Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

CIA - szkolenia i kursy


Audyt wewnętrzny jest działalnością niezależną, obiektywnie doradczą, której celem jest przysporzenie wartości
i usprawnienie działalności operacyjnej organizacji. Pomaga on organizacji w osiąganiu celów poprzez systematyczne i zdyscyplinowane podejście do oceny i doskonalenia skuteczności procesów zarządzania ryzykiem, kontroli i governance.


Egzaminy CIA sprawdzają wiedzę kandydata oraz jego umiejętności w zakresie aktualnej praktyki audytu wewnętrznego. Osoba, która odbyła szkolenia CIA i posiada certyfikat CIA, niezależnie od dalszej kariery zawodowej, wykazuje się umiejętnościami efektywnego zarządzania ryzykiem oraz znajomością zasad działania systemu kontroli wewnętrznej.

Osoby, które mają za sobą szkolenia i zdany egzaminy CIA, prezentują otoczeniu profesjonalizm oraz wysokie kwalifikacje. Dokładnie rozumieją zasady prowadzenia działalności gospodarczej oraz związane z nią ryzyko i system kontroli. Oferują swojej organizacji dodatkowe umiejętności zawodowe oraz pogłębioną znajomość działalności operacyjnej. Stanowią wartościową siłę fachową dla kierownictw i zarządów organizacji, pomagają w osiąganiu celów i zamierzeń.

Informacje i opinie o kwalifikacjach CIA można znaleźć na stronach www.theiia.org (w języku angielskim) oraz www.iia.org.pl (w języku polskim).

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.