Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Adam Skibiński

Najlepsi trenerzy

Adam  Skibiński

Adam Skibiński

Bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu w dziedzinach: efektywna komunikacja, psychologia negocjacji, sprzedaż doradcza i obsługa klienta, organizacja i planowanie pracy oraz efektywność osobista.

Konsultant i trener Ernst & Young Academy of Business: psycholog, stypendysta Fulbrighta. Posiada praktyczną wiedzę psychologiczną i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu w dziedzinie efektywnej komunikacji, psychologii negocjacji, sprzedaży doradczej i obsługi klienta, organizacji i planowania pracy oraz efektywności osobistej. Zajmuje się zagadnieniem usprawniania przepływu informacji w organizacji. Specjalizuje się w modelowaniu sprawnej komunikacji w grupie oraz technikach efektywnego uczenia się.

Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener i konsultant. Pracował między innymi dla firm takich jak PKN Orlen, Software AG Polska czyBZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.