Zespół sprzedażowy – EY Academy of Business

Zespół sprzedażowy

Osoby w naszym zespole doskonale znają ofertę produktów, dlatego są dużym wsparciem dla klientów i mogą doradzić im najlepsze rozwiązania. Ponadto nadzorują prace związane z organizacją szkoleń.

Mateusz Banasiak

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Mateusz jest koordynatorem szkoleń otwartych z zakresu IT.

Patrycja Bawolska

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Patrycja jest opiekunem popularnego cyklu szkoleń „Finanse dla nie finansistów” oraz zajmuje się szkoleniami z certyfikacji PMI.

Bernadeta Danel

Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Bernadeta pełni funkcję koordynatora z zakresu szkoleń podatkowych.

Justyna Dawidziuk

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Justyna jest koordynatorką szkoleń z rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i szkoleń dla biegłych rewidentów. Pod jej opieką są szkolenia z zakresu MSSF i US GAAP oraz ODZ i samokształcenie biegłych rewidentów.

Sonia Kaniewska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

EY Academy of Business

Viktoriya Karpenko

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Koordynator szkoleń dla HR oraz z zakresu kompetencji menedżerskich. Odpowiedzialna za dedykowane projekty szkoleniowe oraz szkolenia otwarte z tego obszaru.

Karina Kumanikina

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Karina opiekuje się szkoleniami dla audytorów wewnętrznych, w tym programem CIA. Specjalizuje się również w obsłudze szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju/ESG.

Klaudia Pliszka

Koordynator projektów szkoleniowych

Pod opieką Klaudii znajdują się szkolenia z obszaru zarządzania projektami.

Aleksander Romanowski

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń finansowych

Pod opieką Aleksandra znajdują się szkolenia otwarte oraz studia podyplomowe związane z kwalifikacją ACCA.

Rafał Rybarczyk

Koordynator ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Rafał jest odpowiedzialny za szkolenia dla sektora SSC/BPO zarówno w formule otwartej, jak i zamkniętej.

Sabina Sikorska-Suwała

Ekspert ds. Projektów Szkoleniowych

Sabina jest osobą dedykowaną do rozwoju oferty szkoleń IT oraz Cybersecurity w ramach EY Cyber Academy. Specjalizuje się także w tworzeniu dedykowanych programów pod konkretne potrzeby klientów korporacyjnych.

Anna Sobora

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Anna koordynuje szkolenia z zakresu prawa oraz dedykowane prawnikom. Odpowiada również za studia podyplomowe International Finance oraz konferencję Forum Controlling Days.

Marcelina Stempak

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Marcelina zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich i osobistych.

Zuzanna Stępień

Starszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Zuzanna koordynuje szkolenia z obszaru sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. Opiekuje się również cyklem szkoleń dla trenerów.

Adrianna Sykucka

Koordynator projektów szkoleniowych

Adrianna jest koordynatorem obszaru szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i coachingowe. Odpowiada za planowanie, marketing oraz realizację projektów. Swoją pracą wspiera także rozwój oferty szkoleniowej.

Katarzyna Wielgat

Specjalistka ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Jest koordynatorką szkoleń z obszaru controllingu czy MS Office - w tym Akademii Excela. Pod jej opieką są również studia podyplomowe MSSF w praktyce współtworzone z SGH.

Oktawia Wróblewska

Ekspert ds. Projektów Szkoleniowych

Oktawia koordynuje programy szkoleniowe z obszaru zarządzania procesami oraz szkolenia zamknięte z zarządzania projektami. Odpowiada również za certyfikację Lean Six Sigma na wszystkich jej poziomach.

Monika Kacprzykowska

Koordynator projektów szkoleniowych

Monika zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń zamkniętych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Wspiera również Klientów w obszarze finansów dla niefinansistów.

Tomasz Jakubiak

Starszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Tomek zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń zamkniętych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Katarzyna Babiarz

Menedżer działu sprzedaży i obsługi klienta

Katarzyna koordynuje pracę działu sprzedaży. Nadzoruje również projekty podlegające procedurom niezależności.

Michał Błeszyński

Starszy menedżer

Łączy rolę starszego menedżera oraz trenera. Jest odpowiedzialny za zarządzanie szkoleniami finansowymi, głównie z zakresu MSSF, US GAAP oraz dla biegłych rewidentów, jak również szkoleniami z obszaru controllingu.

Michał Chlebowski

Starszy menedżer ds. rozwoju i sprzedaży

Michał odpowiada za rozwój oferty usług szkoleniowych/rozwojowych w obszarach kompetencji menedżerskich i osobistych, zarządzania projektami, Lean Management oraz kompetencji niezbędnych do wspierania biznesu ze strony działów HR. W jego zakresie odpowiedzialności znajdują się również kompleksowe projekty rozwojowe.

Bartłomiej Dębek

Starszy menedżer

Bartek pełni funkcję starszego menedżera oraz trenera. Zarządza szkoleniami przygotowującymi do uzyskania kwalifikacji ACCA oraz szkoleniami z cyklu „Finanse dla niefinansistów”.

Sylwia Kacprzak

Menedżer

Sylwia odpowiada za rozwój oferty usług szkoleniowych i programów doradczo-szkoleniowych dedykowanych dla wyższej i najwyższej kadry zarządzającej z obszaru leadership oraz szkoleń w zakresie wystąpień publicznych, kontaktów z mediami i sytuacji kryzysowych. W zakresie odpowiedzialności Sylwii są również programy szkoleń sprzedażowych, obsługi klienta oraz treningi negocjacyjne.

Krzysztof Witkowski

Partner

Krzysztof jest Partnerem Zarządzającym EY Academy of Business.

Katarzyna Włodarska

Starszy menedżer

Katarzyna pracuje jako starszy menedżer oraz trener. Jest specjalistką w zakresie audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem. W zakresie jej obowiązków znajduje się zarządzanie szkoleniami z audytu wewnętrznego, w tym szkoleniami przygotowującymi do zdobycia kwalifikacji CIA. Katarzyna nadzoruje również szkolenia z obszaru zarządzania ryzykiem oraz zrównoważonego rozwoju/ESG.

Justyna Wyszyńska

Menedżer ds. rozwoju i sprzedaży

Justyna odpowiada za rozwój oferty szkoleniowej i poszerzanie portfolio produktów firmy o nowe obszary i sektory, m.in. programy rozwojowe dla prawników oraz sektora SSC/BPO. Ponadto pracuje nad konferencjami oraz programami mentoringowymi.