania przy pomocy nowo poznanych metod i wprowadzenia skutecznych zmian w swojej pracy codziennej.

Praktyczne i interaktywne szkolenie z zarządzania

W EY Academy of Business najwyższą wartością naszych szkoleń są praktyczne umiejętności, które wynoszą z każdych warsztatów uczestnicy. Dlatego oferujemy interaktywne kursy z zarządzania oparte nawet w 90% o praktykę, takie jak „Akademia Przywództwa”. W ich trakcie uczestnicy biorą udział między innymi w analizie studiów przypadków z organizacji, grach i symulacjach, odgrywaniu ról czy analizie wideo. Co więcej, taki kurs zarządzania pomoże Ci w kameralnym gronie odkrywać, kim jesteś, zdefiniować, jakie masz cele oraz jaką indywidualną drogą rozwoju powinieneś podążać. Nasi trenerzy pomagają w praktyczny sposób budować wizerunek lidera oraz zrozumieć własne 5 kluczy efektywności jako przywódcy. Aktywny udział słuchaczy to klucz do wysokiej efektywności naszych szkoleń, podczas których eksperci w przystępny sposób wyjaśniają i pokazują, jak stać się lepszym liderem, skutecznie kierować zespołem, a tym samym każdorazowo odnieść sukces projektu realizowanego w organizacji. Każdy uczestnik kursu może zapoznać się z przewidzianym planem szkolenia na naszej stronie internetowej, aby wybrać szkolenie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom. Możesz zdecydować się na szkolenia otwarte lub kursy w formie online, ale także wziąć udział w zajęciach na naszej e-learningowej platformie edukacyjnej.

Szeroki zakres zagadnień — kursy z zarządzania

Strategia to dziedzina bardzo szeroka i obejmująca różne trudne zagadnienia, dlatego oferta szkoleniowa EY Academy of Business porusza różne aspekty tego tematu. Znajdziesz u nas między innymi różne zajęcia dotyczące przywództwa — na przykład „Jak stawać się wspierającym liderem”. Oprócz tego oferujemy także szkolenia z zarządzania zmianą, zarządzania ryzykiem, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przez cele, zarządzania wiedzą, ale również budowania strategii biznesowej czy cyberbezpieczeństwa. Nowoczesny przywódca powinien bowiem rozumieć i zarządzać wszystkimi tymi aspektami, aby osiągać zamierzone cele w sposób skuteczny i efektywny oraz mieć pewność, że wyznaczona strategia efektywnie realizowana. Musi także mieć doskonale opanowane planowanie i negocjacje, znać sposoby motywowania oraz znać swój zespół, by wprowadzić jak najlepsze metody zarządzania nim w oparciu o poznane na warsztatach techniki i narzędzia. Wszystkie osoby na stanowiskach zarządczych muszą ponadto stale podnosić swoje kwalifikacje, a udział w skrojonym na miarę potrzeb szkoleniu to najlepszy sposób, aby realizować tę potrzebę. Motywacja, analiza problemów, materiały szkoleniowe udostępniane uczestnikom i ogromne doświadczenie, jakie podczas wykładów przekazujemy naszym kursantom, stanowią gwarancję, że po ukończeniu kursu będziesz bardziej kompetentnym i pewnym siebie liderem, który w każdym swoim działaniu stosuje odpowiednie metody oraz narzędzia.

Mistrzowskie warsztaty z zarządzania — szkolenie strategiczne

Nasza najbardziej zaawansowana formuła szkoleniowa skierowana wyłącznie dla kadry zarządzającej to Warsztat Mistrzowski prowadzony przez eksperta EY, który jest doświadczonym konsultantem i trenerem znającym realia wielu przedsiębiorstw z bardzo różnorodnych branż. Podczas kameralnych zajęć każdy uczestnik opisuje dwa problemy zarządcze, z którymi zmaga się w swojej organizacji. Na warsztatach ekspert wspólnie z uczestnikami pomaga wypracować rozwiązanie problemu głównego oraz udziela swoich rad i wskazówek dotyczących podnoszenia jakości zarządzania przedsiębiorstwem. Szkolenie jest całkowicie anonimowe, dzięki czemu uczestnicy mogą szczerze i bez obaw wyjaśniać swoje problemy, a ćwiczenia indywidualne oraz zespołowe pozwalają wypracować rozwiązania i skuteczne metody radzenia sobie z problemami zarządczymi. Forma ukończenia kursu jest jednocześnie odpowiedzią na trudne doświadczenia z zakresu zarządzania i propozycją rozwiązania problemów zarządczych.

Skuteczne zarządzanie — szkolenia prowadzone przez ekspertów

Trenerzy prowadzący nasze szkolenia z zarządzania są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także praktykami. Od lat pracują jako trenerzy biznesu z wysokimi kwalifikacjami (ACCA, CIA), posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu strategii oraz projektowaniu systemów zarządzania procesami, zarządzania wiedzą, zarządzania zasobami ludzkimi czy w symulacjach strategicznych, ale przede wszystkim mają także doświadczenie w pracy na stanowisku zarządczym. Dlatego doskonale rozumieją istotę problemów, zadań i obowiązków stawianych przed menedżerami czy dyrektorami i pomagają uczestnikom w praktyce wypracowywać skuteczne, efektywne rozwiązania potrzebne do zrealizowania zamierzonych celów. Wszystkie nasze kursy i szkolenia z zarządzania skupiają się przede wszystkim na praktycznym wprowadzeniu zdobytej wiedzy w życie i pracę codzienną. Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz program szkolenia, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Szkolenia Strategia - FAQ

Zarządzanie to inaczej zestaw działań, mających na celu osiągnięcie założeń organizacji przy skutecznym oraz efektywnym planowaniu, podejmowaniu decyzji, organizowaniu, przewodzeniu czy kontrolowaniu. Zarządzanie obejmuje także monitorowanie wszelkich zmian w przedsiębiorstwie czy na rynku oraz reagowanie na nie.

Studia, kursy i szkolenia z zakresu zarządzania to dobry wstęp do zdobycia posady w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, korporacjach, działach HR czy innych branżach. Absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem dobrze odnajdą się na stanowiskach kadry menedżerskiej, zarządczej, jako team leaderzy czy kierownicy projektów.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.