Szkolenia Wystąpienia Publiczne - kursy medialne - EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Ilość wyświetlanych szkoleń: 24

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Eksportuj wyniki

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na przyszłym pracodawcy, kliencie, kontrahencie czy publiczności? Jak przygotowywać wystąpienia publiczne? Jak tworzyć profesjonalne prezentacje biznesowe w programie typu PowerPoint? Jak wypowiadać się przed kamerą, aby dobrze wypaść nawet w sytuacji kryzysowej? Tego wszystkiego oraz o wiele więcej nauczysz się na naszych szkoleniach z wystąpień publicznych. Sprawdź kompleksową ofertę naszych kursów oraz praktycznych warsztatów i przygotuj się do kontaktu z mediami, przemów do szerszej publiczności czy autoprezentacji w sieci. Oferujemy zarówno szkolenia otwarte prowadzone stacjonarnie, jak i praktyczne szkolenie online.

Do kogo kierowane są szkolenia medialne?

Programy naszych kursów i szkoleń mediowych obejmują często zagadnienia, które okażą się przydatne absolutnie każdemu. Jednym z takich zagadnień jest między innymi autoprezentacja, umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia i prowadzenia prezentacji, znajomość zasad savoir-vivre oraz panowanie nad mową ciała, gestami i mimiką. Wszystko to może się okazać istotne nie tylko podczas nieoficjalnych spotkań ze znajomymi czy nowo poznanymi osobami, ale przede wszystkim podczas rozmowy o pracę, próby pozyskania klienta lub negocjacji z kontrahentem. Ze szkoleń z wystąpień publicznych skorzystają zatem nie tylko osoby mające regularny kontakt z mediami, udzielające publicznych przemów czy wykładów, ale także przedstawiciele działów sprzedaży, marketingu i negocjacji czy członkowie zarządów lub kadry kierowniczej. Oferujemy także szkolenie skierowane do urzędników państwowych, rzeczników prasowych, liderów i osób publicznych.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne — ćwiczenia praktyczne

Autoprezentacja, umiejętność zrobienia pozytywnego pierwszego wrażenia — to umiejętności, które są przydatne każdemu, w różnych dziedzinach pracy oraz życia. Nasze szkolenie z wystąpień publicznych pozwoli Ci nie tylko dowiedzieć się, jak to zrobić w teorii, ale także da Ci możliwość przećwiczenia tego w praktyce. Dzięki formie warsztatów z elementami wykładu zdobędziesz narzędzia i umiejętności potrzebne do wypracowania odpowiednich kanałów komunikacji. Poznasz techniki pracy z głosem, cechy dobrego mówcy, wypracujesz dobre praktyki, a także nauczysz się efektywnego prowadzenia spotkań wirtualnych. Nasze praktyczne szkolenia pozwolą Ci także lepiej opanować stres, dobrać odpowiednie tempo mówienia oraz wysokość tonu głosu, nawiązywać kontakt wzrokowy z odbiorcami czy uczestnikami konferencji i nabrać pewności siebie przy przemawianiu. Gdy odbędziesz nasze szkolenie, autoprezentacja i wystąpienia publiczne nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic ani w zakresie przygotowania, ani prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych, a to pomoże osiągać sukcesy nie tylko w biznesie, ale także życiu osobistym.

Forma i zalety szkolenia — wystąpienia publiczne

Każda dająca wystąpienia publiczne czy przemawiająca lub prowadząca zajęcia dla większych grup osób musi wypracować w sobie odpowiednie cechy i umiejętności, dzięki którym będzie wykonywać swoją pracę efektywnie i skutecznie. Dlatego EY Academy of Business oferuje szkolenia z wystąpień publicznych prowadzone w formie interaktywnej, warsztatowej z możliwością rozpatrywania przypadków indywidualnych. Nasze kursy wystąpień publicznych nie są uniwersalnym algorytmem działań, który stosowany automatycznie i bezrefleksyjnie zawsze przyniesie pożądane rezultaty. W kwestii nawiązywania i utrzymywania relacji z odbiorcą, prowadzenia prezentacji czy autoprezentacji ani wystąpieniach publicznych nie ma dróg na skróty — każdy mówca musi doskonalić swoje umiejętności, a nasza interaktywna metoda nauczania ma za zadanie Ci w tym pomóc. Spotkasz się tutaj z rzeczywistymi sytuacjami, które mogą Cię spotkać w codziennej pracy i nauczysz się na nie reagować we własny, indywidualnie wypracowany sposób. Nauczysz się także podnoszenia efektywności osobistej, wywierania wpływu na odbiorców w pozytywny sposób oraz techniki odpowiadania na trudne pytania.

