Przywództwo – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Przywództwo – dlaczego warto postawić na szkolenia EY Academy of Business?

Z nami możesz w pełni wykorzystać swój potencjał w zarządzaniu, zdobywając nowe umiejętności z tego zakresu. Nasza bogata oferta obejmuje wiele różnych szkoleń skierowanych do całej kadryszkolenie pracowników na każdym szczeblu jest bardzo istotne. Prowadzimy zarówno kursy stacjonarne, jak i szkolenia online. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie zarządzania nasze usługi szkoleniowe stoją na najwyższym poziomie.

Szkolenia pracowników – zadbaj o rozwój

Zmieniający się świat biznesu wymusza presję ciągłego rozwoju. W ostatnich latach zmienia się postrzeganie tego, co oznacza nowoczesne przywództwo. Coraz nowsze techniki zarządzania pozwalają jeszcze lepiej zadbać zarówno o produktywność zespołu, jak i zadowolenie pracowników. Z tego względu warto ciągle się rozwijać – jednym z najskuteczniejszych sposobów są profesjonalne szkolenia kadry. W naszej ofercie znajdziesz liczne kursy dla osób na stanowiskach zarządzających, jak również pracowników zajmujących inne pozycje. Odpowiednie przeszkolenie pozwala menedżerom szybko reagować na zmiany, które w dzisiejszych czasach zachodzą w ekspresowym tempie.

Szkolenia EY Academy są przeznaczone dla firm i osób indywidualnych. Stale dbamy o najwyższy poziom przekazywanych treści, współpracując z prawdziwymi specjalistami od biznesu. Dzięki sporemu doświadczeniu będą oni w stanie przekazać Ci wiedzę potrzebną do poradzenia sobie w każdej sytuacji, z którą możesz zmierzyć się w życiu zawodowym.

Zarządzanie firmą – szkolenie

Stały rozwój osób zasiadających na najwyższych stanowiskach w firmie to gwarancja efektywnego kierowania organizacją. Szkolenia kadry zarządzającej to kursy, które obejmują wiele umiejętności przydatnych na tym szczeblu. Z naszą pomocą skutecznie poprawisz swoje publiczne wystąpienia, nauczysz się, jak prowadzić komunikację z mediami i wykorzystać najnowsze metody zarządzania. Co wyróżnia nasze szkolenia dla kadry kierowniczej? Kursy są przeprowadzane z naciskiem zarówno na teorię, jak i realne wykorzystanie umiejętności. Z nowo zdobytą wiedzą możesz od razu usprawnić pracę firmy.

Rozwój kadry – szkolenia

Możliwość uzyskania aktualnej, rzetelnej wiedzy to podstawa skuteczności naszych szkoleń dla kadry zarządzającej. Traktujemy wszystkich kursantów z najwyższą odpowiedzialnością, dokładając wszelkich starań, by materiał przekazywany przez osoby prowadzące kursy był jak najświeższy i zgodny z obecnymi praktykami. Z naszym wsparciem nauczysz się najbardziej efektywnych technik zarządzania, a także zgłębisz wiedzę na temat kwestii szczególnie związanych ze współczesnym biznesem, takich jak nowoczesne przywództwo czy cyberbezpieczeństwo. Sprawdź naszą ofertę szkoleń dla kadry kierowniczej i zobacz, jaką wiedzę możesz zdobyć.

Zdobądź certyfikat po ukończeniu kursu zarządzania firmą

EY Business of Academy to szeroki wybór kursów, które poprawią Twoją skuteczność w zarządzaniu firmą i jej zasobami. Szkolenie kadry kierowniczej powinno obejmować również rozwój kompetencji osobistych, które mają kluczowe znaczenie w komunikacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Chcesz potwierdzić swoje kompetencje poprzez certyfikaty i akredytacje? Wybierz kursy z programu „Akademia Menedżera” – rozbudowana ścieżka szkoleniowa pozwoli Ci doskonale poznać tajniki metod zarządzania. Kursy zarządzania firmą to nie wszystko. Warto także dokładnie zapoznać się z regulacjami, które dyktują warunki prowadzenia firmy. W tym celu możesz skorzystać ze szkoleń pokrywających znajomość prawa w biznesie.

Odnieś sukces z najlepszymi szkoleniami z zarządzania firmą

Opracowaliśmy szereg szkoleń, które doskonale przygotują Ciebie i innych członków Twojej kadry do skutecznego radzenia sobie na rynku. Przywództwo to skomplikowane zagadnienie – postaw na rozwój kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich, by sprostać wymaganiom współczesnego biznesu. Nasze kursy są przygotowane z myślą o stałym osiąganiu sukcesów przez uczestników. Współpraca z doświadczonymi instruktorami pozwala nam stworzyć idealne warunki do osobistego rozwoju każdego kursanta – bez znaczenia, czy szkolenie jest przeprowadzane stacjonarnie, czy na odległość.

Co nas wyróżnia na rynku usług szkoleniowych?

Działamy na rynku już od 1994 roku, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stale oferować profesjonalne i rzetelne podejście do każdego kursanta. Rozwijamy się razem z Wami – wykładowcy EY Academy są zawsze na bieżąco z najnowszymi i najważniejszymi informacjami ze świata biznesu. Co więcej, nasi trenerzy skutecznie łączą akademickie podejście z realnymi rezultatami, dzięki czemu Ty również możesz liczyć na nowe osiągnięcia. Oferujemy pełne wsparcie na Twojej drodze rozwoju, bazując na własnych materiałach i analizach. Zapewniamy przy tym indywidualne podejście, by pomóc Ci zmierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi Twojej firmy.

Nasze usługi są przygotowane pod kątem umożliwienia efektywnego rozwoju firmom z różnych branż. W ofercie EY Academy of Business znajdziesz zarówno szkolenia zamknięte, które możemy dostosować do Twoich potrzeb, jak również otwarte kursy.

Szkolenia Przywództwo - FAQ

Ciągły rozwój rynku sprawia, że ciężko być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Z nami możesz łatwo uzyskać dostęp do najnowszych, sprawdzonych informacji, by zwiększyć swoją efektywność w zarządzaniu.

Wiedza przekazywana na naszych autorskich szkoleniach jest poparta realnymi przykładami. Za przedstawienie materiału odpowiadają osoby o doświadczeniu teoretycznym i praktycznym – zdobyte umiejętności sprawdzą się w realnych warunkach.

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, związanych między innymi z Twoją firmą i branżą. Możesz skorzystać z rozbudowanej oferty kursów lub zamówić szkolenie zamknięte, które w 100% pokryje Twoje wymagania.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.