Jakie zmiany w zakresie podatku odroczonego przyniesie rok 2023? – EY Academy of Business

Jakie zmiany w zakresie podatku odroczonego przyniesie rok 2023?

Nagranie

Jakie zmiany w zakresie podatku odroczonego przyniesie rok 2023?

Zarejestruj się na bezpłatny warsztat i poznaj zmiany w ujmowaniu podatku odroczonego dotyczącego aktywów i zobowiązań z tytułu umów leasingowych od 1 stycznia 2023, które omówi jeden z trenerów EY Academy of Business!

 

Tematyka Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej jest dla Ciebie niezwykle ważna?
Wejdź poziom wyżej z programem przygotowanym wspólnie przez EY Academy of Business oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Studia podyplomowe „MSSF w praktyce” stwarzają uczestnikom wyjątkową szansę zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie finansów. Program studiów podyplomowych MSSF powstał dzięki połączeniu doświadczeń dwóch partnerów. Wykładowcami są profesorowie SGH, posiadający doświadczenie naukowe. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez trenerów EY Academy of Business.

Więcej informacji na temat studiów i rejestracji znajdziesz tutaj.

Masz pytania?
Skontaktuj się z opiekunem studiów:
Katarzyna Wielgat | +48 573 005 707 | katarzyna.wielgat@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii mnej formie.