Naucz się pracy z kamerą — szkolenia medialne w formie warsztatów

W EY Academy of Business rozumiemy, że nowoczesny biznes często wiąże się z udziałem w wystąpieniach publicznych, czy nawet konferencjach lub rozmowach w formie online. W każdej z takich sytuacji obecna jest kamera. Jak się przed nią zachować? Jak powinna wyglądać skuteczna wypowiedź medialna? Jak odpowiednio dopasować środki wyrazu, aby podnieść skuteczność perswazyjną przekazu i wybrnąć z trudnych sytuacji, jakie mogą się przytrafić? Wszystko to oraz wiele więcej pokażemy Ci na naszych szkoleniach z wystąpień publicznych przed kamerą. Dzięki warsztatowej formie zdobędziesz samoświadomość w biznesie, oswoisz się z obecnością kamery oraz światem współczesnych mediów, nauczysz się rozpoznawać manipulacje, bronić się przed nimi oraz odpowiadać na trudne pytania i reagować odpowiednio na trudne sytuacje. Nabędziesz pewności siebie, a wygląd zewnętrzny i mowa ciała pomogą Ci dobrze rozpocząć i zakończyć każde wystąpienie. Podczas zajęć będziesz miał także możliwość wysłuchać wystąpienia uczestników szkolenia i sam zdobędziesz możliwość przećwiczenia zdobytych kompetencji. Wszelkie umiejętności zdobyte podczas szkolenia będziesz mógł wykorzystać natychmiast w codziennej praktyce zawodowej.

Kursy prowadzone przez profesjonalistów

Wszystkie szkolenia w EY Academy of Business prowadzone są przez ekspertów, którzy są zarazem praktykami. Nie tylko potrafią oni przekazać wiedzę teoretyczną w zrozumiały i przystępny sposób, ale także kładą nacisk na praktyczny aspekt każdego kursu z zakresu wystąpień publicznych, nadając mu formę warsztatów z ćwiczeniami. Dzięki naszym szkoleniom z autoprezentacji i wystąpień publicznych zyskasz przydatne umiejętności i kompetencje, które okażą się przydatne w różnych dziedzinach biznesu, takich jak sprzedaż, marketing, negocjacje czy kompetencje menedżerskie i osobiste. Dodatkowo możesz stale poszerzać swoją wiedzę oraz doskonalić umiejętności dzięki naszej Bazie Wiedzy, w której znajdziesz dziesiątki darmowych artykułów czy webinarów na różne tematy. Zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe i gwarantujemy, że każdy program szkolenia ułożony został tak, aby zapewniać maksymalną dawkę wiedzy i ćwiczeń praktycznych. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem zamkniętym w swojej firmie lub naszymi szytymi na miarę rozwiązaniami dla firm, zachęcamy do kontaktu.

Szkolenia Wystąpienia publiczne. Kontakty z mediami - FAQ

Dobre przygotowanie przed wystąpieniem publicznym pozwala znacząco zmniejszyć stres. Dlatego zadbaj o odpowiedni wygląd, wiele razy przećwicz swoją przemowę i spróbuj rozluźnić atmosferę serdecznym uśmiechem. Warto także poznać podstawy negocjacji oraz sposoby opanowania tremy.

Stres towarzyszy większości osób, które występują publicznie — niezależnie od tego, czy robią to pierwszy, czy kolejny raz. Nad stresem można jednak zapanować. Pomoże w tym dobre przygotowanie się do wystąpienia i przećwiczenie go, na przykład przed rodziną. Podczas ćwiczeń praktycznych możesz wypracować swój sposób reagowania na trudne sytuacje.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.