Kursy Strategia - Szkolenia ze Strategii od EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Otoczenie biznesowe w dzisiejszym świecie zmienia się stale i dynamicznie. Aby za nim nadążyć, osoby sprawujące funkcje kierownicze na najwyższych szczeblach muszą stale monitorować wszystkie zmiany oraz je uwzględniać, dostosowując do nich także sposób zarządzania. Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń z zarządzania, dzięki którym nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczysz się efektywniej stosować ją w praktyce. Dobry kurs z dziedziny zarządzania zespołem, zarządzania zasobami ludzkimi czy projektami pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy i podnieść swoje kwalifikacje. Sprawdź, jakie szkolenia przygotowaliśmy i skorzystaj z kursu, który interesuje Cię najbardziej.

Kursy zarządzania — komu są dedykowane?

Nasze specjalistyczne szkolenia i kursy z zarządzania przygotowane zostały z myślą przede wszystkim o właścicielach przedsiębiorstw, członkach zarządu, kadrze kierowniczej i menedżerach. Wiele z nich porusza jednak również zagadnienia, które okażą się pomocne w pracy liderów Lean Managementu, osób odpowiedzialnych za wdrożenie efektywnych narzędzi operacyjnych, pracowników startupów, audytorów wewnętrznych czy nawet pracowników branży IT. Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem czy zarządzania zasobami ludzkimi będą na przykład niezbędne w pracy wielu menedżerów. Niektóre z naszych kursów są jednak dostępne wyłącznie dla kadry zarządzającej wyższego szczebla. Podczas nich uczestnik kursu otrzymuje dostęp do naszych najbardziej zaawansowanych narzędzi i rozwiązań, a także spersonalizowaną pomoc najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Po ukończeniu kursu będziesz gotowy do działania przy pomocy nowo poznanych metod i wprowadzenia skutecznych zmian w swojej pracy codziennej.

Praktyczne i interaktywne szkolenie z zarządzania

W EY Academy of Business najwyższą wartością naszych szkoleń są praktyczne umiejętności, które wynoszą z każdych warsztatów uczestnicy. Dlatego oferujemy interaktywne kursy z zarządzania oparte nawet w 90% o praktykę, takie jak „Akademia Przywództwa”. W ich trakcie uczestnicy biorą udział między innymi w analizie studiów przypadków z organizacji, grach i symulacjach, odgrywaniu ról czy analizie wideo. Co więcej, taki kurs zarządzania pomoże Ci w kameralnym gronie odkrywać, kim jesteś, zdefiniować, jakie masz cele oraz jaką indywidualną drogą rozwoju powinieneś podążać. Nasi trenerzy pomagają w praktyczny sposób budować wizerunek lidera oraz zrozumieć własne 5 kluczy efektywności jako przywódcy. Aktywny udział słuchaczy to klucz do wysokiej efektywności naszych szkoleń, podczas których eksperci w przystępny sposób wyjaśniają i pokazują, jak stać się lepszym liderem, skutecznie kierować zespołem, a tym samym każdorazowo odnieść sukces projektu realizowanego w organizacji. Każdy uczestnik kursu może zapoznać się z przewidzianym planem szkolenia na naszej stronie internetowej, aby wybrać szkolenie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom. Możesz zdecydować się na szkolenia otwarte lub kursy w formie online, ale także wziąć udział w zajęciach na naszej e-learningowej platformie edukacyjnej.

