Szkolenia kompetencje miękkie - kurs z rozwoju osobistego - EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Szkolenia dla menedżerów – kto odniesie najwięcej korzyści?

Kompetentny menedżer to osoba, która musi nie tylko umieć zorganizować pracę w zespole czy zarządzać swoim czasem. Tak naprawdę, tak jak każda osoba na stanowisku kierowniczym musi posiadać wiele umiejętności społecznych, doskonalić komunikację interpersonalną oraz panowanie nad stresem i emocjami. W tym wszystkim pomogą Ci nasze szkolenia z kompetencji miękkich, podczas których zdobędziesz nie tylko silne podstawy teoretyczne, ale także praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci doprowadzić swój zespół czy firmę do zamierzonego celu.

Co obejmują szkolenia z rozwoju osobistego?

Choć wiedza specjalistyczna, często techniczna jest potrzebna w wykonywaniu niemal każdego zawodu, to jednak w pracy menedżera czy innej osoby często występującej publicznie lub mającej kontakt z mediami konieczne są także wysoko rozwinięte kompetencje miękkie. Pojęcie to dotyczy pracy nad wrodzonymi cechami człowieka, które mogą być kluczowe dla sukcesywnego zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, zarządzania czasem czy radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami. O tym, jakimi cechami powinien odznaczać się kompetentny menedżer, pisaliśmy w naszym artykule. Nasze szkolenia miękkie obejmują szeroki wachlarz zagadnień i tematów, które pozwalają rozwinąć kompetencje osobiste i pracować jeszcze bardziej efektywnie.

Szkolenia miękkie dopasowane do Twoich potrzeb

Kompleksowa oferta szkoleń EY Academy of Business sprawia, że każdy znajdzie kurs z umiejętności osobistych dopasowany do siebie. Tematy, jakie poruszamy na naszych szkoleniach, dotyczą często kompetencji potrzebnych nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym: zarządzania stresem i emocjami, odpowiedniej organizacji czasu, wypalenia zawodowego, asertywności, zaangażowania czy komunikacji interpersonalnej. Co istotne, odpowiednio dobrane szkolenia rozwoju osobistego mogą pomóc Tobie albo Twoim pracownikom osiągać sukcesy także na innych polach, na przykład sprzedaży, marketingu, negocjacji czy zarządzania.

Zalety szkolenia — umiejętności osobiste na najwyższym poziomie

Z naszej oferty możesz wybrać zarówno poszczególne interesujące Cię tematy szkoleń, jak i także zdecydować się na cały cykl warsztatów Akademia Trenera — Train the Trainer. Dzięki niemu sam będziesz mógł przygotowywać i prowadzić szkolenia dla swojego zespołu lub pojedynczych osób. Przygotowanie do roli trenera od strony teoretycznej oraz praktycznej poświadczamy certyfikatem EY Academy of Business. Z naszymi szkoleniami z umiejętności osobistych możesz także zostać dyplomowanym Menedżerem Biznesu. Dowiesz się, jak motywować zespół, delegować zadania i usprawnić komunikację w firmie. Warto pamiętać, że jeden kompetentny menedżer potrafi wpłynąć pozytywnie na cały zespół, zatem inwestycja w kompetencje miękkie stanowi inwestycję we wszystkich pracowników.

Szkolenia z kompetencji miękkich — kto powinien z nich skorzystać?

Szkolenia miękkie najczęściej wybierane są przez osoby zajmujące stanowiska menedżerskie, ponieważ to właśnie na ich barkach często spoczywa odpowiedzialność za odpowiednią organizację pracy w zespole, rozwiązywanie konfliktów czy motywację. Z naszych szkoleń ogromną korzyść odniosą także osoby często występujące publicznie lub mające kontakt z mediami. To wtedy szczególne znaczenie mają umiejętności panowania nad emocjami, asertywności i ogólnie rozumianej inteligencji emocjonalnej. Kompetencje miękkie są jednak równie istotne dla innych osób w przedsiębiorstwie — na przykład handlowców, którzy często mają osobisty kontakt z klientem. Również osoby na stanowiskach kierowniczych czy członkowie zarządu powinni zainwestować w rozwój osobisty, gdyż stanowi on istotny czynnik sukcesu w biznesie.

Prowadzone przez profesjonalistów — szkolenia rozwoju osobistego

Choć w ostatnich latach wiele osób zaczęło zajmować się szeroko rozumianym coachingiem i rozwojem osobistym, to jednak w EY Academy of Business szkolenia umiejętności osobistych prowadzone są wyłącznie przez profesjonalistów. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną, dzięki której dowiesz się, jakimi kompetencjami powinien się odznaczać współczesny menedżer, ale także pokażą ci, jak się nim faktycznie stać. Poznasz metody i narzędzia do rozwoju osobistego, a wiedzę zdobytą podczas szkolenia będziesz mógł szlifować jeszcze długo po jego zakończeniu. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także kursy z innych dziedzin, takich jak rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, analityka i dane czy inne szkolenia specjalistyczne.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.