Banki i instytucje finansowe – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Pracownicy banków oraz wszelkiego rodzaju instytucji finansowych nie tylko muszą wykazywać się wysokimi kompetencjami i wiedzą, ale także aktualizować ją regularnie, aby nadążać za najnowszymi standardami i zmianami wprowadzanymi w dziedzinach finansów. Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń dla banków i ich pracowników oraz osób związanych zawodowo z innymi instytucjami finansowymi. Zachęcamy do zapoznania się z tematami naszych szkoleń oraz praktycznych warsztatów.

Praktyczne szkolenia dla pracowników banków

Praca w banku wymaga dużej wiedzy i umiejętności oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w połączeniu z aktualizacją standardów bankowości i przepisów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się między innymi teoretyczno-praktyczne szkolenia pracowników banku — zarówno w zakresie podstawowym, jak i uzupełniającym czy wyrównującym wiedzę. Dla wszystkich pracowników niższego i średniego szczebla w bankach oraz instytucjach finansowych szczególnie polecamy wprowadzenie do bankowości — nasze programy skupiające się na wyjaśnieniu najważniejszych zagadnień związanych ze sposobem zarządzania finansami przez instytucje bankowe. Szkolenia prowadzimy także w języku angielskim.

Kto jeszcze może skorzystać ze szkolenia bankowego?

Choć nasze szkolenia bankowe często podejmują tematy ściśle związane z finansami oraz bankowością, tak naprawdę korzyść z nich może odnieść wielu pracowników firmy na różnych szczeblach i z różnych działów. Na przykład kursy dotyczące zarządzania ryzykiem finansowym okażą się szczególnie przydatne także menedżerom i kadrze zarządzającej, dyrektorom finansowym, głównym księgowym czy kierownikom działów finansów i kontrolingu. Z kolei szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej z pewnością zainteresują analityków finansowych czy pracowników startupów, którzy są zaangażowani w analizę informacji zawartych w sprawozdaniach finansowych. Dzięki interaktywnej formie warsztatów z naszych szkoleń możesz wynieść gotowe rozwiązania czy narzędzia pozwalające na usprawnienie lub wdrożenie nowych, lepszych standardów pracy.

Banki – szkolenia bankowe z zakresu MSSF 9

W dziedzinie sprawozdawczości oraz instrumentów finansowych zaczął obowiązywać nowy standard — MSSF 9, który zrewolucjonizował dotychczasowy model klasyfikacji i wyceny instrumentów finansowych. Co więcej, do wprowadzonych zmian zastosować się muszą nie tylko banki i instytucje finansowe, ale także wszelkie jednostki spoza sektora finansowego, które posiadają w swoich bilansach różne instrumenty finansowe wspomniane w MSSF 9. W związku z tym przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów oraz szkoleń dla banków i nie tylko, które umożliwiają poznanie nowego standardu, sposobów stosowania się do nowych wymogów i nauczenie się wdrażania ich w życie w praktyce. Są to nie tylko szkolenia dla pracowników banku, ale także dla przedstawicieli służb księgowych oraz pracowników odpowiedzialnych za decyzje czy sprawozdania finansowe: dyrektorów finansowych, głównych księgowych, kontrolerów finansowych czy specjalistów w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym.

Interaktywne szkolenia z bankowości prowadzone przez ekspertów

W EY Academy of Business doskonale rozumiemy, że wiedza teoretyczna nie ma żadnej wartości bez praktycznych umiejętności. Dlatego większość z naszych szkoleń z bankowości ma formę interaktywnych warsztatów, w trakcie których:

  • każde zagadnienie przedstawiamy na przykładach i z różnych perspektyw;
  • przeprowadzamy studia konkretnych przypadków zawierających rzeczywiste dane rynkowe;
  • wszystkie tematy i zagadnienia rozwiązywane są oraz omawiane z czynnym udziałem uczestników;
  • uczestnicy mogą zadawać pytania i wchodzić w interakcję zarówno z prowadzącymi, jak i innymi uczestnikami.

Nasi trenerzy to eksperci w swojej dziedzinie, którzy wiedzą, jak przekazać wiedzę w przystępny sposób, ale największy nacisk kładą właśnie na zdobywanie umiejętności praktycznych.

Kompleksowa oferta szkolenia — banki i nie tylko

Oprócz szkoleń dla pracowników banku posiadamy także bogatą ofertę kursów i warsztatów skierowanych do osób zatrudnionych na innych stanowiskach, nie tylko związanych z finansami czy bankowością. Oferujemy ciekawe i rozwijające kursy dotyczące kompetencji miękkich i rozwoju osobistego, ale także różnego rodzaju szkolenia specjalistyczne czy branżowe. Dostęp do naszej Bazy Wiedzy gwarantuje z kolei wiele bezpłatnych artykułów i webinarów na różne ciekawe tematy. Zacznij się rozwijać i podnieś swoje kompetencje razem z EY Academy of Business już dziś!

Szkolenia Banki i instytucje finansowe - FAQ

Nasze szkolenia i kursy dla pracowników banków i instytucji finansowych przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o pracownikach banków i instytucji finansowych — zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Z niektórych szkoleń mogą także odnieść korzyść menedżerowie, dyrektorzy finansowi, główni księgowi czy kierownicy działów finansów i controllingu.

Udział w naszych szkoleniach bankowych pozwala nie tylko nabyć podstawowych umiejętności oraz wiedzy z zakresu pracy banków i instytucji finansowych, ale także pozostawać na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami, najnowszymi standardami i zmianami wprowadzonymi w dziedzinach finansów.

W naszej ofercie znalazły się teoretyczno-praktyczne szkolenia dla pracowników banków i instytucji finansowych, ale także kursy dotyczące zarządzania ryzykiem finansowym, szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej oraz interaktywne warsztaty pozwalające na praktyczne szlifowanie zdobytych umiejętności.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.