Szeroki zakres zagadnień — kursy z zarządzania

Zarządzanie to dziedzina bardzo szeroka i obejmująca różne trudne zagadnienia, dlatego oferta szkoleniowa EY Academy of Business porusza różne aspekty tego tematu. Znajdziesz u nas między innymi różne zajęcia dotyczące przywództwa — na przykład „Jak stawać się wspierającym liderem”. Oprócz tego oferujemy także szkolenia z zarządzania zmianą, zarządzania ryzykiem, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przez cele, zarządzania wiedzą, ale również budowania strategii biznesowej czy cyberbezpieczeństwa. Nowoczesny przywódca powinien bowiem rozumieć i zarządzać wszystkimi tymi aspektami, aby osiągać zamierzone cele w sposób skuteczny i efektywny. Musi także mieć doskonale opanowane planowanie i negocjacje, znać sposoby motywowania oraz znać swój zespół, by wprowadzić jak najlepsze metody zarządzania nim w oparciu o poznane na warsztatach techniki i narzędzia. Wszystkie osoby na stanowiskach zarządczych muszą ponadto stale podnosić swoje kwalifikacje, a udział w skrojonym na miarę potrzeb szkoleniu to najlepszy sposób, aby realizować tę potrzebę. Motywacja, analiza problemów, materiały szkoleniowe udostępniane uczestnikom i ogromne doświadczenie, jakie podczas wykładów przekazujemy naszym kursantom, stanowią gwarancję, że po ukończeniu kursu będziesz bardziej kompetentnym i pewnym siebie liderem, który w każdym swoim działaniu stosuje odpowiednie metody oraz narzędzia.

Mistrzowskie warsztaty z zarządzania — szkolenie strategiczne

Nasza najbardziej zaawansowana formuła szkoleniowa skierowana wyłącznie dla kadry zarządzającej to Warsztat Mistrzowski prowadzony przez eksperta EY, który jest doświadczonym konsultantem i trenerem znającym realia wielu przedsiębiorstw z bardzo różnorodnych branż. Podczas kameralnych zajęć każdy uczestnik opisuje dwa problemy zarządcze, z którymi zmaga się w swojej organizacji. Na warsztatach ekspert wspólnie z uczestnikami pomaga wypracować rozwiązanie problemu głównego oraz udziela swoich rad i wskazówek dotyczących podnoszenia jakości zarządzania przedsiębiorstwem. Szkolenie jest całkowicie anonimowe, dzięki czemu uczestnicy mogą szczerze i bez obaw wyjaśniać swoje problemy, a ćwiczenia indywidualne oraz zespołowe pozwalają wypracować rozwiązania i skuteczne metody radzenia sobie z problemami zarządczymi. Forma ukończenia kursu jest jednocześnie odpowiedzią na trudne doświadczenia z zakresu zarządzania i propozycją rozwiązania problemów zarządczych.

Skuteczne zarządzanie — szkolenia prowadzone przez ekspertów

Trenerzy prowadzący nasze szkolenia z zarządzania są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także praktykami. Od lat pracują jako trenerzy biznesu z wysokimi kwalifikacjami (ACCA, CIA), posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu strategii oraz projektowaniu systemów zarządzania procesami, zarządzania wiedzą, zarządzania zasobami ludzkimi czy w symulacjach strategicznych, ale przede wszystkim mają także doświadczenie w pracy na stanowisku zarządczym. Dlatego doskonale rozumieją istotę problemów, zadań i obowiązków stawianych przed menedżerami czy dyrektorami i pomagają uczestnikom w praktyce wypracowywać skuteczne, efektywne rozwiązania potrzebne do zrealizowania zamierzonych celów. Wszystkie nasze kursy i szkolenia z zarządzania skupiają się przede wszystkim na praktycznym wprowadzeniu zdobytej wiedzy w życie i pracę codzienną. Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz program szkolenia, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Szkolenia Strategia - FAQ

Zarządzanie to inaczej zestaw działań, mających na celu osiągnięcie założeń organizacji przy skutecznym oraz efektywnym planowaniu, podejmowaniu decyzji, organizowaniu, przewodzeniu czy kontrolowaniu. Zarządzanie obejmuje także monitorowanie wszelkich zmian w przedsiębiorstwie czy na rynku oraz reagowanie na nie.

Studia, kursy i szkolenia z zakresu zarządzania to dobry wstęp do zdobycia posady w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, korporacjach, działach HR czy innych branżach. Absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem dobrze odnajdą się na stanowiskach kadry menedżerskiej, zarządczej, jako team leaderzy czy kierownicy projektów.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.