Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Małgorzata Pietrusiak

Najlepsi trenerzy

Małgorzata Pietrusiak

Małgorzata Pietrusiak

Trener i .konsultant w EY Academy of Business od 2000 r.

Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, jest trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego od 2005 roku.

Od 1994 do 1998 roku była konsultantką Zespołu Doradztwa Kadrowego Ernst & Young. W tym czasie była odpowiedzialna za tworzenie i przeprowadzenie programów i projektów szkoleniowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2009 roku pracuje także indywidualnie jako psycholog, towarzysząc innym w odkrywaniu i wypracowywaniu tego co w nich wyjątkowe.

Ważniejsze projekty obejmowały min. prowadzenie szkoleń z zakresu „Zarządzanie rozwojem kompetencji menedżerskich” w Leroy Merlin i Vission Express; przygotowanie do funkcji asesora – Development i Assesment Centre dla Telekomunikacji Polskiej, Banku Polskiego; przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla specjalistów i kierowników Kancelarii Rady Ministrów.

W ramach EY Academy of Businness współtworzy i prowadzi m.in.: Akademię Menedżera, Metody i techniki pracy z zespołem, Budowanie autorytetu przez rozwój kompetencji.

Jej głównym celem zawodowym jest pomoc w wydobywaniu i rozwoju potencjału osobistego i zawodowego poprzez pracę indywidualną lub zespołową.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.