Szkolenia Przywództwo - Kursy dla kadr od EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Dlaczego warto postawić na szkolenia EY Academy of Business?

Z nami możesz w pełni wykorzystać swój potencjał w zarządzaniu, zdobywając nowe umiejętności z tego zakresu. Nasza bogata oferta obejmuje wiele różnych szkoleń skierowanych do całej kadryszkolenie pracowników na każdym szczeblu jest bardzo istotne. Prowadzimy zarówno kursy stacjonarne, jak i szkolenia online. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie zarządzania nasze usługi szkoleniowe stoją na najwyższym poziomie.

Szkolenia pracowników – zadbaj o rozwój

Zmieniający się świat biznesu wymusza presję ciągłego rozwoju. Coraz nowsze techniki zarządzania pozwalają jeszcze lepiej zadbać zarówno o produktywność zespołu, jak i zadowolenie pracowników. Z tego względu warto ciągle się rozwijać – jednym z najskuteczniejszych sposobów są profesjonalne szkolenia kadry. W naszej ofercie znajdziesz liczne kursy dla osób na stanowiskach zarządzających, jak również pracowników zajmujących inne pozycje. Odpowiednie przeszkolenie pozwala menedżerom szybko reagować na zmiany, które w dzisiejszych czasach zachodzą w ekspresowym tempie.

Szkolenia EY Academy są przeznaczone dla firm i osób indywidualnych. Stale dbamy o najwyższy poziom przekazywanych treści, współpracując z prawdziwymi specjalistami od biznesu. Dzięki sporemu doświadczeniu będą oni w stanie przekazać Ci wiedzę potrzebną do poradzenia sobie w każdej sytuacji, z którą możesz zmierzyć się w życiu zawodowym.

Zarządzanie firmą – szkolenie

Stały rozwój osób zasiadających na najwyższych stanowiskach w firmie to gwarancja efektywnego kierowania organizacją. Szkolenia kadry zarządzającej to kursy, które obejmują wiele umiejętności przydatnych na tym szczeblu. Z naszą pomocą skutecznie poprawisz swoje publiczne wystąpienia, nauczysz się, jak prowadzić komunikację z mediami i wykorzystać najnowsze metody zarządzania.

Co wyróżnia nasze szkolenia dla kadry kierowniczej? Kursy są przeprowadzane z naciskiem zarówno na teorię, jak i realne wykorzystanie umiejętności. Z nowo zdobytą wiedzą możesz od razu usprawnić pracę firmy.

Rozwój kadry – szkolenia

Możliwość uzyskania aktualnej, rzetelnej wiedzy to podstawa skuteczności naszych szkoleń dla kadry zarządzającej. Traktujemy wszystkich kursantów z najwyższą odpowiedzialnością, dokładając wszelkich starań, by materiał przekazywany przez osoby prowadzące kursy był jak najświeższy i zgodny z obecnymi praktykami. Z naszym wsparciem nauczysz się najbardziej efektywnych technik zarządzania, a także zgłębisz wiedzę na temat kwestii szczególnie związanych ze współczesnym biznesem, takich jak cyberbezpieczeństwo. Sprawdź naszą ofertę szkoleń dla kadry kierowniczej i zobacz, jaką wiedzę możesz zdobyć.

Zdobądź certyfikat po ukończeniu kursu zarządzania firmą

EY Business of Academy to szeroki wybór kursów, które poprawią Twoją skuteczność w zarządzaniu firmą i jej zasobami. Szkolenie kadry kierowniczej powinno obejmować również rozwój kompetencji osobistych, które mają kluczowe znaczenie w komunikacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Chcesz potwierdzić swoje kompetencje poprzez certyfikaty i akredytacje? Wybierz kursy z programu „Akademia Menedżera” – rozbudowana ścieżka szkoleniowa pozwoli Ci doskonale poznać tajniki metod zarządzania.

Kursy zarządzania firmą to nie wszystko. Warto także dokładnie zapoznać się z regulacjami, które dyktują warunki prowadzenia firmy. W tym celu możesz skorzystać ze szkoleń pokrywających znajomość prawa w biznesie.

Odnieś sukces z najlepszymi szkoleniami z zarządzania firmą

Opracowaliśmy szereg szkoleń, które doskonale przygotują Ciebie i innych członków Twojej kadry do skutecznego radzenia sobie na rynku. Zarządzanie to skomplikowane zagadnienie – postaw na rozwój kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich, by sprostać wymaganiom współczesnego biznesu. Nasze kursy są przygotowane z myślą o stałym osiąganiu sukcesów przez uczestników. Współpraca z doświadczonymi instruktorami pozwala nam stworzyć idealne warunki do osobistego rozwoju każdego kursanta – bez znaczenia, czy szkolenie jest przeprowadzane stacjonarnie, czy na odległość.

Co nas wyróżnia na rynku usług szkoleniowych?

Działamy na rynku już od 1994 roku, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stale oferować profesjonalne i rzetelne podejście do każdego kursanta. Rozwijamy się razem z Wami – wykładowcy EY Academy są zawsze na bieżąco z najnowszymi i najważniejszymi informacjami ze świata biznesu. Co więcej, nasi trenerzy skutecznie łączą akademickie podejście z realnymi rezultatami, dzięki czemu Ty również możesz liczyć na nowe osiągnięcia. Oferujemy pełne wsparcie na Twojej drodze rozwoju, bazując na własnych materiałach i analizach. Zapewniamy przy tym indywidualne podejście, by pomóc Ci zmierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi Twojej firmy.

Nasze usługi są przygotowane pod kątem umożliwienia efektywnego rozwoju firmom z różnych branż. W ofercie EY Academy of Business znajdziesz zarówno szkolenia zamknięte, które możemy dostosować do Twoich potrzeb, jak również otwarte kursy.

Szkolenia Przywództwo - FAQ

Ciągły rozwój rynku sprawia, że ciężko być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Z nami możesz łatwo uzyskać dostęp do najnowszych, sprawdzonych informacji, by zwiększyć swoją efektywność w zarządzaniu.

Wiedza przekazywana na naszych autorskich szkoleniach jest poparta realnymi przykładami. Za przedstawienie materiału odpowiadają osoby o doświadczeniu teoretycznym i praktycznym – zdobyte umiejętności sprawdzą się w realnych warunkach.

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, związanych między innymi z Twoją firmą i branżą. Możesz skorzystać z rozbudowanej oferty kursów lub zamówić szkolenie zamknięte, które w 100% pokryje Twoje wymagania.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.