Szkolenie dla menedżerów, kierowników i kadry zarządzającej - Kursy EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Organizacja pracy, budowanie zespołu i zarządzanie nim, motywacja i interakcje interpersonalne — wszystko to należy do szerokiej gamy zadań oraz obowiązków każdego nowoczesnego menedżera. Musi umieć mówić, ale także słuchać, reagować na sytuacje kryzysowe, budować zaangażowanie, wyznaczać cele i dążyć do nich. Aby być kompetentnym menedżerem, należy opanować szereg kompetencji i rozwinąć swoje własne umiejętności oraz cechy osobowe. Wszystko to osiągniesz podczas szkoleń menedżerskich w EY Academy of Business.

Jaki powinien być nowoczesny menedżer?

Zajmowanie stanowiska menedżera wiąże się z koniecznością posiadania określonego zestawu cech i wypracowania w sobie umiejętności, nazywanych kompetencjami „miękkimi”. Współczesny menedżer powinien być nie tylko szefem, ale także liderem, który buduje swój zespół na wypracowanych przez siebie zasadach i założeniach. Potrzebny jest mu do tego autorytet i odpowiednie kwalifikacje, dlatego stały rozwój osobisty jest koniecznością. O tym, jakimi cechami powinien odznaczać się kompetentny menedżer, pisaliśmy w naszym artykule. Nasze kursy dla menedżerów opracowane zostały tak, aby pomóc osobom z kadry kierowniczej rozwijać swoje kompetencje osobiste, ale także jak najlepiej wypełniać swoją misję zawodową.

Co obejmują szkolenia dla menedżerów EY Academy of Business?

Ze względu na mnogość oraz różnorodność kompetencji i zadań stawianych przed nowoczesnym menedżerem, nasze kursy i szkolenia dla kadry zarządzającej obejmują cały szereg zagadnień związanych zarówno z kompetencjami miękkimi, jak i umiejętnościami czy kwalifikacjami wymaganymi od menedżerów. Dotyczą one między innymi tematów zarządzania organizacją, budowania i motywowania zespołu, budowania zaangażowania, ale także technik pracy zdalnej, inteligencji emocjonalnej czy innych kompetencji miękkich. Wiele z naszych kursów menedżerskich skupia się także na konkretnych obszarach zarządzania, na przykład strategii sprzedaży i marketingu.

Kompleksowe programy szkoleniowe dla kadry zarządzającej

Oprócz pojedynczych szkoleń dla kadry menedżerskiej w EY Academy of Business przygotowaliśmy także rozbudowane programy skupione na zdobyciu konkretnych kompetencji, zdobyciu wiedzy oraz umiejętności podczas warsztatów. Poniżej przedstawiamy niektóre z takich programów:

  • Akademia Menedżera — program skupiający się na rozwijaniu wiedzy oraz kompetencji z zakresu umiejętności biznesowych, jak również interpersonalnych. Po jego ukończeniu można uzyskać dyplom Menedżera Biznesu z akredytacją EY Academy of Business;
  • Akademia Menedżera II — dla absolwentów Akademii Menedżera I, którzy chcą nauczyć się czerpać większą satysfakcję z bycia liderem, a także budować i rozwijać swoją rolę jako przywódcy;
  • Będę menedżerem — szkolenie przeznaczone dla nowo mianowanych menedżerów, osób mających w niedalekiej przyszłości objąć tę funkcję oraz dla kierowników średnio doświadczonych, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi;
  • Menedżer przyszłości — diagnoza kompetencji, warsztaty samorozwoju, w trakcie których każdy menedżer może sprawdzić w praktyce poziom swoich kompetencji oraz obrać kierunek dalszego samorozwoju zarządczego. Po ukończeniu warsztatów otrzymasz certyfikat, poświadczający Twoje przygotowanie do pełnienia funkcji menedżerskiej w rzeczywistości VUCA;
  • Akademia Przywództwa — program, w którego trakcie zrozumiesz 5 kluczy efektywnego przywództwa oraz poznasz nowoczesne jego modele;
  • Akademia Doceniania — praktyczne warsztaty, których program został opracowany w oparciu o badane i zgłaszane potrzeby menedżerów dotyczące znajomości i praktycznej umiejętności stosowania pozafinansowych form doceniania w pracy;
  • Akademia Narzędzi Rozwojowych — unikalny program skupiający się na podnoszeniu skuteczności różnego rodzaju narzędzi i metod rozwojowych, takich jak trening, coaching, rozmowy menedżerskie itp.

To zaledwie niektóre z naszych programów szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalistów. Szeroka oferta odpowiada wymaganiom różnych grup menedżerów i pozwala doskonalić kompetencje w każdym obszarze branży zarządczej.

Szkolenia prowadzone przez praktyków

Idea, jaka przyświeca wszystkim szkoleniowcom EY Academy of Business, to nie tylko przekazywanie wiedzy teoretycznej w przystępny i zrozumiały sposób, ale także nauka jej praktycznego zastosowania, zdobywanie umiejętności i narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi lub do wykorzystania ich w innych dziedzinach, z których także prowadzimy szkolenia — na przykład zarządzania czy rachunkowości i sprawozdawczości finansowej. Prowadzący nasze kursy są praktykami z ogromną wiedzą w danym zakresie, a dzięki uczestniczeniu w naszych szkoleniach lub warsztatach stacjonarnie zyskujesz możliwość porozmawiania z nimi osobiście, rozwiania swoich wątpliwości i nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami zajęć. Z kolei dzięki możliwości skorzystania z kursów czy szkoleń online dla menedżerów, możesz poszerzać wiedzę i zdobywać nowe kompetencje na odległość, z dowolnego miejsca na świecie.

Rozwój osobisty drogą do sukcesu

W EY Academy of Business wierzymy, że tylko ciągłe dokształcanie się i udoskonalanie może być drogą do sukcesu w przedsiębiorczości. Jeśli chodzi o kompetencje osobiste, są one szczególnie istotne dla każdego menedżera lub osoby pełniącej funkcje kierownicze. Ciągły rozwój osobisty to jedyny sposób, aby móc stale pracować nad swoimi kompetencjami miękkimi — te z kolei są niezbędne, by stać się menedżerem przyszłości. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby odkryć własny potencjał w tym zakresie, zbudować autorytet, sprawnie reagować na sytuacje kryzysowe, a także znajdować optymalne rozwiązania każdego problemu, wybierz jedno lub cały pakiet szkoleń dla kierowników i menedżerów. Oprócz rozwoju osobistego zyskasz także podstawową wiedzę o różnych innych dziedzinach przedsiębiorczości: sprzedaży, marketingu, negocjacji czy coachingu.

Szkolenia dla kadry menedżerskiej i nie tylko

Dzięki temu, że szkolenia dla menedżerów skupiają się przede wszystkim na rozwoju osobistym i doskonaleniu kompetencji miękkich, tak naprawdę będą odpowiednią propozycją nie tylko dla kadry menedżerskiej czy kierowniczej. Tematy poruszane podczas kursów są często uniwersalną praktyką umiejętności i cech przydatnych w biznesie oraz życiu codziennym: asertywności, motywacji, rozwiązywania sytuacji kryzysowych, interakcji interpersonalnych, efektywnego prowadzenia spotkań, doceniania, inteligencji emocjonalnej czy cyberbezpieczeństwa. Są to obszary przydatne nie tylko menedżerom, ale także przedsiębiorcom, właścicielom firm, członkom zarządu, a nawet wszystkim innym pracownikom.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.