Akademia GPW Growth - nowa edycja – EY Academy of Business

Akademia GPW Growth – nowa edycja

  • 0 min. czytania

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja unikalnego programu, który prowadzimy wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych – Akademia GPW Growth!

Jeśli szukasz programu, który pozwoli Ci zdobyć kompetencje, by wziąć Twoją firmę na kolejny poziom, ale nie jesteś przekonany do tradycyjnych programów MBA, Akademia GPW Growth jest stworzona dla Ciebie.

Ten unikalny program jest stworzony, by uzbroić Cię w wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci poprowadzić swoją firmę do sukcesu. Akademia cechuje się silnym nastawieniem na praktyczną, aktualną i wartościową wiedzę, która w realny sposób przełoży się na osiąganie Twoich celów zawodowych.

Ta fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych programów MBA, Akademia GPW Growth to przede wszystkim:

1. Praktyczne podejście: Nasz program skupia się na praktycznym podejściu do nauki. Rozwiązywanie rzeczywistych przypadków biznesowych, analiza rynku kapitałowego i projekty zespołowe to tylko niektóre z elementów, które pozwolą Ci wcielić teorię w życie.

2. Ekspercka, aktualna wiedza: Nasi wykładowcy to doświadczeni profesjonaliści, którzy dzielą się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami zdobytymi przez lata praktyki biznesowej. Dzięki temu zdobędziesz konkretne, realne umiejętności, które znajdziesz zastosowanie w swojej karierze i odzwierciedlają realia współczesnego biznesu.

3. Sieć kontaktów: Akademia GPW Growth to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach i celach zawodowych. Nasze zajęcia to nie tylko nauka, to także okazja do budowania cennych relacji biznesowych.

To już V edycja tego unikalnego programu. Poprzez ciągłą aktualizację wiedzy i oparcie o feedback naszych klientów, Akademia GPW Growth nieustannie ewoluuje, by dostarczyć Ci tylko najwartościowszą wiedzę.

 

Zobacz galerię z IV edycji

 

Masz pytania? Skontaktuj się:
Tomasz Jakubiak | +48 517 882 361 | tomasz.jakubiak@pl.ey.com


Akademia GPW Growth – nowa edycja