Szkolenia Bankowe - Kursy dla pracowników banków od EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Pracownicy banków oraz wszelkiego rodzaju instytucji finansowych nie tylko muszą wykazywać się wysokimi kompetencjami i wiedzą, ale także aktualizować ją regularnie, aby nadążać za najnowszymi standardami i zmianami wprowadzanymi w dziedzinach finansów. Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń dla banków i ich pracowników oraz osób związanych zawodowo z innymi instytucjami finansowymi. Zachęcamy do zapoznania się z tematami naszych szkoleń oraz praktycznych warsztatów.

Praktyczne szkolenia dla pracowników banków

Praca w banku wymaga dużej wiedzy i umiejętności oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w połączeniu z aktualizacją standardów bankowości i przepisów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się między innymi teoretyczno-praktyczne szkolenia pracowników banku — zarówno w zakresie podstawowym, jak i uzupełniającym czy wyrównującym wiedzę. Dla wszystkich pracowników niższego i średniego szczebla w bankach oraz instytucjach finansowych szczególnie polecamy wprowadzenie do bankowości — nasze programy skupiające się na wyjaśnieniu najważniejszych zagadnień związanych ze sposobem zarządzania finansami przez instytucje bankowe. Szkolenia prowadzimy także w języku angielskim.

Kto jeszcze może skorzystać ze szkolenia bankowego?

Choć nasze szkolenia bankowe często podejmują tematy ściśle związane z finansami oraz bankowością, tak naprawdę korzyść z nich może odnieść wielu pracowników firmy na różnych szczeblach i z różnych działów. Na przykład kursy dotyczące zarządzania ryzykiem finansowym okażą się szczególnie przydatne także menedżerom i kadrze zarządzającej, dyrektorom finansowym, głównym księgowym czy kierownikom działów finansów i kontrolingu. Z kolei szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej z pewnością zainteresują analityków finansowych czy pracowników startupów, którzy są zaangażowani w analizę informacji zawartych w sprawozdaniach finansowych. Dzięki interaktywnej formie warsztatów z naszych szkoleń możesz wynieść gotowe rozwiązania czy narzędzia pozwalające na usprawnienie lub wdrożenie nowych, lepszych standardów pracy.

Szkolenia bankowe z zakresu MSSF 9

W dziedzinie sprawozdawczości oraz instrumentów finansowych zaczął obowiązywać nowy standard — MSSF 9, który zrewolucjonizował dotychczasowy model klasyfikacji i wyceny instrumentów finansowych. Co więcej, do wprowadzonych zmian zastosować się muszą nie tylko banki i instytucje finansowe, ale także wszelkie jednostki spoza sektora finansowego, które posiadają w swoich bilansach różne instrumenty finansowe wspomniane w MSSF 9. W związku z tym przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów oraz szkoleń dla banków i nie tylko, które umożliwiają poznanie nowego standardu, sposobów stosowania się do nowych wymogów i nauczenie się wdrażania ich w życie w praktyce. Są to nie tylko szkolenia dla pracowników banku, ale także dla przedstawicieli służb księgowych oraz pracowników odpowiedzialnych za decyzje czy sprawozdania finansowe: dyrektorów finansowych, głównych księgowych, kontrolerów finansowych czy specjalistów w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym.

Interaktywne szkolenia z bankowości prowadzone przez ekspertów

W EY Academy of Business doskonale rozumiemy, że wiedza teoretyczna nie ma żadnej wartości bez praktycznych umiejętności. Dlatego większość z naszych szkoleń z bankowości ma formę interaktywnych warsztatów, w trakcie których:

  • każde zagadnienie przedstawiamy na przykładach i z różnych perspektyw;
  • przeprowadzamy studia konkretnych przypadków zawierających rzeczywiste dane rynkowe;
  • wszystkie tematy i zagadnienia rozwiązywane są oraz omawiane z czynnym udziałem uczestników;
  • uczestnicy mogą zadawać pytania i wchodzić w interakcję zarówno z prowadzącymi, jak i innymi uczestnikami.

Nasi trenerzy to eksperci w swojej dziedzinie, którzy wiedzą, jak przekazać wiedzę w przystępny sposób, ale największy nacisk kładą właśnie na zdobywanie umiejętności praktycznych.

Kompleksowa oferta szkolenia — bankowość i nie tylko

Oprócz szkoleń dla pracowników banku posiadamy także bogatą ofertę kursów i warsztatów skierowanych do osób zatrudnionych na innych stanowiskach, nie tylko związanych z finansami czy bankowością. Oferujemy ciekawe i rozwijające kursy dotyczące kompetencji miękkich i rozwoju osobistego, ale także różnego rodzaju szkolenia specjalistyczne czy branżowe. Dostęp do naszej Bazy Wiedzy gwarantuje z kolei wiele bezpłatnych artykułów i webinarów na różne ciekawe tematy. Zacznij się rozwijać i podnieś swoje kompetencje razem z EY Academy of Business już dziś!

Szkolenia Banki i instytucje finansowe - FAQ

Nasze szkolenia i kursy dla pracowników banków i instytucji finansowych przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o pracownikach banków i instytucji finansowych — zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Z niektórych szkoleń mogą także odnieść korzyść menedżerowie, dyrektorzy finansowi, główni księgowi czy kierownicy działów finansów i controllingu.

Udział w naszych szkoleniach bankowych pozwala nie tylko nabyć podstawowych umiejętności oraz wiedzy z zakresu pracy banków i instytucji finansowych, ale także pozostawać na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami, najnowszymi standardami i zmianami wprowadzonymi w dziedzinach finansów.

naszej ofercie znalazły się teoretyczno-praktyczne szkolenia dla pracowników banków i instytucji finansowych, ale także kursy dotyczące zarządzania ryzykiem finansowym, szkolenia z zakresu sprawozdawczości finansowej oraz interaktywne warsztaty pozwalające na praktyczne szlifowanie zdobytych umiejętności.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.