Akademia Menedżera – EY Academy of Business
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Menedżer to osoba, która w każdej firmie odpowiada nie tylko za organizację pracy i zasobów ludzkich, ale także motywację, asertywność, zarządzanie stresem, rozwiązywanie konfliktów oraz relacje interpersonalne. Zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących menedżerów, w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń, które nazwaliśmy Akademią Menedżera. Sprawdź, jakie kompetencje, wiedzę i umiejętności możesz dzięki niej zdobyć i zacznij rozwijać swoje kompetencje już teraz.

Komu dedykowana jest Akademia Menedżera?

Program Akademia Menedżera stworzyliśmy z myślą o osobach, które już pracują lub pragną pracować jako menedżerowie i w tym celu chcą poznać różnorodne techniki zarządzania organizacją, motywowania i budowania zespołu, kształtowania własnego autorytetu oraz wzmacniania swojej roli jako przywódcy. Szkolenie jest jednak dobrą propozycją także dla osób niezwiązanych zawodowo z rolą menedżera. Kompetencje twarde oraz miękkie rozwijane podczas kursu okażą się przydatne także w wielu innych dziedzinach biznesu, dlatego z Akademii Menedżera skorzystać mogą także przedsiębiorcy oraz inne osoby na stanowiskach kierowniczych, a także te, które często występują publicznie lub mają kontakt z mediami.

Akademia Menedżera — umiejętności biznesowe oraz interpersonalne

Program Akademia Menedżera, po którego ukończeniu można uzyskać dyplom Menedżera Biznesu z akredytacją EY Academy of Business, skupia się na rozwijaniu wiedzy oraz umiejętności z zakresu umiejętności biznesowych, jak również interpersonalnych. Umiejętności biznesowe są niezbędne w zarządzaniu każdym przedsiębiorstwem, gdyż obejmują między innymi:

 • umiejętność projektowania (struktury i zasad działania) nowoczesnej organizacji;
 • poznanie czynników i zasad decydujących o skuteczności zarządzania;
 • zrozumienie roli i zadań menedżerów na różnych szczeblach zarządzania;
 • systemowe widzenie organizacji ułatwiające pełnienie roli menedżera w różnego rodzaju firmach.

Umiejętności interpersonalne, czyli te związane z zarządzaniem ludźmi, także są niezbędne w pracy każdego menedżera. Obejmują one:

 • budowanie autorytetu;
 • zarządzanie zadaniami;
 • budowanie zespołu;
 • motywowanie pozafinansowe;
 • przywództwo;
 • kompetencje menedżera w nastawieniu na osiągnięcie celu;
 • determinację w dążeniu do celu;
 • przekonywanie.

Co obejmuje program Akademia Menedżera — Dyplomowany Menedżer Biznesu?

Kompleksowa oferta szkoleń dla menedżerów obejmuje kursy o różnym stopniu zaawansowania, poczynając od szkolenia dla osób rozpoczynających dopiero przygodę z pracą w tej dziedzinie. First Time Manager to szkolenie pozwalające przygotować się do roli menedżera i rozwijać się na tej ścieżce. Skupia się ono zarówno na kompetencjach osobistych „twardych”, jak i „miękkich”, które są następnie szlifowane na kolejnych etapach ścieżki. Kolejnym etapem jest z kolei program Akademia Menedżera I, który obejmuje ćwiczenia indywidualne, w parach oraz w grupach. Następny krok, Akademia Menedżera II, nastawiony jest przede wszystkim na kształtowanie postaw przywódczych, skutecznego osiągania celów oraz budowania relacji i myślenia „out of the box”. Ostatnie szkolenie z cyklu dotyczy sprawnego zarządzania organizacją i skupia się na zagadnieniach misji, wizji, działań i procesu decyzyjnego.

Jak wygląda egzamin na dyplomowanego Menedżera Biznesu?

Po ukończeniu cyklu szkoleń Akademii Menedżera każdy ich uczestnik może bezpłatnie przystąpić do egzaminu. Aby zostać dyplomowanym Menedżerem Biznesu z akredytacją EY Academy of Business, należy wykonać zróżnicowane zadania podczas trwającego cały dzień (z przerwami na lunch) egzaminu w formie sesji prowadzonej grupowo. Egzamin prowadzony jest przez certyfikowanych asesorów EY Academy of Business, którzy wprowadzają uczestników w klimat zadań, przekazują niezbędne informacje oraz obserwują sposób ich wykonania. Każdy uczestnik otrzymuje na koniec indywidualną informację zwrotną, dzięki której uświadamia sobie, które kompetencje są jego silną stroną, a nad którymi warto jeszcze popracować.

Szeroka oferta szkoleń nie tylko dla menedżerów

W EY Academy of Business szkolimy nie tylko menedżerów, ale tylko osoby zajmujące inne stanowiska w przedsiębiorstwie. Nasze szkolenia z zakresu prawa i podatków będą przydatne w każdej firmie, która chce być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego, a kursy dotyczące sprzedaży, marketingu i negocjacji pozwolą znacznie podnieść wyniki i pomóc w realizacji celów i założeń zespołu. Oferujemy także szkolenia z kompetencji menedżerskich i osobistych, w których skupiamy się na kompetencjach miękkich przydatnych każdej osobie mającej kontakt z innymi pracownikami czy klientami lub prasą.

Szkolenia Akademia Menedżera - FAQ

Nasz autorski program Akademia Menedżera kierujemy przede wszystkim do osób, które już pracują lub spodziewają się awansu w pracy na stanowisku menedżera, ale także innych przedsiębiorców czy osób na stanowiskach kierowniczych, które chcą poznać techniki zarządzania, motywowania i budowania zespołu.

Dzięki uczestnictwie w szkoleniach z programu Akademia Menedżera zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności biznesowe oraz interpersonalne przydatne w prowadzeniu firmy, budowaniu zespołu, przywództwie, motywowaniu czy skutecznym zarządzaniu.

Nasze szkolenia dla menedżerów o różnym stopniu zaawansowania obejmują między innymi tematy przygotowujące do roli menedżera, jak i te pozwalające rozwinąć się w tej dziedzinie. Rozwój kompetencji osobistych twardych oraz miękkich i szlifowanie ich podczas zajęć praktycznych — na tym skupiamy się w Akademii Menedżera.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.