Zespół sprzedażowy – EY Academy of Business

Zespół sprzedażowy

Osoby w naszym zespole doskonale znają ofertę produktów, dlatego są dużym wsparciem dla klientów i mogą doradzić im najlepsze rozwiązania. Ponadto nadzorują prace związane z organizacją szkoleń.

Patrycja Bawolska

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Patrycja jest opiekunem popularnego cyklu szkoleń „Finanse dla niefinansistów”.

Bernadeta Danel

Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Bernadeta pełni funkcję koordynatora z zakresu szkoleń podatkowych.

Sonia Kaniewska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Sonia pełni funkcję koordynatora szkoleń z zarządzania strategicznego oraz dla najwyższej kadry zarządzającej.

Karina Kumanikina

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Karina opiekuje się szkoleniami dla audytorów wewnętrznych, w tym programem CIA. Specjalizuje się również w obsłudze szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju/ESG.

Maciej Łaszczyk

Specjalista ds. sprzedaży i szkoleń finansowych

Maciej zajmuje się koordynacją szkoleń otwartych oraz studiów podyplomowych związanych z ACCA, jak również rachunkowością i finansami.

Natalia Medyńska

Koordynator projektów szkoleniowych

Natalia odpowiada za współpracę z klientami zagranicznymi. Organizuje szkolenia w języku angielskim, w tym szkolenia przygotowujące do certyfikacji PMP i PMI ACP. Opiekuje się ofertą szkoleń z zakresu controllingu oraz analityki i wizualizacji danych. Natalia jest również opiekunem studiów podyplomowych „MSSF w praktyce”.

Renata Michalak

Koordynator projektów szkoleniowych

Koordyntor szkoleń dla HR oraz z zakresu kompetencji menedżerskich. Odpowiedzialna za dedykowane projekty szkoleniowe oraz szkolenia otwarte z tego obszaru.

Klaudia Pliszka

Koordynator projektów szkoleniowych

Pod opieką Klaudii znajdują się szkolenia z obszaru zarządzania projektami.

Sabina Sikorska-Suwała

Ekspert ds. Projektów Szkoleniowych

Sabina jest osobą dedykowaną do rozwoju oferty szkoleń IT oraz Cybersecurity w ramach EY Cyber Academy. Specjalizuje się także w tworzeniu dedykowanych programów pod konkretne potrzeby klientów korporacyjnych.

Anna Sobora

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Anna koordynuje szkolenia z zakresu prawa oraz dedykowane prawnikom. Odpowiada również za studia podyplomowe International Finance oraz konferencję Forum Controlling Days.

Marcelina Stempak

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Marcelina zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich i osobistych.

Zuzanna Stępień

Starszy specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Zuzanna koordynuje szkolenia z obszaru sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. Opiekuje się również cyklem szkoleń dla trenerów.

Adrianna Sykucka

Koordynator projektów szkoleniowych

Adrianna jest koordynatorem obszaru szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i coachingowe. Odpowiada za planowanie, marketing oraz realizację projektów. Swoją pracą wspiera także rozwój oferty szkoleniowej.

Oktawia Wróblewska

Ekspert ds. Projektów Szkoleniowych

Oktawia koordynuje programy szkoleniowe z obszaru zarządzania procesami oraz szkolenia zamknięte z zarządzania projektami. Odpowiada również za certyfikację Lean Six Sigma na wszystkich jej poziomach.

Monika Kacprzykowska

Koordynator projektów szkoleniowych

Monika zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń zamkniętych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Wspiera również Klientów w obszarze finansów dla niefinansistów.

Tomasz Jakubiak

Starszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Tomek zajmuje się sprzedażą i organizacją szkoleń zamkniętych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Katarzyna Babiarz

Menedżer działu sprzedaży i obsługi klienta

Katarzyna koordynuje pracę działu sprzedaży. Nadzoruje również projekty podlegające procedurom niezależności.

Michał Błeszyński

Starszy menedżer

Łączy rolę starszego menedżera oraz trenera. Jest odpowiedzialny za zarządzanie szkoleniami finansowymi, głównie z zakresu MSSF, US GAAP oraz dla biegłych rewidentów, jak również szkoleniami z obszaru controllingu.

Michał Chlebowski

Starszy menedżer ds. rozwoju i sprzedaży

Michał odpowiada za rozwój oferty usług szkoleniowych/rozwojowych w obszarach kompetencji menedżerskich i osobistych, zarządzania projektami, Lean Management oraz kompetencji niezbędnych do wspierania biznesu ze strony działów HR. W jego zakresie odpowiedzialności znajdują się również kompleksowe projekty rozwojowe.

Bartłomiej Dębek

Starszy menedżer

Bartek pełni funkcję starszego menedżera oraz trenera. Zarządza szkoleniami przygotowującymi do uzyskania kwalifikacji ACCA oraz szkoleniami z cyklu „Finanse dla niefinansistów”.

Sylwia Kacprzak

Menedżer

Sylwia odpowiada za rozwój oferty usług szkoleniowych i programów doradczo-szkoleniowych dedykowanych dla wyższej i najwyższej kadry zarządzającej z obszaru leadership oraz szkoleń w zakresie wystąpień publicznych, kontaktów z mediami i sytuacji kryzysowych. W zakresie odpowiedzialności Sylwii są również programy szkoleń sprzedażowych, obsługi klienta oraz treningi negocjacyjne.

Katarzyna Włodarska

Starszy menedżer

Katarzyna pracuje jako starszy menedżer oraz trener. Jest specjalistką w zakresie audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem. W zakresie jej obowiązków znajduje się zarządzanie szkoleniami z audytu wewnętrznego, w tym szkoleniami przygotowującymi do zdobycia kwalifikacji CIA. Katarzyna nadzoruje również szkolenia z obszaru zarządzania ryzykiem oraz zrównoważonego rozwoju/ESG.

Justyna Wyszyńska

Menedżer ds. rozwoju i sprzedaży

Justyna odpowiada za rozwój oferty szkoleniowej i poszerzanie portfolio produktów firmy o nowe obszary i sektory, m.in. programy rozwojowe dla prawników oraz sektora SSC/BPO. Ponadto pracuje nad konferencjami oraz programami mentoringowymi.