Szkolenia Wystąpienia Publiczne - kursy medialne - EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na przyszłym pracodawcy, kliencie, kontrahencie czy publiczności? Jak przygotowywać wystąpienia publiczne? Jak stworzyć profesjonalną prezentację biznesową w programie typu PowerPoint? Jak wypowiadać się przed kamerą, aby dobrze wypaść nawet w sytuacji kryzysowej? Tego wszystkiego oraz o wiele więcej nauczysz się na naszych szkoleniach z wystąpień publicznych. Sprawdź kompleksową ofertę naszych kursów oraz praktycznych warsztatów i przygotuj się do kontaktu z mediami, przemów do szerszej publiczności czy autoprezentacji w sieci.

Do kogo kierowane są szkolenia medialne?

Programy naszych kursów i szkoleń mediowych obejmują często zagadnienia, które okażą się przydatne absolutnie każdemu. Jednym z takich zagadnień jest między innymi autoprezentacja, umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia, znajomość zasad savoir-vivre oraz panowanie nad mową ciała, gestami i mimiką. Wszystko to może się okazać istotne nie tylko podczas nieoficjalnych spotkań ze znajomymi czy nowo poznanymi osobami, ale przede wszystkim podczas rozmowy o pracę, próby pozyskania klienta lub negocjacji z kontrahentem. Ze szkoleń z wystąpień publicznych skorzystają zatem nie tylko osoby mające regularny kontakt z mediami, udzielające publicznych przemów czy wykładów, ale także przedstawiciele działów sprzedaży, marketingu i negocjacji czy członkowie zarządów lub kadry kierowniczej.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne — szkolenie praktyczne

Autoprezentacja, umiejętność zrobienia pozytywnego pierwszego wrażenia — to umiejętności, które są przydatne każdemu, w różnych dziedzinach pracy oraz życia. Na naszych szkoleniach nie tylko dowiesz się, jak to zrobić w teorii, ale także będziesz mieć możliwość przećwiczenia tego w praktyce. Dzięki formie warsztatów z elementami wykładu zdobędziesz narzędzia i umiejętności potrzebne do wypracowania odpowiednich kanałów komunikacji. Poznasz techniki pracy z głosem, cechy dobrego mówcy, a także nauczysz się efektywnego prowadzenia spotkań wirtualnych. Gdy odbędziesz nasze szkolenie, autoprezentacja i wystąpienia publiczne nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic, a to pomoże osiągać sukcesy nie tylko w biznesie, ale także życiu osobistym.

Forma i zalety szkolenia — wystąpienia publiczne

Każda osoba występująca publicznie czy przemawiająca lub prowadząca zajęcia dla większych grup osób musi wypracować w sobie odpowiednie cechy i umiejętności, dzięki którym będzie wykonywać swoją pracę efektywnie i skutecznie. Dlatego EY Academy of Business oferuje szkolenia z wystąpień publicznych prowadzone w formie interaktywnej, warsztatowej z możliwością rozpatrywania przypadków indywidualnych. Nasze kursy wystąpień publicznych nie są uniwersalnym algorytmem działań, który stosowany automatycznie i bezrefleksyjnie zawsze przyniesie pożądane rezultaty. W kwestii nawiązywania i utrzymywania relacji z odbiorcą czy autoprezentacji nie ma dróg na skróty — każdy mówca musi doskonalić swoje umiejętności, a nasza interaktywna metoda nauczania ma za zadanie Ci w tym pomóc. Spotkasz się tutaj z rzeczywistymi sytuacjami, które mogą Cię spotkać w codziennej pracy i nauczysz się na nie reagować we własny, indywidualnie wypracowany sposób.

Naucz się pracy z kamerą — szkolenia medialne w formie warsztatów

W EY Academy of Business rozumiemy, że nowoczesny biznes często wiąże się z wystąpieniami medialnymi, czy nawet konferencjami lub rozmowami w formie online. W każdej z takich sytuacji obecna jest kamera. Jak się przed nią zachować? Jak powinna wyglądać skuteczna wypowiedź medialna? Jak odpowiednio dopasować środki wyrazu, aby podnieść skuteczność perswazyjną przekazu? Wszystko to oraz wiele więcej pokażemy Ci na naszych szkoleniach z wystąpień publicznych przed kamerą. Dzięki warsztatowej formie zdobędziesz samoświadomość w biznesie, oswoisz się z obecnością kamery oraz światem współczesnych mediów, nauczysz się rozpoznawać manipulacje, bronić się przed nimi oraz odpowiadać na trudne pytania. Wszelkie umiejętności zdobyte podczas szkolenia będziesz mógł wykorzystać natychmiast w codziennej praktyce zawodowej.

Kursy prowadzone przez profesjonalistów

Wszystkie szkolenia w EY Academy of Business prowadzone są przez ekspertów, którzy są zarazem praktykami. Nie tylko potrafią oni przekazać wiedzę teoretyczną w zrozumiały i przystępny sposób, ale także kładą nacisk na praktyczny aspekt każdego kursu, nadając mu formę warsztatów z ćwiczeniami. Dzięki naszym szkoleniom z autoprezentacji i wystąpień publicznych zyskasz przydatne umiejętności i kompetencje, które okażą się przydatne w różnych dziedzinach biznesu, takich jak sprzedaż, marketing, negocjacje czy kompetencje menedżerskie i osobiste. Dodatkowo możesz stale poszerzać swoją wiedzę oraz doskonalić umiejętności dzięki naszej Bazie Wiedzy, w której znajdziesz dziesiątki darmowych artykułów czy webinarów na różne tematy.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.